Köpek Pansiyonu Fiyatları

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Fiyatları
  • 0
  • 22
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonları sizin yokluğunuzda köpeğinizi gönül rahatlığı ile bırakacağınız yerlerdir Siz yokluğunuz da köpeğim ne halde ne yiyip ne içiyor ilaçları zamanında verildi gibi dertlerden kurtaran Köpek pansiyonu size geniş imkânlar sunar. Köpek pansiyonu seçerken bu seçimde bütçenizde önemlidir. Pansiyonun fiyatları hem cebinize uygun olsun hem de köpeğime uysun diyorsanız bu yazımız sizin arayışlarınıza son verecektir. Köpek pansiyonları köpeklerini emanet etmek için köpek sahipleri için tasarlanmıştır. Siz köpeğinizi buraya bırakabilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Köpek pansiyonlarında köpeklerinizin oynayacağı geniş mekânlar ve köpeğinizin kalacağı güzel odalar vardır.

Köpekleriniz burada Kenanlarda uyurken bahçede özgürce dolaşabilir. Pansiyonda köpekleriniz için 24 saat duran bir veteriner ve bakıcılar vardır. Köpeklerinizin yattığı yerler düzenli olarak temizlenir ve dezenfekte edilir. Köpeğinize burada organik mamalar verilirken içmesi için de düzenli olarak temiz su temin edilir. Köpeğinizin kullanmasını isteyeceğiniz ilaçları varsa siz veterinerimize bunları bildirebilir ve veterinerimizden bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. Bu pansiyonlarda sizin köpeğiniz lüks hizmet sunan pansiyonlarına sunduğu hizmet ile birlikte fiyatlarında bir artış görülmektedir. Köpek pansiyonu fiyatları 20 ile 70 lira arasında değiştirmektedir. 70 lira fiyat gösteren pansiyonlarda köpeğiniz için düzenlenen odalarda köpeğiniz ses ve ışık izolasyonu yapılmış odalarda uyur. Ayrıca köpeğiniz için iyon pompalı klimalar vardır. Köpeğiniz burada harika vakit geçirir.

Köpek Pansiyonu Fiyatları

Bütçenize uygun bir yer diyorsanız size günlüğü 20 liraya olan pansiyonları da önerebiliriz. Bu pansiyonlarda büyük köpekler için bağımsız konaklama ve özgür oyun alanı vardır. Köpekler için pansiyonlar genel ağırlıklı olarak 40 -50 lira arası bir fiyat beyan etmektedir Bu pansiyonlarda köpeğiniz veteriner hekim tarafından günlük olarak muayene edilir. Sizin köpeğiniz günde en az iki kez bir saat dolaştırılır. Bu dolaşma sayesinde hem gezi ihtiyacını giderir. Hem de tuvalet ihtiyacını gidermektedir. Köpekleriniz yokluğunuzda hem ilgi hem de sevgiden mahrum olmaz. Bu pansiyonlardaki bakıcılar onların ihtiyaç duyduğu her an onların yanındadır. Köpekleriniz burada harika vakit geçirir.

Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpek pansiyonlarına giriş yaptığınızda köpekleriniz bir ön muayeneden geçirilir. Bu ön muayene de köpekleriniz göz kulak ve kilo ölçümü yapılır. Pansiyona getirirken köpeklerinizin aşısı tam olmalıdır. Aşısı tam olmayan köpekler pansiyona alınmaz. Diğer emanet edilen köpeklerin sağlığı tehlikeye atılamaz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanos aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir. Köpeklerinizde parazit, mantar gibi sorunlarınız varsa pansiyona alınmaz. Köpeklerinizin güvenliği için 24 saat kameralı bir sistem vardır. Köpekleriniz uyurken burada müzik eşliğinde uykuya dalarlar. Köpeğinize istenmeyen bir durum olduğunda veterinerimiz hemen duruma müdahale eder. Bu ek ücret gerektirmez. Köpeğinize kuaför bakımı isterseniz ek ücret uygulanır ve bu durum faturanıza yansır. Köpeğinizi görmek isterseniz kameralı sistemimizde size gösterebiliriz.

Köpek Bakımı

Köpekleriniz pansiyona veda ederken üzülürler. Çünkü burada harika vakit geçirmişlerdir. Köpekleriniz buradan ayrılırken veterinerimiz tarafından muayene edilir. Ayrıca köpeğiniziz ilk gelişinde olan kilosuna bakılarak burada karşılaştırma yapılır. Köpeğinizin kilosunda bir azalma olmaz. Çıkarken köpeğinize yapılan göz, kulak ve kilo ölçümü ek ücret gerektirmez. Köpeğiniz burada uzun süre kon aklandırma yapacaksanız Ücreti aylık olarak ödemelisiniz. Kira zamanı geldiğin aksatmamanızı rica ederiz. Köpek otelleri uygun fiyatları ile köpek sahiplerini rahatlatmaktadır. Siz Köpeğinizi burada gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Köpeklerinizi söz verdiğiniz zamanda lamanızı rica ederiz. İstenmeyen bir durum ile karşılaştığınızda köpeğinizi alamayacaksanız bize önceden bildirin.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir