Köpek Oteli Beykoz istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Beykoz istanbul
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Beykoz, İstanbul’un güzel ilçelerinden biridir. Çatalca-Kocaeli tarafında Kocaeli yarımadasının batı kısmında yer alır. İstanbul Boğazı, Şile, Karadeniz, Üsküdar, Ümraniye ve Çekmeköy ilçeleri ile komşudur. Cam ile ünlenmiş bu ilçe ülke geneline ve tüm dünyaya cam üretimi yapar. Doğayla iç içe geçmiş yeşil bir yaşam sunar. Özellikle hafta sonları insanlar buraya yeşile doymak için gelirler.

Doğanın yeşili sonuna kadar sunduğu bu güzel ilçede nefes almak ve gezinti yapmak mükemmeldir. İnsanlar kadar hayvanların da doğa güzelliklerini yaşamak ve görmek istedikleri bir gerçektir. Böyle yeşil ve güzel bir ortamda köpek oteli bulmak mümkündür. Köpekler için doğal bir ortam oluşturmak ve onlara doğal yaşam keyfini sunmak için Beykoz’da köpek oteli bulunması çok iyi bir fikirdir. Köpek Oteli Beykoz istanbul köpeklerinize keyifli bir tatil imkanı verir. Siz tatile gittiğinizde veya iş seyahatine gittiğinizde köpeğinizi buraya bırakarak onun da tatil yapmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Köpek Oteli Beykoz istanbul

Köpek Oteli Beykoz istanbul

Köpek otelleri artık neredeyse zorunlu bir hal almıştır. Günümüzde evinde kedi, köpek veya başka bir hayvan besleyen insanlar çoktur. Evde hayvan beslemek ise bir sorumluluk ister, evde canlı bir varlığın olması, yeme içme ihtiyacının karşılanması, tuvalet ihtiyacının karşılanması gibi durumlarda onun yanında olmak gerekir. Bir kaç günde olsa yalnız bırakıp bir yerlere gidemezsiniz. Birilerine bırakacak olsanız hiç kimse bu sorumluluğu almak istemez ve siz de mecburen eve bağımlı hale gelirsiniz. Zorunlu olmadıkça evden ayrılmamak tamamdır fakat bazı durumlarda mecbur kalıp evden uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu zamanlarda hiç kimseye boyun eğmeden, ricada bulunmadan köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir merkezdir köpek otelleri. Siz talep ettiğiniz takdirde getirip bırakabilirsiniz, ne kadar süreyle kalmasını isterseniz o kadar kalabilirler. En güzel yanı ise gözünüzün arkada kalmamasıdır, köpeğinize en az sizin kadar iyi bakılacağından emin olabilirsiniz.

Yemek saatinde damağına uygun yemek, su, oyun saatinde oyun ve eğlence, etkinlikler, uyku saatinde rahat ve konforlu odalarda rahat uyku alanları mevcuttur. Sizin evde baktığınızdan daha iyi bakılacağından emin olabilirsiniz. Üstelik buradan ayrılırken köpeğiniz yeni alışkanlıklar edinmiş olarak ve gelişmiş olarak mutlu bir şekilde ayrılacaktır. Sosyalleşme imkanı tanındığı için sosyalleşme yolunda adımlar atmış olur ve daha sonra dışarıda gezerken size zor anlar yaşatmamayı öğrenir.

Köpek Oteli Ne Kadar Güvenlidir?

Otele giriş yapmadan önce köpekler mutlaka bir sağlık kontrolünden geçirilir. Tırnak kontrolü, tüy dökmesi ile ilgili kontroller, aşı kontrolü, genel sağlık durumunun kontrolleri yapılır. Uzman veterinerler tarafından yapılan bu kontroller sonucuna göre köpek otele kabul edilir ve herhangi bir sorun var ise tedavi ve çözüm yoluna gidilir. Otele girişi istenen köpek sağlığına kavuşturulmaya çalışılır, böylece diğer köpeklerin de sağlıkları tehdit altına alınmamış olur. Eksik aşıları var ise kontrolleri yapılır ve aşılanması sağlanır, parazit gibi rahatsızlıklar var ise hemen çözüm geliştirilir. Bu ortamda hep birlikte bulunması gereken köpekler ve sosyalleşme amaçlı birlikte yemek yeme, oyun oynama gibi durumların gerçekleştirilmesi sırasında birbirlerine zarar vermeleri önlenmiş olur.

Köpeğinizin iyi bakıldığına dair garanti verilebilir, son derece hassas ve uzman eğitmenler tarafından sağlanan bakım ve etkinlik çalışmaları köpeğiniz için büyük bir eğlence ortamı oluşturur. Keyifli dakikalar geçirmesi sağlanır, burada yaşamak onlar için bir zevk haline gelir.

Hiç düşünmeden Beykoz Köpek Oteli’ne başvuru yapabilir ve yeşilin ve doğanın arasında köpeğinize bir tatil armağan edebilirsiniz. Artık siz de bir yere gitmek zorunda kaldığınızda tereddüt etmeden yolculuğa çıkabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir