Köpek Oteli Kâğıthane istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Kâğıthane istanbul
  • 0
  • 60
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un kalabalık semtlerinden bir tanesi olan Kağıthane, hayvan sahiplerinin unutulmadığı bir bölge olarak beğeni kazanıyor. İstanbul’da yaşayanların evcil dostlarını güvenle emanet edebilecekleri köpek oteli kâğıthane istanbulsunduğu hizmetlerle herkesi bekliyor.

Alanında Uzman Çalışanlar

Her biri alanında uzman olan hayvan sever çalışanlarıyla dikkat çeken bu otelde her şeyin köpeklere özel olarak düzenlendiğini görmek köpek sahiplerine mutluluk veriyor. Tatil ya da iş amaçlı bir veya birkaç günlüğüne şehirden ayrılmak zorunda kalanlar tarafından çok tercih edilen bu otelde, köpeklere oldukça kaliteli bir hizmet sunuluyor. Köpeklerin bakımı ve eğitimi oldukça yorucu olabiliyor. Köpek sahipleri uzun zaman ve çaba harcayarak dostlarının sağlıklı ve aktif olmasını sağlayabiliyor. Köpek dostlarıyla aynı evi paylaşan kişilerin dostlarından ayrı kalması zor olabiliyor. Dostlarını emanet edebilecekleri güvenilir bir yer bulmaları da çoğu zaman kolay olmuyor. Köpek eğitimi, beslenmesi ve bakımı konusunda bilgi sahibi olmayan kişi ya da kurumlara evcil hayvanların emanet edilmesi durumunda çeşitli sorunlarla karşılaşmak söz konusu olabiliyor. Bu tür sorunlar yaşamamak için evcil hayvanların birkaç gün için şehir dışına çıkıldığında uzman bir ekiple çalışan güvenilir kurumlara bırakılması gerekiyor.

Köpek Oteli Kâğıthane istanbul

Farklı Beslenme Türleri Söz Konusu

Köpeklerin birçok farklı cinsi bulunuyor. Köpeklerin beslenmesi yaşlarına, cinsiyetlerine, ırklarına, cinslerine ve beğenilerine göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle her köpeğin aynı marka ya da cins mamayla beslenmesi sağlık açısından büyük sıkıntılar yaratabiliyor. Köpeklerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri ve gelişmeleri için sindirim ve bağışıklık sistemlerinin düzgün şekilde çalışması gerekiyor. Şehir dışına yapılan birkaç günlük yolculuklar sırasında evcil hayvanların alışmış olduğu beslenme şeklinin değiştirilmemesi gerekiyor.

Her Gün Yürüyüş Yaptırılması Gerekiyor

Köpeklerin her gün belirli bir süre boyunca yürüyüşe götürülmesi gerekiyor. Özellikle çalışan kişilere emanet edilen köpeklerin günlük yürüyüşlerinin yaptırılması zor oluyor. Bu durumda evcil hayvanların bütçeye uygun bir otele bırakılması pek çok avantaj sağlıyor. Evcil hayvanların yalnızca fizyolojileri değil psikolojileri de alışkanlıkların dışına çıkışan durumlardan kolay etkilenebiliyor. Bazı köpeklerin karakter yapılarına bağlı olarak psikolojileri diğerlerine oranla daha çabuk bozulabiliyor. Köpeğin herhangi bir sağlık sorunu bulunmamasına rağmen oyun oynama konusunda isteksiz olması, aşırı uyuması, aktif olmaması, yemek yemek istememesi ya da farklı tavırlar sergilemesi psikolojisinin bozulduğunun işaretleri olarak sayılıyor. Uzmanların uyarılarının dikkate alınması önem taşıyor.

Psikolojik Etkiler Görülebiliyor

Uzmanlara göre köpeklerin psikolojik olarak yaşanan değişimlerden etkilenmemesi için eğitim ve bilgi sahibi kişilere bırakılması gerekiyor. Böylece şehre geri dönüldüğünde olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimali de oldukça azalıyor. Psikolojisi olumsuz yönde değişmiş bir köpeğin eski haline dönmesi de uzun zaman alabiliyor. Bütün bu kötü durumların yaşanmaması için kurulmuş olan köpek otelleri evcil hayvan sahipleri için güvenilir bir seçenek oluşturuyor. Evcil hayvanlarla olması gereken şekilde ilgilenilen otellerde, her gün mama ve su veriliyor. Köpeklerin sağlık durumları da otellerde çalışan uzman kişiler tarafından düzenli olarak kontrol ediliyor. Herhangi olumsuz bir durumda evcil hayvan sahibiyle iletişim kuruluyor ve hayvan sahibinin rızası alınarak gerektiğinde müdahale ediliyor.

Ayrıca köpeklerin yapması gereken etkinlikler de bu otellerde yaptırılıyor. Hayvan severlerin herhangi bir endişe yaşamadan güvenle dostlarını emanet edebilecekleri oteller, farklı semtlerde bulunuyor. Bu sayede Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan hayvan sahiplerine aynı kalitede hizmet sunulmuş oluyor. Dijital platformlar üzerinde otellerle ilgili yapılan yorumlara da bakmak mümkün oluyor. Yorumların genelinde olumlu görüşlerin yer alması durumunda sonradan bir pişmanlık yaşanmayacağı da anlaşılmış oluyor. En sevilen dostların zorluk yaşamaması için oteli arayarak iletişime geçmeniz gerekiyor.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopek-oteli-kagithane-istanbul/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir