Eyüp Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Eyüp Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 94
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler artık günümüzün en ideal evcil hayvanlarıdır. Köpekler olmasaydı bazı insanlar kendilerinden çok onları düşünecekleri için onlara daha iyi bir eğitim sunacaklardır. Biraz köpeklerden bahsetmek isterim. Köpekler sadık hayvanlardır. Köpekler çeşitlerine yani cinlerine göre değişik yerlerde farklı insanlarla polis bekçi ve ya ev köpeği olabilme yeteneğine sahiptirler. Köpek bakımını yaptırmak için önemli olan köpeğin kulak tüy ve ya tırnak bakımını yaptırmaktır. Köpek bakımı zahmetli bir iştir.

Köpekler bazen bakıldıklarında ot yerle peki neden mi çünkü köpeklerin karın ağrıları olabiliri bunun nedeni ise köpeklerin karınlarında oluşan bağırsak kurtlarını dışarı boşaltım yoluyla atmak için köpekler ot yerler. Köpeklere domates ve ya kuru üzüm yedirilmemelidir Çünkü kuru üzüm ve domatesin içinde bulunan selüloz maddesin köpekler sindiremez bunun yüzünden bu yiyecekleri yememeleri önerilir. Yetişkin bir köpek iki ve ya üç yaşındaki bir çocuğun aklına sahiptir. Her insanın nasıl olursa bir parmak izi var ise her köpeğinde kendine özel bir burun izi vardır.

Eyüp Köpek Pansiyonu

Eğer köpeğiniz pireler tarafından huysuzlaştırılıyorsa köpeğinize sarımsak ve ya soğan verirseniz köpeğiniz pirelere karşı tedbirini almış olur. Her köpek yaralarını ağızlarındaki diller yardımıyla yalayarak kolayca iyileştirir. Yeli Zelanda ülkesinde köpeklere karşı bir sevgisi olan bir mühendis köpek kafatası şeklinde bir bina inşa etmiştir. Köpek türü ve ya cinsi olarak bildiğimiz sırtlanlar aslında bir kedi türüdür. Köpekler duygularını kuyruklarını sallayarak belirtir. Köpeklerin gerçekte ter bezleri yoktur ama ter ihtiyacını karşılamak için ayaklarının tabanlarından ter solunumu yaparlar. Köpekler hakkında bir açıklama yapan Platon bir sözünde şöyle demiştir.’ Köpeklerin tuh hali tam bir filozof ruh halidir.’ Demiştir.

Eyüp Köpek Pansiyonu

Köpeklere daha iyi bir eğitim verebileceğiniz bir pansiyon mevcut. Bu pansiyonlardan birisi Eyüp Köpek pansiyonu. Bu pansiyon sayesinde köpeğiniz daha iyi bir eğiti almış olabilir. Köpeklerin hem egzersiz yapabileceği hem de daha iyi bir eğitim göreceği parkurlar sayesinde hem egzersiz yapacak hem de huzur dolu bir eğlence geçirmiş olacak. Köpekler bu sayede hem eğitim hem de egzersiz yapmış olacaktır. Köpekler bu yerlerde organik mamalar sayesinde hem beslenecek hem de daha hızlı bir büyüyen köpek haline gelecektir. Köpeklere daha ayrıcalıklı oyun odaları sayesinde daha çok eğlenecektir. Köpekler bu sayede yeni arkadaşlar da edinecektir. Köpekler erken yaşta getirilirse sosyalleşme alanında daha sosyal bir köpek olacaktır.

Çin Aslanı

Bu köpeğin belirgin özelliklerinden bir tanesi düz bir bacağa sahip olabilmesidir. Yoğun bir tüye sahip olan bu köpek turuncu ve ya kızıl bir renkte tüye sahip olabilir. Onun isminin aslan olması kafatasının ta bir aslan görünümünde olmalıdır. Bu köpeklerde parça parça renk bulundurmaz. Sırt kısmı oldukça düz bir haldedir. Kuyruğunda oldukça yoğun bir tüy vardır. Bu köpek oldukça sakin uslu bir köpektir.

Ev de beslenirse sanki ev de yokmuş hissi uyandırabilir. Kendi istediğini yapmayı seven olduğu için başına buyruk gezmeyi sever. Çok fena bir halde inatçı kişilikleri vardır. Hayatlarında sadece tek bir sahibe hizmet ederler aileye karşı bile mesafeli davranırlar. Bu kepeği besleyecek olan kişi son derece sakin ve oldukça düzgün biri olmalıdır. Bu köpekler neredeyse hiç havlamazsalar yabancılara karşı hiç tolerans göstermezler. Bu köpekler eğitime doğru düzgün hiç yanıt vermezler. Çünkü itaat konusunda çok fazla eğilimli değildirler. Doğuştan gelen inatçılığı gibi her kendi dediğini yapma bu köpek türlerinde görülür. Köpek bakmak ger çekten de zor iştir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir