Köpek Pansiyonu Şile Fiyat

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Şile Fiyat
  • 0
  • 32
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’a yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan Şile, sakin ve doğal ortamların fazlalığı ile bilinen güzel bir beldedir. Ormanlarla kaplı, hem hayvanlar hem de insanla için doğal tatil ortamları sunması sebebiyle hayvan severler tarafından da çok tercih edilen bir bölgedir. Hayvanlar için yeşil birçok alan, çiftlikler ve yürüyüş parkurları bulunuyor. İstanbul’da şehrin gürültüsünden bunalan, doğal ortamlar arayan ve evcil hayvanları ile güzel zamanlar geçirmek isteyen kişi veya aileler için tercih edilebilecek ideal beldelerden biridir. Şile’de hayvan sever pek çok kişi bulunduğundan aynı zamanda hayvanlar için ideal yaşam alanı olarak köpek pansiyonları da mevcuttur. Köpeklerin sahiplerinden uzak güvenilir hizmet, eğitimli personeller ile kalacak özel odalar sunan yardımcı kurumlardır. Şile’de orta düzeyde pek çok köpek pansiyonu bulunuyor. Verilen eğitimlerin yanı sıra uygun ücretleri ile acil durumlar için köpek sahiplerinin yanında olan ve kısa sürede güvenlerini kazanan köpeklerin en iyi yaşam alanlarıdır. Köpek pansiyonu şile fiyat, gecelik konaklamaları ortalama 30 TL civarında oluşuyor. Konaklama süresinin uzun olduğu zamanlarda daha uygun fiyatlardan işlem yapılıyor.

Köpek Pansiyonu Şile Fiyat

Köpek Pansiyonu Şile Fiyat

Köpek pansiyonları fiyatlandırması pansiyonların dizaynına ve hizmet kalitesine göre artış gösterir. Fiyatların daha yüksek olduğu lüks pansiyonlarda köpek sahipleri, köpeklerini canlı yayınlar ile internet üzerinden kolayca takip etme imkanı buluyorlar. Aynı zamanda pansiyonda bulunan veteriner ve çalışanların deneyimlerine oranla da fiyatlarda artış gözlemlenir. Ortalama köpek pansiyonlarının fiyatlandırmaları 40-50 TL üzerinden yapılıyor. Ve uzun süreli konaklamalarda köpek sahipleri için %30 indirimli fiyat seçenekleri sunuluyor. Konaklama ücretlerinin dışında köpeklerin yaşam standartları incelendikten sonra ekstra ücretler ile artı hizmetler de ekstra ücretler ile uygulanabiliyor. Bunlar köpeklerin tüy bakımı, manikür ve pedikürü gibi bakım hizmetleri ile eğitim hizmetleri olarak tercih edilebiliyor.

Büyük şehirlerde köpek pansiyonlarının artışıyla ve gelişen teknolojiler ile daha dekoratif ve teknolojinin hakim olduğu köpek otelleri açılıyor. Bunların fiyatlandırması da tasarımlarıyla orantılı olarak daha fazla fiyatlar üzerinden hizmet veriyor. Bu gibi otellerin günlük konaklaması da 100-150 TL civarında ücretlendiriliyor. Köpek otellerinde ödemeler peşin alınarak kesin rezervasyonlar yapılır. Çoğu köpek pansiyon ve otellerinde sokak köpekleri için de belli kontenjanlar belirlenir. Ve sokak köpekleri için de belli sürelerle bakım, beslenme ve sağlık ihtiyaçları karşılanır. Bu nedenle köpek müşteriler için kesim rezervasyonlar alınır. Köpek otellerinde maliyetlerin yüksek oluşundan dolayı otelin boş kalmasında zarar büyük olacağından konaklayacak köpeklerin ücreti de peşin alınır. Köpek odalarında tüm teknolojik imkanlar ve hijyen sağlanır. Kamera sistemleri ile köpekler her yerde rahatça gözlemlenir ve köpek sahipleri ile paylaşılabilir.

Şile Köpek Pansiyonlarının Özellikleri

Köpek sahiplerinin köpek pansiyonuna bırakıldığında form doldurmaları istenir. Bazı bilgiler doğrultusunda köpekler sağlık kontrolünden geçirilir. Köpeğin eğitim durumu, hassasiyeti ve sağlık durumu incelenir. Bu doğrultularda köpekler için gereken eğitimler verilebilir. Ekstra ücretler ile eğitim veya bakımlar alınabilir. Şile pansiyonlarında köpekler için özel beslenme ve oyun alanları mevcuttur. Temizlikleri konusunda hassas davranılır. Belli aralıklar banyoları yaptırılır, özel odaları her gün temizlenir. Kaliteli hizmetler ve sunulan eğlenceli ortamlarla köpek sahiplerinin köpekleri için istedikleri huzurlu ve güvenilir tatil için ideal ortamlardır.

Köpeklerin sıkıldıkları apartman dairelerinden, kapalı ortamlardan uzaklaştırmak adına büyük oyun alanları dizayn edilmiştir. Şile pansiyonlarında sistem doğrultusunda kafesli veya kafessiz sistemler bulunuyor. Bazı durumlarda köpeğin rahat hareket edebilmesi veya rahat oyun oynayabilmesi için kafessiz sistemler tercih edilebilir. Kafesli sistemlerde de köpeğin rahat edebilmesi için her koşul sağlanıyor. Yemek yerken veya uyurken kafesli sistemlerde bulunmaları tercih ediliyor. Köpeklerin alıştığı doğrultuda beslenme düzeni ayarlanır. Ve köpeğin kuru mama veya ev yemekleri tercih etmesi doğrultusunda beslenme şekli düzenlenir. Köpeklerin özel odalarında da alıştıkları şekilde düzen sağlanır ve sistem seçilir. Köpeğin sağlık çerçevesinde kullandığı ilaçlar veya vitaminler varsa aksatılmadan verilir. Özel bakıcıları tarafından gün içinde gözetimde tutularak, veterinerler tarafından da sağlık kontrolleri sürekli yapılır. Köpeğin kullandığı özel ilaçlar, vitaminler veya mamalar varsa da pansiyonlar tarafından temin edilir. Köpeğin kaldığı süreçte her türlü beslenme, barınma, oyun ve tuvalet ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır. Evcil köpeklerin sahipleri için köpeklerini emanet edecekleri yer çok önemlidir. Ve bu yerdeki hizmetin güvenilir ve kaliteli olması sahipler için duyarlı davranılması gereken önemli detaydır. Şile’de bulunan köpek pansiyonları bu konuda hassas davranarak gün içinde köpekler 24 saat gözetim altında tutulur. Köpekler için doğal ortamlar, temiz hava ve güvenilir hizmet arayan köpek sahipleri için Şile pansiyonları tercih edilebilecek en iyi kurumlardan biridir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopek-pansiyonu-sile-fiyat/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir