Osmanbey Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Osmanbey Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 39
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bazı zamanlar istemeden de olsa köpeklerimizden ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Herhangi bir iş seyahatiniz için veya gideceğiniz bir tatil için köpeğinizi bir süreliğine birilerine emanet etmeniz gerekebilir. Maalesef ki çoğu oteller müşterilerin yanında köpek kabul etmemektedir ve bu durumda da köpeğinizi birine emanet etmekten başka bir şansınız kalmaz. Köpeğinizi ona iyi bakacağınızı düşündüğünüz bir tanıdığınıza, akrabanıza ya da arkadaşınıza bırakabilirsiniz. Tabii eğer işiniz kısa sürecekse böyle bir çözüm bulabilirsiniz fakat sizin işiniz uzun bir zaman alacaksa ya da köpeğinize bakabileceğini düşündüğünüz herhangi bir tanıdığınız yoksa o zaman Osmanbey köpek pansiyonu seçeneğini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Osmanbey Köpek Pansiyonu

Köpeğiniz için köpek pansiyonu iyi bir değişiklik olabilir. Başka köpeklerle oyun oynayarak ve vakit geçirerek sosyalleşebilir. Köpekler sahipleriyle arasında çok özel bir bağ kurar ve sahiplerinden uzak kalmak onları oldukça üzer. Bu nedenle sizin yokluğunuzda sizi fazla aramaması için iyi bir köpek pansiyonu bulabilirsiniz. Böylece hem siz işinizi rahatça halleder hem de köpeğiniz için endişelenmezsiniz. Osmanbey köpek pansiyonu arıyorsanız köpeğinizin rahat edeceği bir pansiyon tercih etmelisiniz. İyi bir pansiyon bulabilmek için internetten araştırmalar yapabilir ve araştırdığınız köpek pansiyonu hakkında şikayet ve önerileri öğrenebilirsiniz.

Detaylı bir inceleme yapmanız çok önemli. Gözünüze kestirdiğiniz belli köpek pansiyonları varsa gidip birebir konuşmanız ve pansiyonun şartlarını görmeniz sizin için daha iyi olacak ve kafanızdaki soruları cevaplandırmak için de gayet makul bir fırsat olacaktır. Pansiyon odalarının ne gibi özelliklere sahip olduğunu öğrenin. Örneğin izolasyon var mı ısıtmalı mı gibi soruları bilgi alırken sorabilirsiniz. Köpeğinizin beslenme alışkanlıklarını da açıklayıcı bir şekilde sorumlu kişiye anlatmanız gerekmektedir. Elinizden geldiğince yeni açılan köpek pansiyonlarından ziyade eski ve köklü olan köpek pansiyonlarını tercih ediniz. Çünkü uzun seneler hizmet vermiş olan kurumlar müşteri memnuniyeti sayesinde varlıklarını sürdürürler. Bu tabii ki de yeni açılan köpek pansiyonlarının kötü olduğu anlamına gelmiyor. Siz sadece köpek pansiyonunun şartlarını inceleyin ve hangisi köpeğinize en iyi uyuyorsa ve köpeğinizin ihtiyaçlarına cevap veriyorsa onu seçin.

Köpek Pansiyonu Fiyatları Ne Kadar ?

Pek de o kadar göz korkutacak fiyatlara sahip oldukları söylenemez. Ortalama olarak bir köpek pansiyonunun gecelik fiyatları 35 TL – 50 TL arasıdır. Fiyatlar kaç köpek bırakacağınıza veya köpeğinizin kaç gece kalacağına göre hesaplanır.

Eğer isterseniz köpek pansiyonlarının yapmış oldukları kampanyaları ve ekonomik paketleri inceleyebilir ve köpeğinize en uygun paketi seçebilirsiniz. Örneğin köpeğinizin konaklamasıyla birlikte aynı zamanda eğitim almasını da istiyorsanız paket kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Köpeğinizin ileri düzey bir eğitim görmesini istiyorsanız fiyatlar 2.000 TL – 10.000 TL arasında değişebilir bu nedenle uzman bir eğitmenle konuşmanız ve köpeğinizin ihtiyacı olan eğitim seviyesini belirlemeniz gerekir. Köpeğinizi köpek pansiyonuna bırakmadan önce köpeğinizin aşı karnesi olup olmadığından emin olun. Aşı karnesi olmayan köpekler maalesef çoğu köpek pansiyonları tarafından kabul edilmemektedirler. Bu nedenle köpeğiniz için gerekli şartları temin ettiğinizden emin olun.

Osmanbey Köpek Pansiyonu

Ayrıca köpeğinizi uzun bir süre köpek pansiyonunda bırakırsanız veya arayıp sormazsanız köpeğiniz köpek pansiyonu tarafından sahiplendirilir ve geri döndüğünüzde köpeğinizi bulamayabilirsiniz. Bu nedenle köpek pansiyonuna ne kadar zamanlık bir işiniz olduğunu ve köpeğinizi ne zaman alabileceğinizi kesin olarak söylemeniz gerekmektedir. Ayrıca köpeğinizin mutluluğu için de ondan uzun süre uzak kalmamanız gerekir. Köpeğinizin sahibi sizsiniz ve köpeğinizin size manevi olarak ihtiyacı var bunu unutmayın. Son olarak gün içerisinde köpeğinizin iyi bir durumda olduğundan emin olmak için özel gözetmenden video ve resim talep edebilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir