Osmangazi Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Osmangazi Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 14
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklerin bazı durumlarda sahipleri tarafından görülemediği zamanlarda bakılması için güven ile aradığı Osmangazi Köpek Pansiyonu uzman kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış olan pansiyonu ile köpek sahiplerinin yanındadır. Asla köpek sahiplerinin gözleri arkada kalmasın rahatça köpeklerini güvenli ellere teslim edebilirler. Bizler köpekler için burada her türlü rahat etmesi için gerekli ne varsa düşünerek tasarladık ve yaptık. Osmangazi Köpek Pansiyonu Avrupa standartlarında hazırlanmış odaları ile köpeklerin misafirlik döneminde rahat etmesini hedefleyerek kalite anlayışı ve memnuniyet ilkesi çerçevesince yoluna devam etmektedir.

Osmangazi Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpeklerini bizlere güvenli ellere bırakmak isteyen köpek sahipleri randevu alarak pansiyonumuza buyursunlar gelsinler. Burada öncelikle köpeklerinin veteriner hekim tarafından sağlık taraması yapılır. Bu tarama köpekte olası bulaşıcı hastalık kontrolü içindir. Sonrasında aşı kontrolleri yapılır. Aşıları tamamlanmayan köpekler ve bulaşıcı hastalık riski olan köpekler pansiyona kabul edilmezler. Herhangi bir problem yoksa köpekler sahiplerinin sözleşme imzalama ve ödeme işlemi sonrasında sahiplerinin ve ekibimizin eşliğinde odasına alınır. Köpekler pansiyon tanıtım barkodu tasmasına takılır ve bu barkod ile köpek tanımlaması yapılır.

Osmangazi Köpek Pansiyonu

Köpek sahiplerine pansiyonu ve odaları ekibimiz gezdirir ve tanıtır. Köpek sahipleri köpeklerini kamerada izlemek isterse cep telefonu ve veya tablet üzerinden 7/24 izleme şansı vardır. Köpek sahiplerine pansiyon kuralları hakkında kısa bir bilgi verilir. Köpek pansiyon kalma süresini uzatmak isterlerse önceden bilgi vermeleri gerekmektedir. Daha önceden yaşanmış olan kötü tecrübeler ışığında köpeklerini burada ret eden köpek sahipleri olduğundan böyle bir durumda neler yapılacağı anlatılır. Köpek pansiyon süresi dolmuş ve halen daha arayan soran olmuyorsa 1 hafta içinde köpek pansiyon yetkilileri eşliğinden yeni yuva ve sahiplenme prosedürünü başlatır.

Osmangazi Köpek Pansiyonu Oda Şartları

Pansiyon köpek odaları Avrupa standartlarında tasarlanmış olup tavandan zemine kadar bakteri üretmeyen özel seramik taşlar ile kaplanmıştır. Köpeklerin rahat etmesi için yumuşak yataklar bulunmaktadır. Oyuncaklar odada bulunmaktadır. Köpek odada çok rahat hareket etmektedir. Oda ısıtma soğutma işlemi klima sistemleri ile yapılmaktadır. Köpekler için odaya güneş ışığı girer asla bu ışık köpeklerde rahatsız edecek bir şekilde odaya girmez. Odalar birbirinden bağımsız olarak tek köpek kalacak şekilde dizayn edilmiştir.

Osmangazi Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Pansiyon ücretleri içinde olan bazı hizmetler köpekler için sunulmuştur. Tam beş yıldız otel konforunda olan Osmangazi Köpek Pansiyonu köpeklerin beslenme hizmeti için kaliteli ve uygun içerikli mama markaları ile köpekleri dengeli ve sağlıklı beslenme hizmeti vermektedir. Köpeklerde from ve sağlık garantisi vermekte olan pansiyon bu konuda çok seçici davranarak kaliteli mama kullanmaktadır. Köpeklerin egzersiz ve tuvalet ihtiyaçları için günden 1 saat kadar açık alanda uzman ekip tarafından gezdirilmesi sağlanır. Açık alan pansiyon içinde bir yerdir, köpekler toplu olarak yan yana asla getirilmez. Köpek pansiyon süresi 15 gün veya daha fazla olan köpekler için banyo ve kuaför hizmeti verilmektedir. Sağlık hizmeti tüm köpekler için verilir.

Osmangazi Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim

Köpekler eğitim ile davranışları ve sahipleri ile arasında olan ilişkilerinin kaliteli olması sağlanmaktadır. Köpekler için verilen eğitimler onların davranışlarının artmasına sebep olur ve daha rahat bakım olanağı sağlamaktadır. Sahipleri ile ilişkileri artmaktadır. Rehabilitasyon eğitimi ve itaat komut eğitimleri ile köpeklerin yaşam kalitesi artmaktadır. Pansiyonumuzda uzaman eğitmenler eşliğine planlana gün ve saatlerde 1 saat kadar köpek sahiplerinin de girmiş olduğu eğitimlerde köpekler için çok faydalı olmaktadır. İtaat eğitimi ve komut eğitimi ile köpekler daha rahat anlaşma zemini yakalanmaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir