Köpek Pansiyonu Kâğıthane

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Kâğıthane
  • 0
  • 32
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonu Kâğıthane temiz bahçesi güzel çevresi ile hizmet odaklı bir köpek pansiyonudur.  Köpekler için büyük oyun alanları özel odaları kapalı ve açık tesislerde egzersiz yapma fırsatı vardır. Köpekler güvenceli bir ortamda konforlu bir yerde mümkün olduğunca rahat ettirmeye çalışıyoruz. Pansiyon Kâğıthane’de kolay ulaşabilecek bir konumda bulunmaktadır. İçinde köpekler için banyo, yürüyüş alanları, özel oyun seçenekleri ve özel istekleri karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz. En yakın arkadaşınızı pansiyona geldiğinde, bilmeniz gereken her şeyi size pratik olarak anlatılmaktadır. Siz de merak ettiklerinizi sorabilir ondan sonra kararınızı verebilirsiniz. Köpekler, bulaşıcı hastalıklara ve Köpek hastalıklarına karşı aşı olması gerekir. Köpeğinizin aşıları pansiyonda veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Köpeğinizin pansiyona getirilmeden önce pire ve kenelere karşı gerekli kontroller yapılarak tedavi ettirilir. Pansiyona getirdiğiniz köpeğin sevdiği oyuncak, yatak veya battaniye varsa yanınızda getirebilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Kâğıthane

Yemleme günde üç kez sabah öğle ve akşam olmak üzere yapılmaktadır. Köpeğiniz geldiğinde öncelikle bir köpek etiketi yakasına konulur ve bir tasma olmasında fayda vardır diğer köpeklere yaklaştığında bir koşuşturma olmasın diye bu gerekli olabilmektedir. Tatile gideceğiniz zamanlarda ne yazık ki evcil köpeğinizi alamayabilirsiniz. Böyle durumlarda Kâğıthane köpek pansiyonuna getirerek emin ellerde köpeğinizi bırakabilirsiniz. Eğer çok yoğun bir çalışma temponuz varsa ve köpeğinize bakamıyorsanız Kâğıthane köpek pansiyonu bakım hizmeti sunmaktadır. Evcil hayvanınızı bırakmada karar veremiyorsanız karar vermekte zorlanıyorsanız sunduğumuz hizmeti gelip görebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde önceden randevu almadan bakımı yapılan hayvanlar görebilir bakıcılarımızla iletişim kurabilirsiniz. Köpek pansiyonu Kâğıthane olarak farklı olmaktan gurur duyuyoruz.

Köpek Pansiyonu Kâğıthane

Köpekler kişisel alanlarda 50 200 metrekare arasında değişen, çok büyük alanlarda denetlenecek bakım, güvenli ve rahatlatıcı bir deneyim sağlanacak ve her an izlenecektir. Farklı bir yaklaşım ile hayvanlar arasındaki etkileşimleri ve sosyalleşmeleri izlenecek siz rahat rahat tatilinizi yaparken köpekler keyifli günler geçirecek ve oyun oynamaları hiç bitmeyecektir. Köpeğinizin başka köpek ile bir kişisel alan paylaşacak ve bu büyük kişisel alanı eğlenceli hale getirerek oynayacaklardır. Evde beslenen köpekler pansiyonda asla sıkılmayacak yalnız olmayacak ve kendilerini melankolik hissetmeyeceklerdir. Sosyalleşme tüm hayvanlar için aynı olmayabilir. Bu farklar köpeklerin seçimini de etkiler. Bazı köpekler oyun oynamak için başkalarını seçerken bazıları tek başına kalmak isteyebilirler.

Köpek Pansiyonu Kâğıthane Fiyatları

Ancak, köpek yine harika bir deneyime sahip olacak ve asla kendini izole edilmiş ya da terk edilmiş hissetmeyeceklerdir. En önemlisi köpekler özel bahçelerde kalacak güzel bir pansiyona sahip olacaklardır. Siz yokken size rahatlık sağlayan, evcil hayvanınızın için keyifli ve hoş bir deneyim sunan ucuz fiyatlarla pansiyon sunuyoruz. Hiçbir pansiyon bizim verdiğimiz misafirperverliği ve hizmetleri sunmak için bu kadar istekli olduğunu düşünmüyoruz. Peki, neden biz? Çünkü biz köpekleri çok seviyoruz. Büyük bir zevkle köpeğinizin kişisel bakımları sevgi ile yapılacak, yürüyüşe çıkarılacak ve havuzda yüzme imkânı bulacaklardır. Pansiyonumuza bir göz atın ve köpeğiniz için bulmak isteyeceğiniz en iyi pansiyonu bulacak ve rahatlıkla tatiliniz veya işinize gidebileceksiniz.

Eğer sizde köpeklerinizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasını istiyorsanız cennet gibi Kâğıthane köpek pansiyonuna bekliyoruz. Özel eğitmenler ve davranış terapistleri ile temel köpek eğitimleri yapılarak hayvanlarınıza her türlü yardım yapılmaktadır. En güçlü köpek eğitim teknikleri kullanılmaktadır. Örnek köpek davranış sorunları baz alınarak sayısız eğitim çözümleri üretmekteyiz. Köpeğiniz hakkında en ince ayrıntılara dikkat ederek pansiyonda rahat olacakları bir ortam sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek köpeklerinizi evinizden alabilir veya siz getirerek pansiyonda kalmalarını sağlayabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir