Köpek Pansiyonu Güngören

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Güngören
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonları ülkemizde dünya standartlarının üzerinde bir kalitede hizmet vermektedir. Çalışanları, mamaları, dizaynı gibi tüm detayları oldukça yüksek kalitededir. Pansiyonun tamamı köpeklerin konforuna ve rahatlığına hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Her bir köpek için yalnız başlarına konaklayabilecekleri şekilde bölmeler tasarlanmıştır. Bu bölmeler aydınlık, ferah ve köpek için gerekli olacak genişliktedir. Köpeğe ayrılmış olan bu bölmelerin aydınlatılması, gün ışığı yansıması dahi köpeklerin rahatsız olmayacağı şekilde ayarlanmaktadır. Bu bölmeler yerden ısıtmalıdır. Bahçe içerisinde bulunan tüm detaylarda pansiyonun içinde olduğu gibi köpeklere uygun olarak planlanmıştır.

Köpek Pansiyonu Güngören

Pansiyona köpekler kabul edilirken rezervasyon sistemi uygulanmaktadır. Müşteriler önceden rezervasyon yapmak sureti ile köpekleri ile birlikte mutlaka aşı kartlarını da teslim etmek zorundadırlar. Aşı kartı olmayan veya tetanos, kuduz gibi önemli aşıları eksik olan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir. Ayrıca parazit taraması yaptırmayan köpeklerde pansiyona alınmamaktadır. Köpek pansiyonunda konaklamakta olan diğer köpeklerin aşısız ve parazitli köpeklerden hastalık kapmalarını engelleyebilmek için böyle bir tedbir alınmıştır. Bulaşıcı hastalık riskini azaltmaya yardımcı olan bu tedbir ile pansiyon çalışanları da korunmuş olmaktadır. Konaklama süresi uzayan köpeklerin bu durumu mümkün olan en kısa sürede pansiyon idaresine bildirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde rezervasyon yaptırmak isteyen diğer müşterilerin zor durumda kalmaları önlenmiş olmaktadır.

Köpek Pansiyonu Güngören

Ağırlanan her köpeğin ayrı bölmelerde konaklaması ile onların birbirleri ile kavga ederek yaralanmalarını önlemek amaçlanırken hijyen açısından da bu konaklama tipi tercih edilmiştir. Her cins köpeğin rahatlıkla konaklayabileceği şekilde tasarlanan pansiyon içerisinde konaklamakta olan köpeklerin tamamının kendine özel su ve mama kapları bulunmaktadır. Bu kaplar kesinlikle ortak kullanım alanlarında bulundurulmamaktadır. Pansiyon içerisinde ağırlanan tüm köpeklerin tırnak ve kulak temizliği, tüylerinin bakımı, vücut temizliği gerekli olan periyodlarda yapılarak köpeğin sağlığı ve temizliği son derece iyi seviyede korunmaktadır.

Köpek Pansiyonu Güngören Fiyatları

Pansiyon içerisinde ağırlanan köpek sayısı ile paralel veteriner hekim bulunmaktadır. Veteriner hekim kontrolünde tüm köpeklerin aşıları, beslenme programları, ilaçları takip edilmektedir. Yaşlı, yavru, hamile gibi özelliklere sahip olan veya özürlü olan köpeklere gerekli olan besin ve ilaç desteği veteriner hekim kontrolünde sağlanmaktadır. Pansiyon içerisinde hemen her köpek ile birebir ilgilenmeye yetecek kadar görevli personel bulunmaktadır. Görevli personelin tamamı hayvan sevgisine sahip, köpek türleri hakkında bilgi sahibi, köpek bakımı hakkında deneyimli inşalardan oluşmaktadır. Ağırlanan köpekler bahçe içerisinde ve açık alanlarda günlük yürüyüşlerine düzenli olarak çıkarılmaktadır. Pansiyon içerisinde müşteri ayrıca kullanılması için bir mama teslim etmediyse her bir köpeğin cinsine en uygun olan doğal, taze ve organik mamalar kullanılmaktadır.

Bu beslenme düzeninde köpeğin formunun bozulmasına ve gereksiz kilo almasına izin verilmez. Köpekler kendileri için oyun alanı haline getirilen pansiyon bahçesinde oyunlar oynarken tüm enerjilerini harcarlar. Pansiyon içerisinde ağırlanan tüm köpeklerin konakladıkları özel bölmeler sürekli olarak pansiyon görevlileri tarafından temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. Su ve mama kapları oldukça temiz bir şekilde muhafaza edilirken bu kaplar sadece bir köpeğe özel kullanılmaktadır. Hiçbir köpeğin bir diğerinin mama kabından veya su kabından yiyip-içmesine izin verilmemektedir.

Köpek pansiyonu Güngören sınırları içerisinde değil diğer semtlerde yaşayan müşterilere de hizmet vermektedir. Köpeğini herhangi bir sebeple pansiyona getiremeyen müşterilerin talebi halinde pansiyon çalışanları tarafından bildirilen adresten köpekleri teslim alınarak pansiyona getirilmektedir. Yine konaklama süresi bitiminde de aynı şekilde otel çalışanları tarafından köpekler müşterinin bildirdiği adrese götürülerek teslim edilebilmektedir. Müşterilerin bu durumu pansiyon görevlilerine bildirmeleri halinde kendilerine yardımcı olunmaktadır. Köpekleriniz teslim ettiğiniz gibi sağlıklı bir şekilde teslim alabileceğiniz konusunda kesinlikle emin olabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir