Fatih Köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Fatih Köpek pansiyonu
  • 0
  • 114
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Günümüzde eskiden olmayan değeri yeni yeni verilmeye başlanan evimizdeki küçük dostlarımız olan köpeklerimiz için tasarlanmış onların iyi vakit geçirmesini ve gereken her türlü ihtiyacını karşılaması için düşünülmüş köpek pansiyonları bulunuyor. Fatih ilçesinde bizim açtığımız Fatih Köpek pansiyonu da tam bu işi yapmak üzere kurulmuş bir tesistir. İnsanların tüm zamanlarında yanlarında olan ve sadakati ile bilinen akıllı hayvanlardan olan köpeklerin bakımı ve çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması işleriyle bazen köpek sahipleri bu işleri arasıra yapacak kişilere ihtiyaç duyarlar. Çünkü insanlar artık iş temposu ve iş seyahatleri için köpeklerinden ayrı kalacakları zamanlar için bir emanetçi ararlar. Yalnız bu emanetçiler köpeğinize sizin baktığınız gibi bakacaklar mı acaba diye tereddütte kalabilirsiniz. Ama bizimle birlikte olan köpek dostunuz çok iyi bakımlı ve konforlu bir mekan olan köpek pansiyonumuzda kaldığı süre içinde gözünüz arkada kalmadan ve tereddüte yer olmadan işlerinize devam edersiniz.

Fatih Köpek pansiyonu

Köpek pansiyonları çok özel günlerinizde; köpek dostunuzu emanet edebileceğiniz yerlerdir. Fatih ilçesinde Fatih köpek pansiyonu ile biz vermekteyiz. Pansiyonumuzda her köpek için ayrı bölümler oluşturulmuş ve bu bölümler içinde bulunan köpek külubesi şeklinde tasarlanmış köpek evlerimizde bulunuyor. Üstü açık olan gezinti parkrları ve oyun sahasında diğer köpek dostlarıyla oyunlar oynarken ne sizi arayacak ne de çok yabancılık çekecektir. Siz iş seyahatinde iken köpeğiniz bizde misafir olarak kalacak ve aklınız hayvanınızda olmayacaktır. Kaldığı evin ortamına göre bir düzen oluşturulan köpeğiniz aynı sizin yanınızdaymış gibi rahatlıkla adapte olur ve düzenli bir ortamda misafirliğin keyfini çıkarır.

Fatih Köpek pansiyonu

Pansiyomuzda bulunan geniş oyun alanlarında diğer köpeklerle birlikte uzman bakıcılar eşliğinde çok çeştli oyunlar oynarken üstüne mükafat olarak yemek servisleri yapılır ve  onların mutluluğu sağlanır. Köpeklerimize konforlu ve çok iyi hizmet verilen Fatih köpek pansiyonumuzda; sıcak günlerde serinlemeleri için oyun havuzlarımızda bulunmaktadır. Her türlü temizliğin yapıldığı ,yıkanma, taranma, tuvalet ihtiyacı için gereken önemin gösterilmesi; saatinde yemek , saatinde gezinti ve saatinde uyku düzeni ile hizmet veriyoruz. Köpeğiniz bizimle mutlu olacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir