Köpek Pansiyonu Bayrampaşa

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Bayrampaşa
  • 0
  • 18
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evcil hayvan sahiplen günden güne artan bir çizelgede ilerlemekte ve artık evlerinizin neredeyse birer ihtiyacı haline gelmektedir. Bunun yanı sıra sevimli canlılar size arkadaşlık etmekte ve her daim yanınızda olmaktadır. Günün stresini rahatça atabileceğiniz ve sizi eve geldiğinizde büyük bir neşe ile karşılayan dostlarınız sizlerin mutluluk ve huzur kaynağı olacaktır. Birçok psikolog tarafından da şiddetler önerilen evcil hayvan bakmak sizi stresten uzak, mutlu bir yaşamın içine alacaktır. Aynı zamanda kişide sorumluluk sahibi olma bilinci uyandıracak ve belirli bir süre sonrasında bu sevimli canlılar sizi için bir dosttan daha fazla neredeyse evlat gibi olmaktadırlar. Bu hayvanlara ise örnek gösterilebilecek en iyi hayvan köpeklerdir.

Köpek Pansiyonu Bayrampaşa

Ülkemizde de yapılan birçok araştırmalar sonucu köpekler hayvan sahibi olmak isteyen ya da hayvan sahibi olmak isteyen kişilerin listesinde başı çekmektedir. Bunun nedeni ise köpeklerin sahip oldukları özellikler ve karakterleridir. Köpekler karakter açısından sahiplerine son derece sadık, verilecek bütün eğitimler kolayca anlayabilecek ve hisli hayvanlardır. Öyle ki sizin ruh halinize göre onların tavırları ve size karşı olan tutumu da şekillenir. Köpek bakmak ona karşı sabırlı, pozitif ve sevecen olmayı gerekmektedir. Aynı zamanda onları ihmal etmeden sevimli dostlarınızla sürekli ilgilemeniz lazımdır. Köpeğinize karşı ihmalkârlık yapmanız onunla aranızda oluşan köpek sahip ilişkisine ciddi anlamda zarar verecektir. Köpek ve insanların ilişkisi ise çok eski yıllara dayanmaktadır. İnsan tarihinde köpekler avcılık gibi birçok işte yer almış ve aldığı görevleri de layık ile yerine getirmiştir. Günümüzde ki ilişkilerine bakarsak hala bekçilik, avcılık gibi işlerde yer almakta ve bu işleri yine layık ile yerine getirmektedir. Fakat köpekler yukarda söylediğimiz gibi ihmal edilmemesi gereken canlılardır.

Yoğun bir iş temposuna sahipseniz, sürekli seyahat etmeniz gereken bir meslekte çalışıyorsanız veya yılın yorgunluğunu atmak amaçlı keyifli bir tatil yapmayı düşünüyorsanız bu planlar içinden köpeklerinizi çıkarmanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise köpekleri hiçbir pansiyon ve toplu taşıma aracı kabul etmemektedir. Bu tip durumlarda köpeklerinizi hayvanlardan hoşlanmayan kişilere bırakmak zorunda kalabilirsiniz veya daha önce hayvan bakmamış birine emanet etmeyi düşünebilirsiniz. Fakat bu tip durumlarda köpekler terk edilmişlik hissine yüksek ihtimalde kapılıp bununla beraber ciddi psikolojik rahatsızlıklar geçirecektir. Evde tek bırakmayı düşünüyorsanız bundan da vazgeçmeniz gerekmektedir.

Köpek Pansiyonu Bayrampaşa

Köpek Pansiyonu Bayrampaşa Fiyatı

Bunun nedeni ise köpekler evde tek bırakıldıkları vakitlerde ciddi huzursuzluklar çıkarıp eşyalara zarar verebilirler. Dediğimiz gibi köpekler ihmalkârlığa gelemez. Bu tip can sıkıcı çözümlere karışı olarak ise hayvan sever bireyler ve belediyelerin yoğun girişimleri ile kurulan köpek pansiyonları hizmet vermektedir. Sizin yokluğunuzu aratmadan köpeklerinizle ilgilenen ve bakımlarını yapan bu tesislerde köpekleriniz en az sizin ki kadar keyifli bir tatil geçirmektedir. Bu tesislerde aynı zamanda istekleriniz doğrultusunda köpeklerinize eğitimlerde verilmektedir. Bu tesislerden biri olan Köpek Pansiyonu Bayrampaşa ve verdiği hizmetler hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

  • İlk olarak köpekleriniz giriş işlemler olarak uzman ve deneyimli bir veteriner kadrosu tarafından kontrollerden geçmektedir. Bu hekimler aynı zamanda köpeklerinizin konaklama yapacağı süre boyunca tesislerde bulunup olası bir sağlık problemi yaşandığında anında müdahalede bulanabilmektedirler. Ayrıca köpekleriniz diğer bakımları da bu kişiler tarafından yapılmaktadır.
  • Köpekleriniz bu giriş işlemleri ardından günlük temizlikleri yapılan konaklama bölgelerine götürülürler. Kafes sistemi kullanmayan bu tesisler köpeklerinize özel olarak köpek evleri tahsis edilmektedir. İçlerinde ise oyuncak ve benzeri eşyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda köpeklerinizin rahatı için yataklarda bulunmaktadır.
  • Geniş bir oyun parkına sahip bu tesislerde köpekleriniz aynı zamanda günlük egzersiz ihtiyaçlarını karşılayıp sosyalleşme eğitimini de almış olurlar. Bunun dışında sizlerin belirleyeceği saatlerde de günde iki defa gezdirilmeye çıkarılırlar.
  • Köpeklerinize siz sahiplerin istekleri doğrultusunda tüm eğitimlerde verilmektedir. Eğitimlerde ise ödül sistemi kullanılmaktadır. Tesislere 7/24 ulaşmanız mümkündür.
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir