Bağcılar Köpek Oteli

PAYLAŞ
Bağcılar Köpek Oteli
  • 0
  • 148
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bağcılar İstanbul, un hızlı bir şekilde gelişen semtlerinden biri olup, Avrupa yakasında yer almaktadır. Son sayımlara göre son yapılan sayımda, buradaki nüfusun 5/1 ini öğrencilerin oluşturduğu tespit edilmiştir. Burada bulunan yakın ve çevre üniversitelerin de bu durumu desteklediği büyük bir gerçektir. Küçükçekmece, Bahçelievler, Avcılar, Güngören, Esenler bu semti çevreleyen diğer semtlerdendir.

Bağcılar çok önemli ve büyük bir otoban geçişinin üzerinde transit bölgede bulunmaktadır. Yakın çevrelerinde yer alan kendine ait 11 adette köyü bulunmaktadır. E-8o ve D-100 karayollarına bağlantı noktalarında olması, bu semti daha da merkezi kılmaktadır. Toplamda 2554 cadde ve sokağa sahip olan bu semt, gelişmiş yapılaşması, düzenli şehirleşmesi, kaldırımlı bakımlı sokakları, asfalt, kilit taşı uygulamalarıyla, kavşak çalışmaları, yol iyileştirmeleri sayesinde İstanbul kentine yakışan pırıl pırıl parlayan bir semt olmuştur.

Bağcılar Köpek Oteli

Bağcılar köpek oteli ise bu gelişmiş semtte bulunmaktadır. Köpek otelimiz köpek bakımı konusuna çok büyük bir reform getirme çabasında olup, hayvanlarınıza eh güzel şekilde bakmanın çabasındadır. Ufak yaşlardan beri hayvan sevgisiyle yoğrulmuş olan çalışanlarımız, hayvan sever kişilikleriyle hayat boyu hayvan katliamlarına ve hayvan karşıtlarına tavırlarını ortaya koymuş olan kişilerdendir. Uzun yıllardan beri bu konuda göstermiş olduğumuz çabamız, bakımını gerçekleştirdiğimiz köpeklerin bizden ayrılırken ki gösterdikleri sevgi gösterileri sayesinde de ispatlanır niteliklerdedir. Köpek bakmanın en zor kısmı, onları götüremeyeceğiniz yerlere gitme zorunluluğunuz doğduğunda tam bir sorun olarak karşınıza çıkmaktadır. Örneğin şehir dışında yaşayan akrabaları ziyarete gitmek istediğinizde, iş seyahatleri ile karşılaştığınızda, tatile çıkma ihtiyacı duyduğunuzda bu konu tam bir problem haline önünüze set olarak çıkmaktadır.

Bağcılar Köpek Oteli

Bağcılar köpek oteli, işte tam bu noktada devreye girmektedir. Sizlerin yokluğunda biricik köpeklerinizi sizin şefkatinizle kucaklayacak ve bakımlarını üstlenecek geçici bakıcıları ancak bizler, yani Bağcılar köpek oteli bakım uzmanları olabilecektir. Minik dostlarınız köpek otelinde birbirinden bağımsız, soğuğa ve sıcağa izole edilmiş bir şekilde hazırlanmış olup, mevsime göre belirli ısılarda tutulan ve daima hijyenleri gözetilen odalarda misafir edilmektedir. Dilediğinizde aklınızın arkada kalmaması bakımından otelimizi gezerek, köpeklerinizin hangi odalarda kalacağını görebilir, hangi ortamlarda besleneceklerini ve oynayabileceklerini (oyun alanlarını) inceleyebilirsiniz. Köpeğinizi otelimize alabilmemiz için tüm aşılarının tam olması gerekmektedir. Bu nedenle eğer köpeklerinizin eksik aşıları varsa tamamlamanızı öneririz.

Köpek Bakımı

Yanı sıra eğer sizin köpeklerinizi kurumumuza getirme imkanınız yoksa, köpeklerinizi bizlerin aldırma imkanı da mevcuttur. Ayrıca uzun dönem otelimizde misafir olacak olan minik dostlarınıza, yıkama, manikür ve pedikür işlemleri de gerçekleştirilecek olup, siz onlara nasıl bakıyorsanız, kendilerini evlerinde hissettirmek için elimizden geleni yapacağımızı belirtiriz. Şayet sizlerin yokluğunda köpekleriniz rahatsızlanacak ya da hastalanacak olursa, uzman veteriner hekim denetimimiz gözetiminde ilaç ve muayene işlemlerinin anında gerçekleştirileceğini de belirtmek isteriz. Köpeklerinizin fiziki bakımı sizlerin eksikliğinizi hissettirmeyecek şekilde yapılacak ve ekstralar konusunda da sizlerden gerekli b ilgiler alınacaktır. Yanı sıra sizin bilginiz dâhilinde an azından günde iki kez ithal mamalarla beslenecek olan köpekleriniz, sabah ve akşam saatlerinde de dolaşmaya düzenli bir şekilde çıkartılacaktır.

Bunun dışında açık arazide hayvanlara ayırdığımız hayvan parkımızda da köpeklerimizi uygun hava şartlarının elverdiği saatlerde; gün boyu oynatmakta ve onlara doğa, tabiat içinde hoşça vakit geçirtmekteyiz. Bununla beraber hemen belirtelim ki agresif yapıda köpekler kurumumuza alınmamakta ve diğer bakımını üstlendiğimiz köpeklerle bir araya getirilmemektedir. Sizlerde acil şekilde, ya da planlı seyahatlerde şehir dışına çıkacak olursanız, evcil hayvanlarınız konusunu dert etmenize gerek yok. Bu şirin dostlarınızı büyük bir iç ferahlığıyla şefkatli ellerimize bırakabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir