Ataşehir Köpek Oteli

PAYLAŞ
Ataşehir Köpek Oteli
  • 0
  • 147
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

 Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan, Güneybatıda Kadıköy, Batıda Üsküdar, Kuzeyde Ümraniye, Doğuda Sancaktepe ve Güneydoğuda Maltepe ilçeleri ile çevrili bir ilçedir. İnşaat şirketleri bu ilçedeki arazilerin uygunluğundan dolayı burada konut ve ofis inşaa etmek için bölgeyi keşfetmişlerdir. Ülker Sports Arena Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Ataşehir, toplu konut projelerinin Anadolu yakasındaki merkezi konumundadır, ülkemizin en kapsamlı uydu kent bölgelerinden biri olmuştur. Düzenli yapılaşmanın yanı sıra alış veriş merkezleri, hastaneler, plazalar ve iş merkezleri yer almaktadır. Bir anda yıldızı parlayan bu bölge lüks konut ve ofisler yapılması ile inşaat sektörünün gözdesi olmuştur. Anadolu yakasının en modern görünüme sahip gelişmiş bölgelerinden biri olan Ataşehir içinde buluna çok sayıda park ve yeşil alanlarıyla, yürüyüş parkurları, spor salonları ile yüksek katlı binalar, modern kafe ve restorantları ile merkezi bir konumda bulunmaktadır ve çok rahat bir ulaşım ağına sahiptir.

Ataşehir pekçok yeşil alan ve parkı bünyesinde barındırırken sokak hayvanları içinde çok güzel bir ev sahipliği yapmaktadır. Sokak hayvanları için sevimli ortamları mevcuttur, burada ki insanlar sokak hayvanlarına sevgi ve ilgi ile yaklaşmaktadır. Onları korumak adına çeşitli çözümler sunulmaktadır. Bu ilçe sınırları içerisinde bulunan Ataşehir Köpek Oteli sizlere ve evcil köpeklerinize ev sahipliği yapmaktadır. Köpeklerinizin son derece rahat edebileceği bir fiziki yapıya sahip olan Ataşehir Köpek Oteli aynı zamanda hayvan sevgisi yüksek, işinde uzman kişilerce teslim alınmakta ve kesinlikle gözünüz arkada kalmayacak şekilde onları misafir etmektedirler. Evinde hayvan besleyenler için büyük bir sorundur seyahat etmek. Gerek iş içn olsun gerekse gezmek amaçlı evden uzaklaşılacak ise onları nereye bırakacağım diye düşünülür.

Ataşehir Köpek Oteli

Ataşehir Köpek Oteli

Kolay kolay kimseye bırakılamaz, ve genelde de gitmekten vazgeçilir, tatiller, iş seyahatleri hep ertelenir. Ama artık korkmanıza gerek yok, tatillerinizi ertelemenize, iş seyahatlerinizi ertelemenize gerek yok Ataşehir Köpek Oteli bu sorununuzu ortadan kaldırıyor. Siz seyahatlerinizi planladığınız anda bize ulaşın ve köpeğiniz için yerinizi ayırtın. Her köpek için ayrı özel bölmeler bulunmaktadır, birbirleri ile kavga etmesinler, dalaşmasınlar diye ayrı bölümlerde tutulurlar. Beslenmeleri onların hoşlanacakları tatlarda mamalar ve yiyeceklerden oluşmaktadır.

Merkezimize köpeklerinizin kabul edilebilmesi için bütün aşılarının tam olması gerekir ve gelirken aşı karnelerini de getirmeleri gerekir. Aşıları tamamlanmamış köpekler kabul edilmeyecektir. Gelmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız, ayrıca köpek eğitimi, veterinerlik gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır yine bu hizmetlerden yararlanmak için de bir kaç gün önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir. Sizler de köpeklerinizin mutlu bir ortamda eğitilip, barınmasını istiyorsanız merkezimize başvurabilirsiniz. Köpekleriniz eğitilirken çeitli eğlenceli aktiviteler de bulunurlar, onlara oyunlarla eğitim verilmeye çalışılır. Dilerseniz siz de birlikte eğitime katılıp köpeğinizi nasıl eğitmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Geniş ve ferah otelimizde köpekleriniz hiç sıkılmadan konaklayabilecek ve hoşça vakit geçirecektir. Siz rahatlıkla tatilinizi yaparken o da Ataşehir Köpek Oteli‘ de tatilini yapmakla meşgul olacaktır. Kesinlikle tereddüt etmeden köpeğinizi teslim edebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz, sizin yokluğunuzu aratmıyoruz. Her türlü ihtiyaçları karşılanmakta olup, gerekli bakımları anında yapılmaktadır. Köpeğinizin alıştığı bir mama var ise bildirdiğiniz takdirde o mama ile beslenmesi sağlanır.

Dilerseniz köpeğinizi bize getirmeden önce gelip, merkezimizi gezebilirsiniz ve en sevdiğiniz varlığınızı nasıl bir ortama bırakacağınızı görebilirsiniz. Daha sonra kararınızı verin ve ona göre bir yol çizin kendinize. En güzel eğitimi alabileceği bir sistem, büyük bir zevkle konaklayabileceği bir ortam, onla oyunlar oynayabilecek eğitmenlerle size gerekli güveni vermek istiyoruz. Köpeklerinize en az sizin kadar değer veriyoruz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir