Köpek Pansiyonu Beyoğlu

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Beyoğlu
  • 0
  • 75
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvanlar bizim bu hayatta yoldaşlarımızdır. Onlardan gerekli ilgiyi ve bakımı esirgememeliyiz. Beslenebilecek birçok hayvan türü vardır. Kuş, kedi, köpek, balık gibi birçok türdür. Bu hayvan türlerinden kendini bize en çok yakın hisseden ve koruyucu olan tür köpeklerdir. Köpekler kendilerine yakın hissettikleri insanları severler. İnsanların onlara zararı olmadığı veya bir tehlike sezmedikleri sürece karşı tarafa zarar vermezler. Evde tek kaldığımızda bize yoldaşlık ederler. Mutsuzken bizi mutlu etmek için türlü çaba harcarlar. Eğer üzgünsek, ağlıyorsak bizimle üzülürler. Sahipleri öldüğünde ağlarlar. Çünkü sahibine en çok bağlı hayvanlar köpeklerdir.

Köpek Pansiyonu Beyoğlu

  Köpekler de insanlar gibi karakter ve kişilik sahibi hayvanlardır. Kimi duygusal kimi huysuz kimi mazlum hepsi birbirinden farklıdır. Bir köpeğe yaklaşırken ilk öncelikle karakterini çözmek gerekir. Karakterini çözdüğünüz bir köpekle daha çabuk bir bağ kurarsınız. Köpekler kıskanç hayvanlardır. Sahiplerinin yanında, yakınında kimseyi görmeye tahammülleri yoktur. Sahipleri başka köpek sevdiklerinde o kokuyu alırlarsa küserler. Hassas ve duygusal olan bu hayvanların sizlerden beklentisi sadece bir tutam sevgidir. Siz ona sevgi ile yaklaşırsanız sizi sevgi ile karşılar. Eğer siz ona kötülük ile yaklaşırsanız size yapacaklarını hak etmiş olursunuz.

  Köpekleri mutlu etmek o kadar zor bir durum değildir. Mesele köpek gibi düşünebilmektedir. Sonuçta o bir insan değil onun düşünme yetisi yok. Ama insanların düşünme yetisi var bir köpekten daha fazlasını bekleyemezsiniz ama insandan bekleyebilirsiniz. Köpek gibi düşünebilmek kötü bir durum değil bu yanlış algılanmamalı. Onun kadar basit düşünmek zor değil anlamındadır bu cümle. Köpeklerin insanlardan beklentisi çok değil sonuçta karnı doysun, biraz sevgi, az biraz da eğlence. Günlük gezen bir köpek çevreyle iletişim halinde olduğundan daha mutludur ve sakindir. Ama eve tıkılmış bir köpek hırçın ve saldırgan durumlar sergileyebilir. Sonuçta sizin onu eve kapatmaya hakkınız yok. Sevgi göstermediğiniz bir köpeği sahiplenmek çok yanlış hayvan açısından da sizin açınızdan da olumsuz bir durum. Sırf çocuğunuz mutlu olacak diye bir hayvanın hayatını karartamazsınız. Hayatta köpeğinizden ayrı kalmanızı gerektiren durumlar da olur.

Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatları

Yolculuğa çıkarken, ev taşırken veya evde hasta varsa bu gibi durumlarda Beyoğlu köpek pansiyonu size yardımcı olmak için ortaya çıkmaktadır. Sizin köpeğinize bakamayacağınız durumlarda size ücret karşılığında yardımcı olurlar. Köpeğin yaşam alanına uygun alanlarda hizmet verir. Evde yaşamaya alışkın köpekler için ev içi bahçede yaşamaya alışık köpekler için bahçe hizmeti verilir. Tükettiği besinlerde köpeğin kendi hayatından farklı değildir. Aynı şekilde hastalanmaları veya rahatsızlanmaları durumunda veteriner hizmeti verilmektedir. Bu gibi durumlarda gözünüz arkada kalmadan köpeğinizi teslim edeceğiniz köpek pansiyonu onlara ilgi ve sevgi ile bakarlar. Aksi takdirde köpeğinizi alacağım dediğiniz sürede almadıysanız ve ücreti ödemediyseniz bir müddet sonra köpeğiniz sahiplendirilir ve hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Köpeğini pansiyona bırakmış müşteriler zaten bunun gibi maddeleri olan sözleşmeyi kabul etmiş olacaktır. Bu durum sizin onu pansiyona terk ettiğiniz gerçeğini değiştirmez.

Köpek Pansiyonu Beyoğlu

Birçok hizmeti veren Beyoğlu köpek pansiyonu köpeğinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir kurumdur. Sonuçta siz oraya sadece bir köpek değil canınızı, arkadaşınızı, yoldaşınızı teslim ediyorsunuz. İyi bakılması, şiddet uygulanmıyor olması, karnının doyması ve uyuma ortamının doğru şekilde olması sizin için önemlidir. Köpekler terkedildikleri durumda intihar edebilen hayvanlardır bu yüzden güvenebileceğiniz bir yer çok önemlidir ve ona asla terkediliyormuş hissi vermemelisiniz. Güvenilir personeli ve verdiği eşsiz hizmetler sayesinde Beyoğlu köpek pansiyonu sizi pişman etmeyecektir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir