Köpek Pansiyonu Başakşehir

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Başakşehir
  • 0
  • 16
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler insanlar ile yüzyıllar önce tanışmış olan hayvanlardan birisidir. Memeli hayvan türüne giren köpekler yüzlerce çeşitte bulunabilmektedirler. Köpeklerin ilk başlarda evcil olmayan hayvan statüsünde olduğu yapılan araştırmalarla tespit edilmiştir. Fakat bunun ne zaman olduğu kesin olarak bilinmemektedir. İnsanoğlu köpeklerle iç içe olduğu tarihten beri köpekler evcil hayvan olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Köpekler en zeki hayvan olarak bilinmektedirler. Ortalama olarak 15 ila 20 yıl yaşamakta ve insanoğluna her türlü işinde yardımcı olmaktadırlar.

Mısır uygarlığında kutsal olarak kabul edilen köpekler tarih öncesi dönemlerde yırtıcı hayvan olarak yaşamışlardır. Eski Roma’nın meşhur olan sirklerinde kavga unsurunu temsil eden köpekler bu tür şenliklerde kavga ettirilmişler ve izleyicilerini eğlendirmişlerdir. İnsanoğlunun yanına gelmesi ile evcilleşen köpekler o tarihten itibaren insanların en yakın dostu olmuşlardır.

Köpek Pansiyonu Başakşehir

Köpekler insanlar tarafından çok fazla sevilmektedirler ve beslenmektedirler. Fakat insanların bazı zamanlarda köpeklerini götüremeyecekleri seyahatler yapmaları gerekebilir. Bu tür durumlarda köpeklerin nerede kalacağı konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Köpek sahipleri, köpeklerinin başka yerde bulunması durumunda oldukça şüpheli olabilirler. Köpekler insanların en sadık dostları oldukları için insanlar onları başka yerlere bırakırken korkabilirler. Köpek sahiplerini bu konuda bir nebze rahatlatabilmek için köpek pansiyonları kurulmuştur. Köpek Pansiyonu Başakşehir köpeklerinizi rahatlıkça emanet edebileceğiniz yerlerdir. Köpeklerin bakımı, beslenmesi, eğitimi gibi konularda en üst düzey hizmetlerin verileceği alanlardır. Bu tür alanlar köpeklerin rahat edebilmesi ve sahiplerinin de şüphede kalmaması için çok önemli testlerden geçmektedir. Bu testler sonucu alınacak ruhsat ile açılabilen bu yerlerde hiçbir yaşa dışı işlem yapılmamaktadır.

Köpek Pansiyonu Başakşehir Fiyatı

Köpeklerin genel olarak bir veterineri olması gerekmektedir. Bu veterinerler köpeklerin bakımını düzenli olarak gerçekleştirmeli ve gereken aşıları yaparak sahiplerine aşı kartı ile birlikte vermelidirler. Köpek pansiyonlarında yapılan tüm bu aşı ve bakımın raporları olması gerekmektedir. Bundan dolayı köpeklerini pansiyona bırakacak olan kişilerin bu bilgileri pansiyona kayıt ettirirken vermesi gerekir. Bu bilgiler köpeklerin pansiyondaki veteriner hekimlerin gerekli görmesi durumda yapmaları gereken tedaviler için önemlidir. Pansiyon için çalışan veteriner hekimler köpeklerin her türlü durumunda köpeklere gerekli müdahaleleri yaparak köpeklerin tedavilerini gerçekleştireceklerdir.

Köpekler için önem arz eden önemli konulardan birisi de barınacakları alanlardır. Köpekler evlerinde genel olarak bir kulübede barınırlar. Köpek pansiyonunda da kulübe tarzı tek kişilik alanlarda barınacaklardır. Köpekler her türlü olumsuz duruma karşı tek kişilik alanlarda duracaklardır. Pansiyonda toplu alanlarda asla bulunmayacaklar ve tehlikeli durumların oluşması engellenecektir. Köpekleriniz bizlere emanet ettiğiniz şekilde sizlere geri teslim edilecektir.

Köpek Pansiyonu Başakşehir

Köpekler için gerekli olan mamaların hepsini bizlere bırakmanız durumunda köpeklerinize verecek bulunmaktayız. Beslenme konusu köpekler için en fazla önem arz eden durumlardan biridir. Küçük yaşlardaki köpeklerin ekstra besin ve kalori ihtiyacı vardır. Bu besin ve kalorileri köpeklerinize vereceğimiz mamalar sayesinde karşılayacağız.

Köpekler genel olarak 12 aydan küçük ise günlük ortalama 3 öğün besine ihtiyaç duymaktadırlar. 3 ila 6 aylık köpekler 2 öğün, 6 aydan büyük köpekler ise günlük ortalama 1 öğün besine ihtiyaç duymaktadırlar. Köpeklerinize pansiyonumuzda gerektiği kadar besin vererek onların bakımı ve beslenmesi gereken her türlü işlemi yapacağız. Köpek pansiyonlarında aynı zamanda köpeklerin eğitimi de yapılmaktadır. Köpeklerinize gereken düzeyde personeller tarafından eğitim verilmekte ve köpekleriniz eğitilmektedir. Köpeklerinize aynı zamanda gerekli olan tasma eğitimi de verilecek ve köpeklerin tasma konusundaki sıkıntılarının aşılmasına yardımcı olacaktır. Başak şehir Köpek Pansiyonu olarak köpeklerinizi bizlere bırakmanız durumunda gözünüz asla arkada kalmayacaktır. Köpeklerinizin gerekli işlemlerinin yapılmasının ardından servisimiz ile birlikte istediğiniz tarih ve saatte evlerinize gönderilecektir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir