Silivri Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Silivri Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 133
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evcil hayvanlar artık birçok kişinin evlerinde bulunmaktadır. Bizlere dostluk, yol arkadaşlığı eden ve eğlencemiz olan evcil hayvanlar evlatlarımız gibidirler. Bunlara en iyi örnek olarak göstereceğimiz hayvan ise köpektir. Türkiye’de açıklanan birçok istatistiğe göre evcil hayvan bakan ve bakmak isteyen kişilerin çoğu köpekleri tercih etmektedir. İnsanoğluna uzun yıllardır avcılık, koruma gibi görevlerde yardım eden köpekler artık evimizin en öneli parçaları haline geldiler. Fakat tatil ve zorunlu seyahat etme gibi durumlarımızda köpeklerimiz maalesef otellere, araçlara kabul edilmemektedir. Bununla birlikte köpeklerimizi emanet edebileceğimiz yerde yoksa bu bize büyük sıkıntılar çıkaracaktır.

Silivri Köpek Pansiyonu

Hayvanlardan hoşlanmayan komşular veya daha önce hiç hayvan bakmamış kişilere emanet etmek köpeklerimizde kalıcı ruhsal sorunlara neden olabilir. Evde de kesinlikle tek bırakılmaması gereken köpeklerimiz için artık kalıcı bir çözüm var. Hayvan sever kişilerin girişimi ve belediyelerin desteği ile açılan köpek otelleri sahipler olarak emanet edebileceğimiz güvenilir yerlerdir. Köpeklerle sahiplerinin yokluğunu hissettirmeyecek şekilde ilgilenen ve onlara en az sizinki kadar eğlenceli bir tatil sunan köpek pansiyonlarına bir örnekte Silivri Köpek Pansiyon’udur. İstanbul’un batı kısmında bulunan ve sezonluk bir nüfusu olan Silivri köpek bakmaya uygun bölgelerden birisidir. Fazla bina olmaması çoğunlukla yeşillik alandan oluşması köpeğinize temiz bir nefes aldıracak ve keyiflendirecektir. Silivri Köpek Pansiyonu hakkında yazdığımız inceleme yazımız ise şöyledir;

Silivri Köpek Pansiyonu, her iki mevsim içinde hazırladığı odalarla hizmet vermektedir. İstanbul’un kışı oldukça soğuk geçiren bölgelerinden biri olduğu için bu pansiyonda iki farklı alanda odalar bulunmaktadır. Kışın soğuğundan korunmak için köpekleriniz kapalı bir alanda ve ısıtıcılarla da ısınan bir bölgede kalmaktadır. Böylelikle kışın soğuğundan korunmaktadır. Zaten yazlık bir bölge olan Silivri yazları da çok sıcak olmaktadır. Bunun içinde bahçede bulunan odalar köpeklerinizi misafir ederek onların serinlemesine yardımcı olmaktadır.

Köpek Bakımı

Silivri Köpek Pansiyonu, sevimli dostunuz sosyalleşmesine ve spor yapmasına yardımcı olucu etkinlikler yapmaktadır. Sabah yürüyüşlerinin dışında düzenlenen toplu ve bireysel aktivitelerle köpeklerinizin egzersiz, oyun ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bununla birlikte toplu gerçekleşen oyun ve aktivitelerde köpeklerinize eğlenceli dakikalar yaşatırken bir yandan da onun sosyalleşmesine katkıda bulunmaktadır. Bu oyunların ve aktivitelerin diğer bir faydası ise köpeğinizin vücuduna sağlıklı gelmesidir. Köpeklerinizin vücut yapısını düzeltecek, kas yapısını geliştirecek oyun ve aktiviteler yapılarak köpeğinizin daha sağlam ve sağlık bir vücuda sahip olmasını sağlar. Bu oyunlar aynı zamanda deneyimli bakıcılar ve veterinerler tarafından kontrol edilmektedir. Her hangi bir problem yaşanmaması için her zaman köpeklerinizin yanında pansiyonun personelleri beklemektedir. Böylelikle olası bir problemde hemen müdahale de bulunulabilmektedir. Köpekleriniz bir yandan eğlenirken bir yandan sosyalleşecek ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olacaktır. Bu pansiyondan çıktıktan sonra da köpekleriniz burada kazandığı sosyalleşme özelliği ile dış dünya ile daha iyi ve sağlıklı uyumlu olacaktır.

Silivri Köpek Pansiyonu

Verilen konaklama, eğitim, etkinlikler dışında köpekleriniz her gün düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmektedir. Bunun sebebi ise olası bir problemde anında müdahale de bulunabilme ve diğer köpeklerin sorun yaşamaması gerektiğidir. Köpeklerinizin sağlığı konusunda oldukça hassas olan Silivri Köpek Pansiyonu, köpeklerinizin genel kontrollerini deneyimli ve profesyonel çalışan veterinerlerle yaparak aynı zamanda sizi bilgilendirmektedir. Yine verilen bu hizmetlerin dışında köpeklerinize verilmesi gereken tüm eğitimler verilmektedir. İstekleriniz doğrultusunda verilen bu eğitimler içinde tuvalet, temel itaat, ileri düzeyde itaat tekniklerini içermektedir. Köpeklerinize bu eğitimler veren kişiler yine profesyonel ve alanında uzman kişilerdir. Bu eğitimler sayesinde de köpekleriniz sizinle daha iyi bir sahip köpek ilişkisi kuracaktır. Evleri uzakta olan kişilere dilerlerse pet taksi uygulaması ile yardımcı olunmaktadır.

   

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/silivri-kopek-pansiyonu-2/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir