İstanbul köpek eğitim merkezi

PAYLAŞ
İstanbul köpek eğitim merkezi
  • 0
  • 28
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayatımızın her noktasında olan sağdık dostlarımıza gereken önemi vermemiz gerekir. Nasıl çocuğumuz doğduğunda bebekliklerinden büyümelerine kadar onların sorumluluklarını üstleniyorsak köpek aldığımızda da gereken sorumlulukları üstlenmemiz gerekmektedir. Köpeklerimize yavruluktan erişkinliğe kadar geçen sürede gerekli eğitimleri vermemiz aşılarını yaptırmamız lazımdır. İstanbul köpek eğitim merkezi köpekleriniz için gereken eğitimi en güzel şartlarda ve en kısa sürede tamamlamaktadır. Merkez gereken ruhsatlara ve düzenlemelere uygun bir şekilde açılmıştır. Köpeklerin gereken sağlıkları ve sahiplerinin de endişeleri göz önünde bulundurularak günlük, haftalık ve aylık dezenfeksiyon uygulamaları bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra merkezde sterilizasyonun sağlanabilmesi için ultra viole ışınlardan destek sağlanmaktadır. Köpeklere eğitim verilen alan gerekli büyüklüğe ve genişliğe sahiptir. Egzersiz yapabilmeleri için yüzme havuzu bulunmaktadır ve değişen hava koşulları karşısında eğitimlerin gerçekleşebilmesi için ısıtmalı ve soğutmalı odalar mevcuttur. Sadık dostlarınıza eğitimler esnasında nasıl davranıldığını, eğitimin nasıl yapıldığını görebilmek için ise internet üzerinden izlenilebilen kamera sistemleri bulunmaktadır. Köpeklerimizin oluşabilecek sağlık sıkıntıları için merkezde hazır olarak bulunan veteriner hekimler de mevcuttur.

İstanbul köpek eğitim merkezi

       İstanbul köpek eğitim merkezinde gerekli olan bütün hizmetler müşterilerine sunulmaktadır. Kişi ve kurumlar için alan ve kişi koruma eğitimlerinin yanı sıra Emniyet Teşkilatı, Gümrük Muhafaza ve Jandarma Genel Komutanlığının ihtiyaç duydukları narkotik ve patlayıcı dedektör köpek adayı olan dog ve damızlık köpeklerinin de eğitimleri her türlü şart ve koşulda en iyi şekilde sağlanmaktadır. Merkezde ise verilen eğitimlerden bazıları temel itaat, ileri itaat, uzaktan itaat, kişi koruma, obje koruma, alan koruma, problem çözme, gereksiz havalama ile ilgili ortaya çıkan sorunlar, tuvalet eğitimi ve yavru köpek eğitimleridir. Bu eğitimler alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Her köpeğin karakteri göz önünde bulundurularak, karakter farklarına göre eğitim programları hazırlanmaktadır. Köpek eğitimi denildiğinde akla ilk gelen şey ‘ otur, kalk, yat, bekle ‘ gibi komutlardır ancak verilen eğitim sadece bu komutlardan ibaret değildir. Eğitimin başlama süreci yavrunun annesinden ayrılıp bizim yanımıza geldiği andan itibarendir. Sosyalleşmeye başlaması ise farklı mekanlarda bulunması ile, farklı objeler ile karşılaşması ile, insanlarla, köpeklerle ve diğer canlılarla tanışması ile oluşmaya başlamaktadır.

İstanbul köpek eğitim merkezi

Köpek sahipleri genellikle eğitimlere işlerinin yoğun olması nedeni ile zaman ayıramadıklarını dile getirmektedir. Oysa ki eğitim için zaten saatler gerekmemektedir verimli olacak kısa süreler ile eğitimin tamamlanması mümkündür. Bu kısa sürelerde pozitif teknikler kullanıldığı taktirde olumlu performans kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. İstanbul köpek eğitim merkezinde asla köpek sahipleri ile köpekleri ayırmak diye bir durum söz konusu değildir. Tam aksine köpeğinizi istediğiniz zaman görebilir, istediğiniz zaman onunla beraber eğitimlere katılabilirsiniz. İnternet üzerinden izlenebilen kamera sistemleri ile bulunduğunuz ortamdan da rahatlık ile takip edebilmeniz sağlanmaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir