Köpek Pansiyonu Kağıthane Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Kağıthane Fiyatı
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bir köpeği olan her kişinin en büyük korkusu ve problemidir sahip olduğu köpeğini başka bir yere bırakmak zorunda kalması. İyi bir şekilde bakılır mı, rahat eder mi, kendini mutlu hisseder mi, verilen yemekleri sever mi sevmez gibi bir sürü akla takılan soru işaretleri oluşur sahibinin aklında. Bu sebeplerden dolayı köpek sahiplerinin çıktığı tatil ya da iş gezileri verim geçmez ve akılları sürekli sahip oldukları köpeklerin de kalır. Bu gibi hususlarda köpeğinizin bakımında hizmet veren köpek pansiyonları bulunmaktadır.

Veteriner hekimlerin de bulunduğu köpek pansiyonlarında köpeklerin kapmış oldukları odalar her gün temizlenmektedir.

Köpek pansiyonu kâğıthane fiyatı köpeğinizi bıraktığınızda ilk olarak köpeğinizin kilosu ve bir sorunu var mı diye kontrolden geçirilmektedir. Köpeğinizi döndüğünüzde almaya gittiğiniz de tekrardan kilo ölçümü yapılıp en son bakımları yapılarak sahibine geri iade edilmektedir. Köpek pansiyonlarında genellikle 3 tip pansiyon çeşidi bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

  • Kısa Süreli Pansiyon
  • Uzun Süreli Pansiyon
  • Ev Pansiyonu
  • Köpek Pansiyonu Kağıthane Fiyatı

Bu pansiyon çeşitlerin de isteğe göre özel kuaförler ile köpeğinizin traş ve tüy bakımları da yapılmaktadır.

Köpek Pansiyonlarında Ulaşım ve Servis Nasıl Olmaktadır?

Köpeğinizi, köpek pansiyonlarına ister kendiniz getirebilir isterseniz köpek pansiyonu kağıthane fiyatı servis araçlarını kullanarak evden teslim edebilirsiniz. Aynı şekil de köpeğinizi teslim alır iken de aynı seçenekleri kullanıla bilinmektedir.

Köpek Pansiyonunda Barındırılan Köpeklerin Pansiyona Gitmeden Önce Yaptırması Gereken Aşılar Nelerdir?

Sahip olduğunuz köpek 1 yaşını geçmiş ise köpeğiniz de, Bronchine, Corona, Kara ve kuduz aşılarının senelik olarak düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Yaşına kadar olan köpeklerde Corona, Bronchine ve Karma aşılarının 2 Dozunun ve Kuduz aşısının yapılmış olması gerekmektedir.

Sahip olduğunuz köpek eğer 1 yaşını daha doldurmamış ise pansiyona bırakmadan önce, Bronchine, Corona ve karma aşılarının 2 Dozunun ve kuduz aşısının yapılması gerekmektedir.

Ayrıca köpek sahiplerinin de çok mühim olan iç ve dış parazit aşılarının da düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Köpeğinizin Bulaşıcı Hastalığı Varsa;

Eğer Köpeğinizde herhangi bir bulaşıcı olan Deri Hastalığı ( Mantar, Uyuz ) gibi rahatsızlıklar var ise sahip olduğunuz köpeğinizin pansiyona bırakılması durumun da, köpeğinizin kullanmış olduğu ilaçların özel ve eksiksiz olarak belirtilmesi gerekmektedir. Bu sayede diğer köpeklere bu bulaşıcı hastalıklar geçmemiş olacaktır. köpek pansiyonu kağıthane fiyatı isteğe göre köpeğinizin zamanı geçmiş aşılarını da yapabilmektedir.

Köpek Pansiyonlarında Yemek ve Beslenme Nasıl Olmaktadır?

Sahip olduğunuz köpeğinizi evde hangi saat ve kaç öğün şeklin de besliyorsanız bu bilgileri köpek pansiyonuna belirttiğiniz taktirde evde beslediğiniz gibi köpek pansiyonunda da aynı saat ve öğünler verilmektedir. Köpek pansiyonların da çoğunlukla Proplan Mamaları kullanılmaktadır. Fakat köpeğinizin hiç bir zorluk çekmemesi ve yabancılık hissetmemesi için ev de kullanmış olduğu mamalar köpek pansiyonuna getirilip aynı mamalar ile beslenmesi daha uygun olacaktır.. Köpeklerinizi, Köpek barınağına bırakır iken detaylı bir form doldurularak sizlerden köpeğiniz alınmaktadır. Köpeğinizi bırakır iken kullandığı ilaçları da köpek pansiyonuna bıraka bilir beslenmelerine göre kullanmış oldukları ilaçlar söylenip siz yokken de köpek pansiyonu aynı şekil de ilaç kullanımına devam edebilmektedir.

Köpek Pansiyonlarında Tuvalet, Oyun ve Gezdirme Hizmetleri Nasıldır?

Sahip olduğunuz köpeğinizin diğer köpeklerden farklı tuvalet ihtiyaçları vardır. Köpek pansiyonu kağıthane fiyatı tuvalet ihtiyaçlarını söyleyerek aynı şekil de düzenli olarak devam edilmesi sağlanmaktadır. Aynı şekil de her köpeğin oyun ve gezdirme alışkanlıkları da farklıdır. Yine köpek pansiyonuna, köpeğinizin oyun saatleri ve ne kadar gezdirilmesi gerektiği bilgileri verilerek köpeğinizin yabancılık çekmemesi sağlanmaktadır.

 

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir