Köpek Pansiyonu İstanbul Sultanbeyli

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu İstanbul Sultanbeyli
  • 0
  • 28
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sultanbeyli köpek pansiyonu olarak evcil dostlarına yeterli ve gerekli ilgi alakayı göstermediğiniz durumlarda evcil dostunuza yeterli ve gerekli ilgiyi gösterebilmek adına onu profesyonel ellere teslim edebilirsiniz. İnsan hayatı durağan olmaktan ziyade bilakis hızlı ve iniş çıkışı, hareketli olarak akar. Bu yüzden de istenmeyen seyahatler, etkinlikler ya da tam tersi mutlu günleriniz de olabilir. Ancak bazı durumlarda evcil dostunuzu yanınızda götüremezsiniz. Onlardan ayrı kalmanızı sağlayacak zorunlu etkinlikler yüzünden ayrı kalacağınız evcil dostunuza en iyi bakım hizmetini verecek yerlerden biri olan köpek pansiyonlarını evcil dostlarınız için seçebilirsiniz.

Çünkü köpek pansiyonumuzda evcil dostunuza en iyi hizmeti vermekteyiz. Temel ihtiyaçlarının yanı sıra sosyal ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Bu sayede yoğun geçen tatil hizmetimiz sayesinde evcil dostunuz nerede ise yokluğunuzu hissetmiyor.

Bakım Hizmetleri ve Köpek Pansiyonları

Sultanbeyli köpek pansiyonu hizmeti veren firmamız bakım hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar veren bir müessesedir. Evcil dostlarınız için sadece barınma ve beslenme gibi temel zaruri hizmetlerin dışında başka hizmetler de vermekteyiz. Yalnızca temel hizmetleri vermemiz gerekli ve yeterli olmaz. Evcil dostlarınızın çeşitli bakımlara ihtiyacı vardır. Onların ihtiyaçları genel olarak bizlerden farklı olabilir. Hatta bu ihtiyaçlarını bazen kendi kendilerine karşılayamazlar.

Evcil dostlarımız genellikle doğum veya yavruluk aşamasından bu yana insan bakımına bağımlı bir yaşam sürdüğü için bazı ihtiyaçlarını kendi karşılayamaz. Profesyonel olarak sunulan bakım hizmeti sayesinde; barınma, beslenme, eğitim ve sağlık, spor gibi konularda evcil dostunuzun ihtiyaçlarını misafirliği süresince karşılıyoruz. Diğer bir eksiği olan sosyalleşme olanağını sağlıklı ve bilinçli bir şekilde sağlamaktayız

Köpek Pansiyonlarında Konfor

Sultanbeyli köpek pansiyonu olarak siz değerli müşterilerimizin evcil dostlarına karşı kaliteli ve konforun en üst düzeyde olduğu bir hizmet vermekteyiz. Sizlerin evcil dostlarınıza ne kadar düşkün olduğunu bildiğimiz için evcil dostlarınızın bütün ihtiyaçlarını pansiyonumuzda karşılamaktayız. İhtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamanın yanı sıra rahatlığı ve konforu da birinci planda tutuyoruz.

Evcil dostunuza yokluğunuzu hissettirmemek adına geniş kafeslerde konforlu ve geniş bir barınma imkânı, en kaliteli ve besin değeri yüksek mamalarla beslenme, en iyi teknik ekip ve eğitmen kadrosu ile eğitim, egzersiz ve oyun gibi konularda en kaliteli ve kapsamlı hizmeti vermekteyiz. Bu sayede evcil dostunuzu ilk bıraktığınız gündeki gibi hem psikolojik hem de biyolojik olarak sağlıklı bir şekilde teslim etmekteyiz.

Köpek Pansiyonları Evcil Dostunuzu Korur

Sultanbeyli köpek pansiyonu olarak evcil dostunuzu korumak en temel görevlerimizden bir tanesidir. Evcil dostunuzun güvenliği evcil dostunuzu bize teslim ettiğiniz andan, teslim alacağınız ana kadar bizim sorumluluğumuz altındadır. Zaten gerekli yasal ve özel düzenlemeler bize yüklenen ödev ve sorumluluklardır. Evcil dostunuza her ne kadar kaliteli bir hizmet versek de güvenliğini sağlamadığımız an vereceğimiz hizmetin hiçbir anlamı kalmaz. Evcil dostunuz doğum veya yavruluk sürecinden bu yana genel olarak sahibinin özen ve itinası ile büyüdüğü için bazı tehlikelere karşı da savunmasızdır. Bu yüzden bizlerde köpek pansiyonu olarak evcil dostunuzu muhtemel tehlikelere karşı mümkün mertebede korumalıyız. Aksi takdirde bizim var olmamızın pek de bir anlamı kalmaz.

Köpek Pansiyonları Fiyatları

Sultanbeyli köpek pansiyonu olarak köpek pansiyonumuz belirli ölçütlerde fiyatlarda hizmet vermektedir. Ancak evcil dostlarımızın her biri homojen olmadığı için maalesef ki farklı olarak tesisimizden farklı fiyatlarda hizmet alırlar. Evcil dostunuzun fiziksel büyüklüğü, kullandığı mamalar, eğitim ve sosyal oyun beceri hizmeti farklı olduğu için farklı bir fiyatlandırma politikası belirlenir.

Köpek pansiyonumuz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

GSM : 0 535 651 17 17

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir