Güngören Köpek Pansiyonu En iyisi

PAYLAŞ
Güngören Köpek Pansiyonu En iyisi
  • 0
  • 7
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahibi olmak kolay bir şey değildir. Her halükarda mutluluk ile beraberinde sorumluluğu da getirir. Ancak çoğu köpek sahibi, yavrularını gözünden bile sakınırken işe, seyahate, toplantıya, bayram tatiline, hasta ziyaretine ve birçok kapalı alana giderken onları yanlarına alamamanın burukluğundan ziyade kime emanet edeceklerini düşünür. Emanet edilecek kişi bulunsa da sahibinin aklı sürekli köpeğinde kalır. Köpeğini bıraktığı kişi veya kişilerin ona ne kadar ilgi göstereceği, iyi bakıp bakmadıkları, köpeğin yemek yeyip yemediği, bu tarz düşünceler asla köpek sahibine rahat vermez. Köpeğin bırakıldığı kişiler ki bir de köpek sahibi değilse, daha önce hiç köpek bakmamış ise bir köpeğe bakmanın sadece mamasını vermek olduğunu zannedebilir.

Oysa ki durum kesinlikle bu kadar basite indirgenemez. Köpek bakımı ciddi bir meseledir. Köpek bakımı ile ilgili çok fazla detay vardır. Sağlıklı beslenme, temizlik ve bakım kadar bir köpeğin mutluluğu da oldukça önemlidir. Koşup oynamaya, sevildiğini hissetmeye, kaldığı yeri ve yediği yemeği yadırgamamaya ihtiyacı da vardır. Her köpek sahibi, bir yere gitmek zorunda kaldığında döndüğü zaman köpeğini mutlu, bıraktığı zamanki kadar iştahlı, sağlıklı bulmak ister. O zaman nereye bırakmak gerekir diye soranlara cevap tabii ki köpek pansiyonu.

Köpek Pansiyonu Nedir?

Güngören Köpek Pansiyonu En iyisi

Köpek pansiyonu, tıpkı çocukların kreşe verilmesi gibi köpeklerin de köpek pansiyonuna verilmesidir. Nasıl ki çocuğunu kreşe bırakan bir bireyin gözü arkada kalmıyor, çocuğunu eğitimcilere emanet ediyorsa, köpek pansiyonunda da köpeğinizi uzman kişilere hatta ekiplere bırakıyorsunuz. Sizden istenen tek şey gelirken yanınızda köpeğinizin aşı karnesini de getirmeniz. Takdir edersiniz ki aynı zaman diliminde pansiyonda bulunan diğer köpeklerin sizin köpeğinize karar vermeyeceğinden emin olduğumuz gibi sizin köpeğinizin de aşılarının tam olduğundan emin olmamız gereklidir.

Buradaki uzman kişiler köpeğin günlük bakımını yaptıktan sonra diğer köpeklerle oynaması ve daha bir çok aktivitesi ve eğitimi ile ilgilenir. Köpeklerin ihtiyacı olabilecek her şey burada mevcuttur. Oyun odasından, aktivite odasından tutun da yemek odasına kadar her şey ayrıntıyla düşünülmüştür. Yokluğunuzda kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesini istediğiniz köpeğiniz için kontrol köpek pansiyonundadır. Birçok pansiyon içerisinde güngören köpek pansiyonuen iyisi denilirse kesinlikle yanlış söylenmiş olmaz. Hatta bu pansiyonda gün içerisinde köpeğinizi görebileceğiniz resim ve videoları istediğiniz zaman sizinle paylaşan bir hizmet bile bulunmaktadır. Her an iletişim kurabileceğiniz uzman personelimiz meraklarınızı gidermektedir.

Üstelik köpeğinizi bırakmak için işinizin olması da şart değildir. Köpeğiniz yavruysa ve ona evinizde bakmayı düşünüyorsanız başta tuvalet eğitimi olmak koşuluyla eğitim şarttır. Köpek eğitmek konusunda yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz ve köpeğinizin eğitilmesini istiyorsanız köpek pansiyonu uzmanları bu konuda da hizmet vermektedir. Eğitim alırken eğlenen, diğer köpeklerle zaman geçiren köpeğiniz sizinle yaşamaya hazır olarak evinize döner. Bazı zamanlar yalnızca eğlenmesi için bile onu pansiyona bırakabilirsiniz.

Birer Çocuk Gibiler

Sahipleri için bazen sadık bir dost, çoğu zamansa bir evlat gibi olan köpekler, oldukça hassas hayvanlardır. Bu sebepten evcil hayvan konusunda titiz davranan köpek pansiyonu, sevimli dostlarınıza ev konforu yaşatmak için ellerinden geleni yapan, deneyimli, tam bir deyişle hayvan dostu ekiplerle işletilir. Pansiyonda misafir olacakları süre boyunca köpeklerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Onların yalnızca bakım, beslenme gibi ihtiyaçları olmadığını, en önemli ihtiyaçlarının sevgi olduğunu bilen ve buna göre de davranan bir anlayışla hizmet veren güngören köpek pansiyonu en iyisi olarak bu sektöre adını yazdırmaktadır. Temizliği, konforu, profesyonel ve hayvan dostu ekibi ile her zaman hizmetinizdedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir