Köpek Pansiyonu Üsküdar Fiyat

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Üsküdar Fiyat
  • 0
  • 30
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul Anadolu yakasının yeşillikler içinde, denize kıyı ilçelerinden Üsküdar’da köpeklerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz köpek pansiyonları bulunuyor. Köpek sahipleri ihtiyaçları olduğu zamanlarda köpeklerini rahatlıkla pansiyonlara bırakabiliyor. Köpek pansiyonu Üsküdar fiyat aralıkları her bütçeye uygun çözümler sunuyor.

Siz Tatildeyken Can Dostunuz Rahat Etsin

Köpek sahiplerinin en önemli sorunlarından biri evden uzak olmak zorunda kaldıkları zamanlarda köpeklerini emanet edecek birilerini bulmaktır. Günlük beslenme, bakım ve gezdirme ihtiyacı olan köpekler evde yalnız kalmayı da sevmezler. Yalnız kalmak köpeklerde terk edilmiş hissi yaratacağı için psikolojilerinde olumsuz etkiler yapar. Köpek pansiyonu hizmeti ile köpeğiniz sosyal ortamdan kopmazken, sahiplerinin de içi rahat eder.

Köpek Pansiyonu Üsküdar FiyatKöpek Pansiyonu Üsküdar Fiyat

Üsküdar ilçesinin köpek pansiyonu hizmetleri köpek bakımında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Köpeklerin düzenli olarak beslenmeleri yapılmaktadır. Dilerseniz köpeğinizin sevdiği, kendine özgü mamasını pansiyona bırakabilirsiniz. Mama bırakacak zaman ve imkanınız yok ise pansiyonun sağladığı mama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Pansiyon can dostunuz için en kaliteli mamaları seçerek beslenmesine özen gösterecektir. Mamalar köpeğinizin yaşına ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmektedir. Köpeğinizi pansiyona bırakırken beslenme düzenini anlatmanız ve özel bir mama kullanıyorsanız belirtmeniz köpeğinizin mama düzeninin bozulmasını engeller. Üsküdar köpek pansiyonu köpeklere verdiği mamaları yaşlarına göre seçmektedir. Bir yaş üstü köpekler yetişkin maması ile beslenirken, bir yaş altı köpeklerde yavru mamaları kullanılmaktadır.

Aşı ve Karne İstenmekte

Köpeklerinizi pansiyona bırakırken veteriner onaylı karnesini yanınıza almayı unutmayın. Aşılarının tam olması hem kendi köpeğinizin hem de diğer köpeklerin sağlığı açısından önemli. Köpeğinizi pansiyona bırakırken kısır olup olmadığını ve genel mizacını da ilgili kişiye anlatmakta fayda var. Her köpeğin sosyal uyumu ve alışkanlıkları birbirinden farklı olacağı için, köpeğiniz hakkında bilgi vermek onun daha mutlu olmasını sağlayacaktır.

İçiniz Rahat Olsun

Köpekler yüzyıllardır insanlar birlikte yaşayan evcil hayvanlardır. Bahçelerimizi korurlar, mutsuz zamanlarda bizlere destek olurlar, evimize döndüğümüzde sevinçle karşılarlar. Köpek sahipleri şunu çok iyi bilirler ki patili dostları sahipleri yanında yokken kendilerini mutsuz hissederler. Her köpek sahibinin en büyük isteği köpekleri ile diledikleri yere gidebilmektir. Ancak bu çoğu durumda mümkün olmamaktadır. Köpekleri evde yalnız bırakmak ya da onlara bakacak birilerini bulmak da genellikle mümkün değildir. Temelinde köpek bakımı zaman ve sevgi ister. Gün içinde köpeklerin tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için gezdirilmeleri gerekmektedir. Bazı hareketli türlerde ise uzun yürüyüşler ve enerji atmasını sağlayan aktiviteler yapılmalıdır. Tatile giderken köpek kabul eden otel bulmak zordur. Yurt dışına çıkanlar için köpeklerini yanlarına almak mümkün değildir. Ya da evde köpeğin olmaması gereken kısa süreli bir durum oluşmuştur. Bu gibi anlık veya planlanmış durumlarda köpek pansiyonları köpeğinizin bakımına sizin yerinize kaldığınız yerden devam eder. Köpekler ise kendilerine ait temiz ve bakımlı alanlarda konfor içinde evlerine dönecekleri günü beklerler. Köpek pansiyonunda köpeklerin her biri ile ayrı ayrı ilgilenilir. Oluşabilecek ani bir sağlık probleminde pansiyonumuz alanında uzman veteriner hekimler ile gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Köpeklerden anlamayanlar köpek bakımı yapmakta zorlanırlar. Köpeklerinizin bakımı, onun duygularını anlayabilecek, ihtiyaçlarını fark edebilecek profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Köpeklerinizi içiniz rahat emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız Üsküdar köpek pansiyonu sizin için en doğru seçim olacaktır. Pansiyonumuz dilediğiniz zaman arayarak köpeğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Üsküdar köpek pansiyonu İstanbul’un her ilinden değerli dostlarınızı misafir etmek için bütün imkanları ile yanınızda olacaktır. Köpeğiniz sizin yanınızdaymış gibi rahat, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamına devam eder.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir