Kedi köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Kedi köpek pansiyonu
  • 0
  • 22
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvanlarınız sizin için değerlidir. Bizlerde bunu bilinci ile hayvan sever kadromuz ile sizlere hizmet sunmak için bir araya geldik. Hayvanlarınız için en iyi koşulları oluşturduk. Pansiyonumuzda ihtiyaç duyacakları her şeye sahibiz. Kedi ve köpeklerinizi gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz. Onlara sizin verdiğiniz bilgiler dahilinde ne iyi şekilde zaman geçirmek için oyun alanları, beslenme alanları ve dinlenme alanları oluşturduk. İstedikleri şekilde oynayabilmeleri için onları serbest alanlarda oyun oynamaları için günün büyük çoğunluğunu da serbest bırakıyoruz. Onlar oyun oynarken ve birbirleri ile iletişim kurarken daha fazla sosyalleşerek daha mutlu oluyorlar. Gözetmenlerimiz devamlı kontrollerini yaparak bir sorun olmaması için önlemler almaktadır. Kedi köpek pansiyonu olarak hayvanlarınıza en iyi şekilde bakım yapılmaktadır. Gittiğiniz yerde onları düşünmenize gerek kalmadan işlerinizi yapabilirsiniz.

Kedi köpek pansiyonu

Pansiyonumuz geniş alana kurulmuştur. Bu sayede istedikleri gibi hava alıp koşturabiliyorlar. Bütün gün koşturmaktan yorgun düşüncede dinlenme alanlarında dinlenerek günün yorgunluğunu çıkartabiliyorlar. Köpeklerinizin gün içinde yorulması onların iyi vakit geçirdiği anlamına gelmektedir. Yorgun köpekler mutlu köpeklerdir. Bunun için korkmanıza gerek yok. Eve döndüğünde hemen uyuyacak ve ertesi gün için enerji toplayacaktır. Köpeklerinize belirttiğiniz saatlerde ilaçları ve vitaminleri düzenli olarak verilecektir. Bu nedenle giriş işlemleri sırasında bu tür şeyleri personelimizin verdiği formda açık olarak belirtiniz. Kullandığı vitamin ve ilaçları yanınızda getirmeyi unutmayın. Kedi köpek pansiyon olarak onları ayrı ortamlarda misafir ediyoruz. Böylece birbirlerine zarar vermeleri engellenmiş oluyor.

Kedi köpek pansiyonu

Kedi köpek pansiyon olarak giriş sırasında kontrolleri veteriner hekimimiz tarafından yapılmaktadır. Olası bir durumda veteriner hekimimiz anında müdahale edebilecektir. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya pansiyonumuzu ziyaret ederek hayvanlarınızın bulunacağı ortamları daha yakından görebilirsiniz. Bu şekilde karar verme aşamasında kafanıza takılan sorulara da cevap bulmuş olacaksınız. Daha sonra gönül rahatlığı ile doğru kararlar verebilirsiniz. Hayvanlar özeldir. En sevimli misafirlerimiz için ilgi ve sevgi personelimizin eksik etmediği gönülden gelen bir davranış şeklidir. Çalışanlarımız hayvanlarla yakın olmak için biraz da bu işi tercih etmektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir