Kartal Köpek Eğitim

PAYLAŞ
Kartal Köpek Eğitim
  • 0
  • 20
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

 Kartal köpek eğitim, profesyonel eğitmenlerden oluşan bir firma amacımız; Tüm köpeklere güzel bir yaşam alanı oluşturmak ve sahipleriyle mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır. Bu amaçla verdiğimiz eğitimler köpeğinizin yavru olduğu dönem den başlar.

Kartal Köpek Eğitim

Yavru köpeklere verdiğimiz eğitim sırasıyla şu şekildedir. Yavru köpek eğitimi, yavru köpekler için tasma eğitimi, yavru köpek tuvalet eğitimi. Evde yavru köpek ve tuvalet eğitimi, köpeğinizi tuvalet için dışarı çıkarma,  yavru köpeklerde sosyalleşme. Köpek kafes eğitimi, gördüğünüz gibi sadece yavru aşamasında verilen bu eğitimler kartal köpek eğitim için, kesinlikle titiz bir şekilde uygulanması gerekliliği kabul edilmiş bir programdır. Eğitimlerin devamında, temel itaat eğitimi, bırak komutu, git getir komutu, gel komutu, yat komutu, otur komutu öğretilmesi ile devam etmektedir. Bir sonraki aşamalarda köpeklerde görülen davranış bozuklukları ile ilgili sorunların çözümüne yönelik eğitimlerimiz vardır onlarda şu şekilde verilir. Köpeğinizin insanların üzerine atlaması, köpeklerde hiperaktiflik, aşırı havlamaya çözüm, davranış bozuklukları eğitimi verilmektedir.

Kartal Köpek Eğitim

Köpeklere verdiğimiz eğitimler deneyimli uzman ekibimiz tarafından verilir ayrıca firmamız bünyesinde çalışan veteriner hekim desteği, bulunmaktadır. Devamlı olarak sağlık kontrolleri ve psikolojik takipleri yapılmaktadır. Merkezimizde verilen eğitimlerin tekrarı merkezimiz dışında da yapılmaktadır, hayata uyum açısından yaşamın içinde verilen eğitimin ne kadar uygulanabilir olduğu ve köpeğin dikkatini dağıtacak kalabalıkların ve eşyaların çokluğu verdiğimiz eğitimi ne kadar etkiler sorusunun cevabını bulmak adına eğitimlerimizi merkez dışında da tekrarlıyoruz. Bunun dışında köpek sahibi de köpeği ile birlikte eğitim çalışmalarına katılır ve köpeğinin nasıl bir eğitim aldığını yerinde görür. Kartal köpek eğitim olarak köpek psikolojisini önde tutan, tamamen bilimsel verilere dayalı, şartlanmaya değil öğrenmeye odaklı, ceza ve şiddet içermeyen, pozitif yöntemler kullanmaktayız.

Kartal köpek eğitim ceza ve şiddet içermeyen bu yöntemleri kullanarak, köpek eğitiminde yeni bir dönem başlatmıştır. Müşterilerimizin yıllardır bize karşı duyduğu güveni bizde firma olarak hiçbir zaman boşa çıkarmamanın gururunu yaşamaktayız. Köpek eğitimine getirdiğimiz bu olumlu eğitim anlayışı ile çok daha kısa sürede ve olumlu sonuçlar aldık, köpeklerin eğitimi algılamaları çok daha kısa olmaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir