Köpek Pansiyonu Bakırköy

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Bakırköy
  • 0
  • 30
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek bakımının zorluklarını ortadan büyük oranda kaldırmak için kurulmuş olan pansiyonlar, köpek sahiplerine oldukça büyük kolaylıklar sağlayan kurumlardır. Ani bir seyahat, iş ve ya yolculuk halinde köpeğinin ne olacağını düşünen köpek sahipleri için kurtarıcı görevi görmektedir. Köpekler için özenle hazırlanmış alanlarda, sahiplerinin olmadığı sürelerin verimli bir şekilde geçirilmesi sağlanmaktadır. Pansiyonlarda ki her şey köpeklerin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre planlanmıştır.

 Köpek Pansiyonu Bakırköy köpekler için özel yaşam alanları, yemek alanları, özel fiziksel aktivite alanları bulunmaktadır. Köpeklerin farklı bir ortama girdikleri için tuvalet alışkanlıklarının bozulması oldukça normaldir. Bu gibi durumların önüne geçmek için özel tuvalet alanları da oluşturulmuştur. Köpek sahipleri istedikleri her zaman bu kurumlara başvurup köpeklerini güvenle teslim edebilirler.

Köpek Pansiyonu Bakırköy

Köpek Pansiyonu Bakırköy

Pansiyonların köpekler için sundukları başlıca hizmetler; köpekler için özel yaşam alanları, bu alanların düzenli olarak temizliğinin sağlanması, köpeklerin düzenli olarak temizliklerinin yapılması, köpekler için düzenli olarak sağlık kontrollerinin yapılması, köpeklerin aşı takvimlerinin sıkıca takip edilmesi, kaldıkları süreç içerisine denk gelen aşıların uzman sağlık görevlileri tarafından yapılması, köpeklerin ihtiyaçlarına göre beslenme programlarının hazırlanması, köpeklerin günlük enerji aktarımını gerçekleştirmek için özel fiziksel aktivite programlarının hazırlanması, köpekler için özel eğitim programlarının hazırlanması bu hizmetlerin başında gelen faktörlerdir.

Pansiyonlardaki Hizmetler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Pansiyonlardaki hizmetler, uzman veteriner hekimler, uzman köpek eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Pansiyonların Köpekler İçin Aradığı Özel Şartlar Var Mıdır?

Pansiyonların köpekler için aradığı tek şart köpeğin sağlık durumudur. Köpeğin pansiyona kabul edilmesi için bu şartı sağlaması gerekmektedir. Köpek için pansiyona başvurulduğunda ilk olarak köpeğin sağlık durumunun tespiti için çeşitli sağlık kontrollerinden geçirilir. Bu kontrollerde köpeğin her hangi bir bulaşıcı hastalık ve ya ciddi tedaviler gerektiren bir hastalığa sahip olmaması gerekir. Eğer köpek bu tarz bir hastalığa sahip ise pansiyona kabul edilmez. Köpek direkt olarak en yakın ve kapsamlı sağlık kuruluşuna yönlendirilir. Köpek sağlığını yeniden kazandıktan sonra pansiyona istenilen her zaman da gelebilir. Eğer köpek sağlık kontrollerinden başarılı bir şekilde geçer ise, direkt olarak köpeğin kaydı alınır ve pansiyona kabul edilmiş olur.

Köpeğin Pansiyonda Kalma Süresi İle İlgili Her Hangi Bir Kısıtlama Var Mıdır?

Köpeğin pansiyonda kalması süresi ile ilgili her hangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Ancak köpek ile sahibinin bir birinden uzun süre ayrı kalmaları aralarında ki ilişkiye büyük oranda zarar verebilmektedir. Bu yüzden bu sürenin oldukça kısa tutulması her iki taraf için daha sağlıklı olacaktır.

Köpek Pansiyonlarında Çok Sayıda Köpek Olması Köpekleri Nasıl Etkilemektedir?

Köpek pansiyonlarında çok sayıda köpek olması, köpeklerin psikolojileri ve sosyal yaşantıları üzerinde oldukça olumlu bir etkiye sahiptir. Köpeklerin özellikle fiziksel aktivite süreçlerinde bir biri ile iletişim kurmaları sağlanır. Bu süreç her iki taraf için oldukça pozitif bir etkiye sahiptir. Köpeklerin çevreleri ile olan ilişkilerinin iyileşmesini ve gelişmesini sağlar. Ancak bu etkileşimlerin sağlanması sırasında köpeklerin cinsleri ve psikolojik durumları oldukça dikkate alınır. İletişim için bir birine uygun olan köpek cinsleri tercih edilir. Bu zaman zarfında köpek sahiplerinin de onayı alınır.

Köpek Pansiyonlarına Güvenle Köpekler Teslim Edile bilinir Mi?

Köpek pansiyonları tamamen köpeklerin rahatı ve sağlık durumları göz önüne alınarak oluşturulmuş kurumlardır. Köpekler için her türlü ihtiyaç ve gereksinimin düşünüldüğü bu kurumlar, köpekler için de oldukça güvenli alanlardır. Köpek Pansiyonu Bakırköy bu pansiyonlar arasında ön sıralarda gelmektedir. Diğer birçok köpek pansiyonu gibi verdiği kaliteli ve güvenli hizmetleri sayesinde, köpek sahipleri köpeklerini bu pansiyonlara güvenle bırakabilirler.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir