Sultangazi Köpek Oteli

PAYLAŞ
Sultangazi Köpek Oteli
  • 0
  • 21
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sultan gazi semti İstanbul’a bağlı bulunan Avrupa yakasına bağlı yakın zamanda Gaziosmanpaşa’ya, Eyüp ve Esenlere bağlı mahallelerin katılımı ile 2008 yılında Avrupa yakasının güzide mekânları arasına katılımını gerçekleştirdi. İlçenin gelişmişliği arasına köpeklerine zaman ayıramayan bireyler ya da çalışan kimseler için özel olarak kurulmuş Sultangazi köpek oteli olarak hizmet veren oteller (pansiyonlar) mevcut olmaktadır. Pek çok farklı aktiviteler ile; köpeğinizin siz yokken rahat ve kolayca uyum sağlayarak eğleneceği alanlar oluşturulmuştur.

Bu alanda hem cinslerinden ve farklı ırklardan köpeklerin katılımı ile dinlenme odaları, aktiviteli müzikler; yürüyüş parkurları ve daha birçok rahat alanlara sahip olarak kurumsallaşmıştır. İşini görev bilerek değil de karşılıklı hislere dayanarak gerçek sevgi ile eğlence içerisinde gerçekleştirerek sizlere gönül rahatlığı vererek köpeğinizin de eğlenceli zamanlar geçirmesine yardımcı olacağız.

Günümüzde hem köpek familyasındaki hayvanlar hem de farklı hayvanların birçok eziyete maruz kalarak dışlanması acı bir olay olarak karşımıza çıkar. Müsait olmadığınız bir günde yahut iş gezinizde, ev eğlencelerinizde köpek otellerine ihtiyacınız olacaktır işte. Burada tıpkı bir çocuk bir bebekle ilgilenir gibi sizin yerinize aynı şefkat ve merhametle ilgilenerek köpeğinize yeni bir mekan ve ortam kazandıracağız.

Sultangazi Köpek Oteli

Sultan Gazi’ye yeni kazandırılmış bir mekan olan köpek oteli; bakım hizmetleri pek çok iş ve meşgul köpek sahiplerinin vazgeçemeyeceği ve köpeğinin hissettiği haz ve mutluluğu paylaşabileceği bir etkinlik alanı olarak yeni bir eğlence ve mutluluk alanı olacaktır. Hayattaki en samimi ve değer verdiğimiz sadık dostlarımız; köpeklerimiz için daha kaliteli ve eğlenceli mekânları sizlere sunuyor. Köpeğinizi teslim ederken ve de alırken köpeğinizdeki şevk ve heyecanı da sizlere hissettirerek içinizin ferahlığı ve gönül rahatlığı ile köpeğinizi teslim edecek en yakın mekân olarak göreceğiniz Sultangazi köpek oteline sizleri bekliyoruz. Pansiyonumuz siz değerli misafirlerimizin gerçek bir kişinin tıpkı tatil için heyecanla beklediği günü bekler gibi; bu heyecanı köpeğinize hissettirerek nitelikli bir ortam sunuyoruz. Yazın sıcağında köpeğinizi düşünerek; yüksek sıcaklıktaki havanın terini atabilmeleri adına havuzda bulunan oyun alan parkurları ile yazın sıcağını havuzda serinleyerek atmalarına yardımcı oluyoruz. Ve kurulanmaları için özel olarak ilgilenilmektedir. Eğer köpeğinizin bize geldiğinde psikolojik olarak herhangi bir sorunu var ise; özel danışmanlarımızca ilgilenip sorunun tespiti hakkında çalışmalarda bulunuyoruz. Ayrıca gelen diğer değerli davetli köpeklerimiz arasında sıkı bir iletişim kurmasında yardımcı olunarak arkadaş canlısı bir ortama olanak veriyoruz.

Sultangazi Köpek Oteli

Köpeğiniz bu ortamda tek kalamayacağından; misafirimiz olduğu süre boyunca eğlenceli vakitleri ardında bıraktıkça kendine olan öz güveni ve sizin ona ödül olarak dahi sunabileceğiniz bir eğitim alternatifi sunmaktadır. Hizmetimizin sağlıklı ve temiz hijyenik ortamlar da gerçekleşiyor olması; sizin ve köpeğinizin hassasiyetini kırmayarak güven veren bir ortama sizleri davet etmekteyiz.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/sultangazi-kopek-oteli/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir