Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Beylikdüzü Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 25
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler sahipleri ile birlikte yaşamaktadır. Köpekler ile sahipleri her şeyi birlikte yapmaktadırlar. Fakat bazı durumlarda köpekleri götüremeyeceği yerler vardır. Lokantalar, oteller gibi yerlere köpekleri almadıklarından dolayı köpekleri sahipleri götüremez. Bu durumda köpeklerin kalması için yer bulmak çok zahmetli bir iştir. Köpekleri güvenli bir yere emanet etmek çok problemdir. Bunun için, Beylikdüzü Köpek Pansiyonu olarak kaliteli hizmet anlayışı, güvenli odalar ve uzman ekip ile köpek pansiyonu olarak hizmet vermekteyiz. Köpeklerin özel günlerde bakımları için özel güvenli odalar tasarladık ve köpek sahiplerini beklemekteyiz.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Özel günlerde köpeklerinizin güvenli olarak bakımın yapılması için telefon ile randevu alarak buraya gelmeniz yeterli olacaktır. Buraya geldiğinizde köpeklerin veteriner tarafından sağlık kontrolleri yapılır. Bunun nedeni köpeklerde bulaşıcı bir hastalık olup olmadığının araştırılmasıdır. Hasta olan köpekler pansiyona alınmazlar. Köpeklerin aşı kontrolü yapılır ve aşıları tamam olmalıdır. Aşıları tamamlanmayan köpekler pansiyona alınmazlar. Bu kontrollerden sonra köpeklerin sağlıkları uygunsa pansiyona alınır. Köpek sahipleri tarafında pansiyon sözleşmesi imzalanır ve ödeme işlemi yapılır. Köpek sahiplerine pansiyon gezdirilir. Odaları köpek sahipleri görürler. İsterler ise köpekleri kamera sistemi ile izlemeleri mümkündür.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Odalarının Fiziksel Özellikleri

Köpeklerin bakımının yapıldığı odalar tavandan zemine kadar özel bakteri barındırmayan ürünler ile kaplanır. Odalarda güneş ışığı alması sağlanır ama köpeklerin bu güneş ışığından rahatsız olmaması için özel dizayn edilmiş sistemler ile güneş ışığı odalarda görünmektedir. Odalarda ısıtma ve soğutma klima sistemi ile yapılmaktadır. Köpeklerin rahat etmesi için gerekli bütün her şey düşünülmüştür. Yumuşak ve kaliteli yatak odalarda mevcuttur. Odalarda temizlik her gün yapılmaktadır.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Köpeklerin pansiyonda ücretsiz olarak yapılan hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında beslenme işlemi ücretsiz olarak yapılır. Beslenme uygun ve kaliteli mama markaları ile yapılmaktadır. Mama içerik olarak kaliteli ve vitamin ağırlıklı olmakla beraber form ve sağlık garantili beslenme için uygundur. Ayrıca köpekler egzersiz ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması için günde 1 saat kadar açık havada gezdirilir. Köpeklerin egzersiz yapması için bazı oyuncaklar odasına konulmaktadır. Pansiyon süresi 15 gün veya daha fazla olan köpekler için kuaför ve banyo hizmeti verilmektedir. Sağlık hizmeti tüm köpekler için verilmektedir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Kuralları

Köpek pansiyonunda köpeklerin pansiyonda kalmasının uzaması durumunda köpek sahipleri mutlaka pansiyon yetkililerine haber verilmesi gerekmektedir. Bu şekilde pansiyon planlarının aksamaması önlenmiş olur. Bazı köpek sahipleri köpeklerini pansiyona köpekleri bırakır ve sonrasında aramaz sormazlar ve köpekleri terk ederler bu durumda bizde bazı kararlar almış bulunmaktayız. Böyle bir durumda köpek sahipleri pansiyon süresi dolduktan 1 hafta içinde herhangi bir ödeme yapılmaz veya haber vermeme gibi durumla karşılaşılırsa köpekler yeni yuva ve sahiplenme işlemi yapılır.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Köpek eğitimleri köpeklerin iletişimi ve davranışları için çok önemli olan faaliyetler arasındadır. Köpekler eğitim almadıklarında doğal olarak yaşamları gereği saldırgan olurlar davranışları çok iyi olmaz. Bunun için eğitim alması gerekir. Köpeklerde davranış iyileştirme eğitimleri ile çok havlamaları, saldırgan olmaları, huzursuz olmaları, çok fazla insanların üzerine atlamaları gibi davranışları normale döner. Böylece sahipleri için biraz daha kolaylık yaşanmış olur. İtaat eğitimleri ile köpekler iletişimi daha rahat sağlanmaktadır. Köpek sahipleri ile aralarında iletişim daha sağlıklı olmaktadır. Komut eğitimi köpeklerin davranışları ve sahiplerinin isteklerini yapması için mutlaka verilmesi gereken eğitimlerdir. Eğitim için bize başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir