Şişli Köpek Oteli ıstanbul

PAYLAŞ
Şişli Köpek Oteli ıstanbul
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Ailenizin bir üyesi olan can dostlarınızın daha bilinçli bir şekilde yetiştirilmesi ve sahiplenilmesi için kişiler daha hassas davranmakta ve sorumluluklarının bilincine vararak hayvan satın alma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Sosyal medya üzerinden ve hayvan hakları dernekleri sayesinde birçok kişi değer açısından hayvanlara özenle yaklaşmaktadır. Hayatınızda bir hayvan yer alıyor ise öncelikli olarak onun ihtiyaçlarını karşılamak sahibine düşmektedir. Birçok ilin belediyesi bu anlamda da olumlu ve gözle görülür adımlar atmaktadır. Öncülerinden olan ise Şişli belediyesidir.

Şişli Köpek Oteli ıstanbul Konforu

Tatile çıkmak istediğinizde aklınızda hep soru işaretleri yer alır. Köpeğimi kime bıraksam, arkadaşı mı arasam yoksa annemlere mi emanet etsem. Aslında hiç biridir soruların cevabı. Psikolojik olarak düşünüldüğünde köpeğinizden sizden ayrı belirli bir süre de olsa idare edebilmesini istiyorsunuz aslında. Başkasının yanında yeteri kadar ilgi göremeyen köpek içine kapanacak bir köşede oturup gün dolduracaktır. Neden böyle bir bekleyişi köpeğinize reva göresiniz ki?

Şişli Köpek Oteli ıstanbul

Hemcinsleriyle birlikte keyifli vakitler geçirebilmeği, mama saatinde mamasının verilebileceği, ihtiyacı olduğunda tuvalet ihtiyacı, sağlık sorunu varsa ilaçları ya da tedavisinin aksatılmadığı Şişli Köpek Oteli ıstanbul mevcuttur. Kimseyle muhatap olmak zorunda değilsiniz. Köpekleriniz çocuk gibidir. Bir çocuğa nasıl davranıyorsanız aynı şekilde davranmalısınız. Uzun bir seyahate çıkarken çocuğunuz için en iyisi ne ise ona karar verir ve uygularsınız. Aynısını düşünmelisiniz. Kaliteli ortamlar kaliteli zamanlar geçirir köpeğiniz. Bakımının işin ehilleri tarafından yapıldığı, köpeğinizin konforu için çabalayan çalışanlar mevcuttur.

Şişli Köpek Otelinde Sağlık Sorunları Nasıl Halledilir?

Otele emanet edilen her köpek artık otelin köpeği ve emanet konumundadır. Bu yüzden köpeğin başına gelebilecek her şeyden şişli köpek otelleri sorumludur. Köpeğiniz kıymetlidir ve değer görür. Herhangi bir beklenmedik durumda Şişli köpek otellerinde veteriner yer almaktadır. Müdahale gerektirecek bir durumda uzman bir kişi tarafından ilk müdahalesi yapılır. Şişli köpek otellerinde köpekler cinslerine göre ayrılırlar ve ona göre eğitim görürler. Köpeğinizin oyun alanı için belirli saatler mevcuttur. Diğer ırklarla bir araya gelmesinde bazen sorunlar yaşanmaktadır. Bu yüzden farklı alanlarda ya da farklı saatlerde oyun saatleri belirlenir.

Şişli Köpek Oteli Hizmetleri

Günlük olarak hizmet vereceği gibi anlaşmanıza bağlı olarak aylık olarak köpeğinizi götürüp getirebilirsiniz. İşe giderken evde yalnız bırakacağınız bir köpek öncelikli olarak psikolojik olarak olumsuz etkilenmekte ve yalnız bırakılmanın hırsıyla ev sahibin eşyalarına zarar vermektedir. Bu tip durumlarla oldukça sık karşılaşan köpek sahipleri bu yüzden köpek otellerini daha çok tercih etmektedir. Genellikle Şişli köpek otellerinde pet taksi hizmeti verilmektedir. Sizin götürmeye fırsat bulamadığınız zamanlarda imdadınıza yetişmektedir. Günlük olarak bırakmak isterseniz sabah 08.00 aksam 20.00 civarı köpeğinizin bakım saatleridir.

Bu durum işletmeye göre değişim göstermektedir. Köpeğinizin eğitim almasını istediğiniz durumlarda Şişli köpek otel eğitmenleri tarafından eğitimini sağlayabilirsiniz. En basitinden tuvalet eğitimi köpeğiniz ve sizin için büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Çok sinirli olan köpekler ya da tam tersi çok sakin hatta havlama sesi bile çıkarmayan köpeklerde bu durum düzeltilebilir. Bilinçli bir şekilde yaklaşım büyük problemlerin oluşmasının önünü kesecektir.

Bakımlı bir köpek sahibi olmak istiyorsanız pet kuaför hizmetinden yaralanabilirsiniz. Çamurlu bir alanda oynamış gözleri bile görünmeyen bir durumda size bakıyorsa köpeğiniz Şişli Köpek Otellerinden yardım alabilirsiniz. Bol köpüklü ve ılık bir duşa köpeğiniz hayır demeyecektir. Tüylerine özel spreylerle parlatmak ver pamuk gibi yumuşacık olması için köpek otelleri özenle çalışır. Şişli köpek otelleri birçok konuda köpeğiniz ilk tercih edilecek mekândır. Sizin sıcaklığınızı ve samimiyetinizi yansıtırlar.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir