Sancaktepe Köpek Oteli

PAYLAŞ
Sancaktepe Köpek Oteli
  • 0
  • 18
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklere sahiplerinin, köpeklerine karşı sonsuz ve özel bir sevgisi vardır. Ev içinde yaşayan bireyler gibi, köpeklerle de aralarında çok farklı bir bağ kurarlar. Köpek sahipleri; köpeklerini çocukları gibi görür, onların üzülmesine ve acı çekmesine dayanamaz. Köpeklerinin kötü şartlarda büyümesi, köpek sahipleri için çok üzücü bir husustur. Genel olarak uygulanan kurallar nedeni ile; evcil bir hayvanla, bir yerde konaklamak mümkün olmaz. Hatta toplu taşıma araçlarına bile binmek mümkün değildir. Bu sebeple; ne ev ne iş seyahatlerinde, ne de bir konaklama esnasında köpeklerin gelmesi imkansız hale gelir. Bu durumlarda; onları yanına alamayan köpek sahipleri, bir de teslim edecek bir kişi ya da mekan bulamadıklarında, çok hoş olmayan durumlarla karşılaşırlar. Bazen köpek sahipleri, köpeklerini yalnız başına evde bırakmak ya da sıkılarak bir komşuya bırakmak gibi durumlarla karşılaşırlar. Köpek bakan kişilerin başına gelen, en kötü durum budur.

Sancaktepe Köpek Oteli

Sancaktepe Köpek Oteli

Zamanla daha yaygın hale gelen köpek otelleri, talebe göre yoğunlaşmaya yönelen bir çizgide ilerler. Köpek otelleri uygulamaları, şehirlerde yayılmaya başlar. Köpek otelleri şehir ya da ülke dışına çıkacak köpek sahipleri için nasıl bir avantaj ise, şehir ya da ülke dışından gelen köpek sahipleri açısından da, konaklama konusunda konfor ve güveni sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Köpek otelleri; bu konuda uzmanlık belgesi olan profesyonel insanlar ya da hayvan bakımı konusunda duyarlı olan bireyler tarafından kurulurlar. Bu oteller, köpeklerin konaklaması ile alakalı en güzel hizmet sunacağına garanti verir. Sadece köpek bakımının yapılması anlamında değil, bununla beraber egzersizlerinin ya da ekstra durumlarının da düzenli bir şekilde yapılması sağlanır.

Sancaktepe Köpek Oteli’nin Uygulamalarındaki Farklılık

Yalnız köpeklerin bakımının değil, aynı zaman da günlük egzersizlerinin de düzenli bir şekilde yaptırıldığı otellerde; acil olan bir hususta bilgi verecek ya da köpek sahiplerinin talepleri doğrultusunda, köpeklerinin o anki durumlarını hemen bildirecek görevli personeller de yer alırlar. Köpekleri hakkında istediklerinde bilgi sahibi olan köpek sahipleri, bu uygulamayı çok takdir ederler. Her türlü bakımın da dışında; köpekler, sahipleri kendilerini otele konaklamak amacı ile teslim ettiğinde, kendini terkedilmiş hissetmesin ya da alışma sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamasın diye, çok sık aktiviteler ve egzersiz programlarına yönlendirilir. Sancaktepe Köpek Oteli, bu konu ile alakalı son derece hassas bir tavır sergiler. Otelde konaklayan köpeklerin birlikte kaynaşmasıyla, sosyal bir yaşam uygulaması düşünülür. Bu olanakların haricinde; uzman bir ekip eşliğinde, konaklayan köpeklerin besin tablosu çizilir. Köpek sahipleri tarafından talep edilen beslenme şekillerine ya da rutin mamalarına göre de, yemek düzeni oluşturulması mümkündür.

Sancaktepe Köpek Oteli’nin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Sancaktepe Köpek Oteliiçerisindeki profesyonel ekipler, köpek bakımında ileri düzeyde bir çaba sarf ederler. Büyük ve ferah yuva alanları; ev konforunu aratmayacak şekilde tasarlanarak, yabancılık çekmemesi adına düşünülen bir sistemdir. Tüm hijyen işlemleri, düzenli ve özenli bir şekilde sağlanır. Ulaşım bakımından da son derece hassas bir tavır içerisinde bulunan Sancaktepe Köpek Oteli, köpek sahiplerine taşıma konusunda en emniyetli hizmeti sunmaya çalışır. Veterinerler tarafından oluşturulan günlük programın içinde; köpeklerin beslenme, oyun planları ve de aktiviteleri de mevcuttur. Hatta köpeklerin sahibinden uzak kaldığı zamanlarda psikolojik bir sorunla karşılaşmaması açısından; gerekli olan tüm organizasyonlar ve etkinlikler, uzman ekipler tarafından en uygun şekilde organize edilir. Köpek sahipleri, istedikleri zaman otelde konaklayan köpeklerini ziyaret edebilirler. Otel, bu konuda müşterilerinin sorun yaşamasını istemez.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir