Ümraniye Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Ümraniye Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 47
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İnsanlar günlük yaşantısında kendisine eşlik edebileceği bir arkadaş ve ya bir dost ister. Bu kimi zaman bir kedi Veya bir köpek OLUR. Köpekler sevecen hayvanlardır. Köpeklere insan dostu hayvanlardır. Köpekler sayesinde birçok insan kendisine arkadaş edinmiştir. Köpekler dost bildiğimizden de yakın hayvanlardır. Köpeklere içimizi açabiliriz. Onlar nasıl olsa birey anlamıyor demeyin Onlar siz üzülensiz bile size yardım etmek iterler. Bu kimi zaman bir bekçi kimi zaman bir polis köpeği ve ya kimi zaman bir ev köpeği olabilir. Köpekler gerçekten de dost hayvanlardır. Köpekler sayesinde birçok insan hayata tutunmuştur. Köpekler hakkında bilgi vermek isterim. Dalmaçya ülkesinde doğmuş olan köpekler doğuştan her yerleri beyaz renktedir fakat daha sonra benekler çıkabilir üstlerinde. Köpekler çok uysal hayvanlardır fakat bazıları tehlikeli olabiliyor.

Ümraniye Köpek Pansiyonu

Yetişkin bir köpek iki ve ya üç yaşında bir çocuğun aklına sahiptir. Yani onu eğitecekseniz bir bebek gibi eğitim vermelisiniz. Köpekler bakım isteyen hayvanlardır. Eğer köpeğe bakacaksanız tırnak bakımı tüy bakımı kulak bakımı ve ya ağız bakımı gibi bütün bakımlarını yaptırmanı gerekmektedir. Köpek bakmak zahmetli bir iştir. Her bir insanın nasıl bir parmak izi taşıyorsa her köpeğinde kendine özel kendine has bir burun izi vardır. Eğer köpeğinizi pireler tarafından zarar gördüyse pirelerden uzak tutmak için ona sarımsak ve ya soğan yedirmeniz yeterli olacaktır. Köpekler kendi yaralarını ağızları yardımıyla yalayarak iyileştirirler. Yeni Zelanda ülkesinde yaşayan insanlar tarafından inşa edilen köpek kafası şeklinde bir bina vardır. Sırtlanları herkes köpek türünden bilmektedir fakat sırtlanlar aslında kedi türü cinslerindendir. Köpekler duygularını kuyruklarını hareket ettirerek belli ederler. Köpeklerin ter bezleri yoktur bu nedenle ter bezleri işini patilerinden yaparlar.

Köpekler gerçektende zor hayvanlardır. Her köpeğe özel bakım ister. Onların egzersizini yapmak sizin yükümlülüğünüz altındadır. Köpeklerimize sahip çıkalım. Bu özel köpekleri bir kenara bırakalım da dışarıda yaşayan birçok sokak köpeği mevcut. Peki, onlar soğuk havalarda nereye sığınsınlar. Bunun için elimizden geleni yapalım bütün köpeklerimize sahip çıkalım. Köpekler olmasa napardık bilemeyiz. Sokak köpeklerine bir kömürlüğümüzü bile acısak onlar için yeterlidir. Sokağa köpekleri için yapmamız gereken işlerden biri artık kalan yemeklerimizi onlara vermek olabilir. Bu sayede onları da doyurmuş olabiliriz. Köpeklerimize sahip çıkalım. Köpeklerimiz sayesinde birçok insan huzur ve neşe bulabiliyor. Nede olsa onlarda bir canlıdır.

Köpek Pansiyonu

Köpeklerimizin daha iyi bir eğitim alabilecekleri bir evleri mevcut. Bu pansiyonlardan biri Ümraniye Köpek Pansiyonu. Bu pansiyonlar sayesinde köpeklerimiz daha iyi bir eğitim görür. Bu pansiyonlar sayesinde köpeğimiz daha iyi beslenecek. Organik mamalar sayesinde hem hızlı büyüyecek hem de daha iyi beslenecek. Bu pansiyonlarda bulunan parkurlar sayesinde hem egzersiz yapmış olacak hem de eğlenecek. Bu pansiyonlara bulunan oyun odaları sayesinde köpeğiniz istediği zaman oyun odalarınsa oyun oynayacak. Köpeğinizi bu pansiyonlarda kendini evindeymiş gibi hissedecek. Köpeğiniz bu yerlerde yeni arkadaşlar edinmiş olacak. Eğer erken yaşta köpeğinizi buraya getirirseniz sosyalleşmesi açısından daha uygun olacaktır. Köpeğinizi bu yerlere rahatlıkla getirebilirsiniz. Köpeğinizi bu yerlere rahatlıkla bırakabilirsiniz. Köpeğiniz bu yerlerde daha rahat olacak emin olun.

Köpekler Rüya Görürü mü?

Köpeklerin insanlar gibi olduğunu biliyoruz. Burnumuz kulağımız ağzımız gözümüz nasıl aynıysa köpeklerinde onlarla aynı şeyi yaparlar. Köpeklerde insanlar gibi rüya görür tabii ki. Köpeklerin rüya gördüğünde kuyruğu ve ya gözleri hareket eder. Aslında insanlarında dikkat edildiğinde rüya gördüklerinde göz bebekleri canlanır. Bunu dışarıdan rahatlıkla görebilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir