Şile Köpek Oteli

PAYLAŞ
Şile Köpek Oteli
  • 0
  • 66
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Şile, İstanbul’a 1 saat uzaklık Akdeniz ve Karadeniz iklimlerini bir arada taşıyan 25.000 nüfusa sahip sakin ve güzel bir beldedir. Şile’nin % 80 i ormanlarda kaplı olduğundan ve iklimi çok elverişli olduğundan doğa ile baş başa kalabileceğiniz gerek tatil gerekse yerleşim alanı olarak tercih edebileceğiniz belde de, doğa sporları, hayvan çiftlikleri, yürüyüş parkurları gibi birçok aktiviteye de katılabilirsiniz.

İstanbul’a yakın olması sebebi ile şehir hayatından bunalan, sürekli kirli havaya ve doğal olmayan yiyeceklere maruz kalan, evde evcil hayvan beslemenin zorluklarını bilen, çocuklarına doğal ortam ve temiz hava sağlamak isteyen kişi ve ailelerin en çok tercih ettiği beldelerden biride Şile’dir. Şile’de diğer birçok doğa aktivitesinin yanında Şile köpek oteli olarak hizmet veren yerlerde bulunmaktadır. İlçede başıboş sokak köpeklerine yardım etmenin yanı sıra, tatil için gelen ailelerin köpeklerini rahatlıkla bırakabileceği köpek otelleri bulunmaktadır. Köpek otelleri, köpekler için güvenli, beslenmesi, eğitimi, kalacak yerinin sağlandığı ve köpek sahiplerinin huzurlu bir tatil geçirmesine yardımcı olan kurumlardır.

Şile Köpek Oteli

Köpek sahiplerinin ilk olarak köpek oteline gelip köpeği ile ilgili bilgi formları doldurması, köpeğinin herhangi bir rahatsızlığı ya da hassas olduğu durumlar, köpeğin almasının istediği özel eğitimler varsa bununla ilgili kuruma bilgi vermesi gerekmektedir. Şile köpek oteli köpekler için en uygun ortamı sağlayıp eğitmenler eşliğinde köpeğe gerekli eğitimleri vererek, beslenmesi, kalacak yeri gibi tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Bilindiği üzere tatil dönemlerin oteller evcil hayvan kabul etmemektedir. Bu nedenle ailen birinin köpeğe bakması gerektiği için ya aile hep birlikte tatile çıkamamakta, ya da istenilen otele gidilemeyip günü birlik tatiller tercih edilmektedir. Evcil hayvan sahipleri köpeğini bir yakınına bırakmanın zorluklarını hatta imkânsızlığını da bilmektedirler. İşte bu gibi sebeplerden dolayı Şile’deki köpek otelleri hem evcil hayvan açısından hem de sahibinin huzurlu ve istediği gibi bir tatil geçirebilmesi açısından oldukça önemli bir hizmet vermektedir.

Köpek Bakımı

Şile köpek otellerinde köpeklerin doğal ortamında, rahat edebileceği bir şekilde, evde sahip olduğu alandan çok daha büyük bir alanda yaşaması sağlanmaktadır. Köpek otelinin sistemine göre kafesli ve kafessiz sistemleri bulunmakta, kafesli sistemlerde köpeğin rahat edebilmeği konfor kafes içerisinde sağlanmakta, kafessiz sistemlerde ise köpeklere ait odalarda ve geniş alanlarda köpeğin bakımı ve rahatı sağlanmaktadır. Köpeğin yemek ihtiyacının karşılanmasında sahibinin kurmuş olduğu sistem göz önüne alınarak kuru mama, ev yemeği gibi köpeğin alışkanlığına göre hazırlanmaktadır. Özel alması gereken vitamin ya da ilaç varsa sahibinin bildirimi doğrultusunda ek olarak köpeğe ilaç ve vitaminleri de verilmektedir. Özel eğitmenleri ve bakıcıları tarafından gözetim altında tutulan sevimli misafirler; veterinerler tarafından da kontrol edilerek eksik aşıları ya da gözden kaçan bir rahatsızlıkları olup olmadığına bakılarak sahiplerine bildirilmektedir. Herhangi bir durumda gerekli sağlık ekipmanları, ilaç ve malzemelerde ilgili köpek otellerinde temin edilmektedir. İstenildiğinde sahipleri tarafından ziyaret edilen misafirlerimize tatil sonuna kadar çok iyi ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Şile Köpek Oteli

Evcil hayvan sahipleri için köpekleri ailelerinin bireylerinden biridir. O nedenle köpeklerini emanet ettikleri yerlerinde bu bilinçte olması; bu duyarlılıkla çalışması ve köpeklerle ilgilenirken aynı sevgi, bilgi ve anlayış içerisinde olmalarını beklemektedirler. Şile’deki köpek otelleri evcil hayvanları en iyi şekilde ağırlayacak kapasiteye ve kaliteye sahip olarak 24 saat Şile’de hizmet vermektedir. Köpeğiniz ve kendiniz için mutlu bir tatil istiyorsanız; sizleri Şile’nin doğa ile baş başa olan harika manzarasına, temiz ve güzel havasına köpeklerinizi de temiz ve kaliteli hizmet veren Şile Köpek otellerine bekleriz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir