Köpek Oteli Fatih istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Fatih istanbul
  • 0
  • 100
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Türkiye’nin en kalabalık ve gelişmiş şehri olan İstanbul’un merkezinde yer alan Fatih ilçesi Avrupa Kıtası’nda bulunur. Tarihi Yarımada denilen ve İstanbul’un kurulduğu yer olan bölgededir. Gelişmiş şehir yapısıyla, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Fatih ilçesinde de her ihtiyaca cevap veren bir yapı hâkimdir. Her ilçede olduğu gibi, Fatihte yaşayan hayvan severlerin ve köpek sahibi kişilerin evcil hayvanları için bir takım ihtiyaçlarını karşılayacağı kurumlar bulunuyor. Köpeklerin geçici olarak konaklayabileceği köpek otelleri de bunlardan en önemlisidir. Günlük hayatın temposu içinde evcil hayvanlarına yeterli zamanı ayıramayacak sahipler belirli sürelerle köpeklerini köpek otellerine bırakıyorlar.

Köpek Oteli Fatih istanbul

Köpek Oteli Fatih istanbul

Çok uzun zamanlar köpeğinden hiç ayrı kalmamış hayvan severler de gerekli durumlarda köpeklerini bir başkasına emanet etme gereği duyabilir. İş hayatının temposu, ev taşıma, hastalık gibi önlenemez durumlarda köpeklerine yeteli ilgiyi gösteremeyecek hayvan severler köpek otelleri sayesinde içleri rahat bir şekilde köpeklerini emanet edebilir.

Köpeklere evlerindeki yaşam ve olanakları aratmayacak standartlarda oluşturulmuş köpek otelleri özel odaları, oyun alanları, sağlık ve eğitim hizmetleri ile tam da istenilen bir ortam sunuyor. Köpeklerini evde yalnız bırakmak istemeyenler, acil işi çıkıp köpeği bırakacak yer bulamayanlar uygun şartlar sağlayan bu köpek pansiyonlarına bırakırlar.

Öncelikle köpek otellerinde, her köpeğin cinsi, yaşı ve alışkanlıkları farklı olduğu için her biri farklı odalarda misafir ediliyor. Böylece diğer köpeklerin birbirlerine zarar vermeleri ya da başka herhangi bir olumsuz durum yaşanması engellenmiş oluyor. Her köpek özelliklerine göre günlük bakımdan geçiriliyor ve sağlık durumu kontrol ediliyor. Bütün köpekler özel olarak seçilmiş besleyici mamalar ile besleniyor ve kilo kontrolleri mutlaka yapılıyor. Ayrıca köpeklerin otel yetkililerinin yanında kendini rahat hissetmesine çok önem verildiği için, öncesinde köpeğin sahibi ve otelde ilgilenecek kişilerle vakit geçirmesi sağlanıyor.

Güvenli bir konaklama için otele gelen her köpeğin tüm sağlık kontrollerinden geçmiş olmasına özen gösteriliyor. Çünkü hiç kimse köpeğinin aşıları eksik bir başka köpek yanında vakit geçirmesini istemez. Bu kontroller, hem diğer köpekler için hem de insan sağlığı açısından risk oluşturmaması için yapılıyor. Eğer, köpek otele teslim edilirken sağlıklı olmadığı öngörülürse otel bünyesinde alışan veteriner hekimlere teslim edilir. Tarım Bakanlığı’na bağlı ve Bakanlık kontrolünde çalışan köpek otelleri, sağlıklı bir ortam yaratmak için köpeklerin aşı ve tahlil gibi olmazsa olmaz uygulamalara tabi olup olmadıkları kontrol eder. Konaklamak için getirilen bir köpeğin aşı kartı yok ise diğer köpeklerin sağlığı için kabul edilmez. Bunların yanında diğer köpekleri rahatsız edecek saldırgan davranışa sahip köpekler kabul edilmiyor.

Hayvan severlerin tatil, bayram, taşınma gibi, köpekleri ile ilgilenemeyecekleri zamanlarda onlara destek vermek amaçlı kurulan köpek otelleri İstanbul’un Fatih ilçesinde de hizmettedir.

Fatih Köpek Otelleri

Bir köpek otelinin sahip olması gereken tüm kriterleri barındıran Fatih ilçesindeki köpek otelleri her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Köpeklerinin konaklamanın yanında eğitim de almasını isteyenlere kusursuz hizmet verilir. Eğitim kapsamında sahibi tarafından köpeğe öğretilmesi istenen alışkanlıklar uzman eğiticiler tarafından öğretilir. Ayrıca uzun konaklamalarda daha kapsamlı eğitimlerde verilir. Kendi bünyesinde önemli kuralları olan bu pansiyonlarda, köpeklere kendi ev yaşamalarındaki gibi bir ortam sağlamak için, hayvanlara gönül vermiş yetkililer tarafından misafir edilir. Köpek oteli fatih istanbul adresi arayan herkes mutlaka kendine ve köpeğine uygun, iyi şartlarda bir otel bulur. Bu sevimli dostların her ortamda rahat etmesi ve mutlu olması için yoğun ve özenli bir şekilde çalışılır.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir