Beşiktaş Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Beşiktaş Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 95
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Beşiktaş ilçesi, hayvan sever belediyesi ve sakinleri ile sokak köpeklerine de evcil dostlarına da en iyi bakan ilçelerdendir. Beşiktaş’ta birçok kişi evcil hayvan sahibidir. Hayvanlarını iyi bir şekilde besleyen ve özen gösteren kişiler tatile çıkma durumlarında, sorunlar yaşayabilmektedir. Özellikle hususi arabası ve yazlığı olmayan kişiler hayvanları ile birlikte seyahat etme imkânına sahip olamamaktadır. Bu yüzden Beşiktaş köpek pansiyonu hizmeti veren özel merkezler aranmaktadır.

Beşiktaş bölgesinde hizmet veren ve evcil dostlarınıza sizin kadar iyi bakan, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlayan ekibimiz, ilçenin her semtinden köpeğin konaklama hizmetini vermektedir. Beslenme, oyun, gezme gibi köpek pansiyonu aktivitelerin verildiği bu merkezlerde, evcil dostunuz da minik bir tatil yapmış olacaktır. Hayvanlarınızın hijyeni ve kişisel bakımının yanında psikolojisini de gözeten ekibimiz, her mevsim konaklama ve ulaşım sorununuza çare olacak hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarla konaklama imkânı sağlayan merkezimizde, hayvanınızın damak zevkine uygun yiyecek ve ödüller verilmektedir. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde emanet edeceğiniz dostunuzu tatiliniz boyunca güvenle bırakabileceğiniz bir merkezle çalışmış olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Evcil hayvanlarınız ile seyahat etmek mümkün olmuyorsa pansiyon ya da otellerde sevimli dostlarınızla kalmanız mümkün olmuyorsa, dostlarınız için özel pansiyonlarda onların da tatil yapmalarını sağlayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli aktivitelerle eğlenen dostlarınız hem eğlenecek hem de tatil yapacak. Gözünüz arkada kalmadan tatilinizi yapabilmeniz için, sevimli dostlarınız da eğlenceli vakit geçirerek tatil yapabilecekler.

Aynı zamanda bakımlarının yapıldığı ve çeşitli aktivitelerle eğlenebildiği bir çok oyun ve yeni arkadaşlarla sosyalleşme sürecinin sağlanması hedeflenir. Köpeğinizin hem bakımının sağlanması hem de siz tatildeyken psikolojisinin kötü olarak etkilenmemesi için özel bir pansiyon hizmeti süreci yaşanır. Bu açıdan tıpkı siz bir tatilden ne bekliyorsanız o şekilde hizmet aldığınız gibi, köpek pansiyonunda da aynı şekilde sevimli dostlarınız için en uygun hizmet verilmektedir.

Köpeğimi Pansiyona Bıraktığımda Kötü Muamele Görür Mü?

Kesinlikle hayvanlarınızın kötü muamele görmeleri söz konusu olamaz. Çünkü özel misafirimiz olan dostunuzun günlük bakımını, oyun ve eğlence ihtiyacını karşılayacak aktiviteler yapılmaktadır. Diğer hayvanlarla uyumlu olanların çeşitli oyunlar oynaması, günde iki üç kez düzenli olarak tuvalet ihtiyaçları için gezdirilmesi ve güvenli ve hijyenik bir ortamda konaklama imkanı sağlanması gerçekleştirilmektedir. Beşiktaş köpek pansiyonu evcil hayvanlarınızı özel araçlarla alma hizmeti ile de kolaylık sağlamaktadır.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Köpeğim Nasıl Konaklar? Bir Günü Nasıl Geçer?

Köpeğiniz öncelikle boyutuna uygun olan özel ve temiz olduğu kadar şık döşenmiş kafesine yerleştirilir. Mama ve su ihtiyaçlarının sürekliliği sağlanır. Tuvalet ihtiyacı için günde iki kez gezidirler ve son olarak belirli saatlerde oyun ve eğlence aktiviteleri ile enerjisini atar. Düzenli olarak veteriner hekim tarafından kontrol edilir. Güvenli ve özgür bir ortamda gözünüz arkada kalmadan küçük dostunuzu bize emanet edebilirsiniz.

Konaklama Sırasında Köpeğin Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Konaklama sırasında hayvanlarınız için özel alanlarda özgür bir şekilde dolaşması sağlanırken, güvenli bir şekilde korunan bir alanda zaman geçireceği için kaçma ve kaçırılma gibi sorunlar söz konusu olmamaktadır. Bu yüzden hayvanınız için konforlu bir konaklama hizmeti verdiğinden emin olabilirsiniz. Zaten hayvanınızın nerede kalacağını, nasıl bir yer olduğunu görme imkânınız olacağından içiniz rahat edecektir.

Çok Fazla Köpek Bulunur Mu?

Pansiyon hizmetinin belirli bir kapasitesi vardır. Yani kalabalık ve tıkış tıkış bir alan hayal ediyorsanız yanılıyorsanız. Hijyen açısından belirli bir sayının üstünde hayvan kabul edilmemektedir. Hayvan sever ekibimiz tarafından her bir evcil dostun özel olarak bakımının sağlanması için, kapasitenin uygun olup olmadığını öğrenerek önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Incoming search terms:

  • köpek oteli istanbul
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir