Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul

PAYLAŞ
Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul
  • 0
  • 137
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İnsanın hayatında özenli bir yere sahip olan sevimli dost canlısı köpeklerin sahiplerinden geçici süreliğine ayrı kaldıkları dönemlerde kalacak yer ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kurulan Başakşehir Köpek Oteli İstanbul verdiği hizmet ile güven vermeye devam ediyor. Köpek sahipleri için köpeklerinden ayrı kalmak istemezler ama hayat şartları bunu bazen gerekli kılıyor ve zorunlu olarak bir süre ayrı zaman geçirmeleri gerekebiliyor. Böyle durumlarda köpek sahibinin yaşadığı ikinci sıkıntı köpeğini nereye emanet edeceğidir. Komşu, akraba, arkadaş gibi yakın tanıdıklarımızın köpek besleme konusunda bilgi sahibi olmamaları ve öylesini önemli bir sorumluluğu üstlenemeyeceği sebebi ile bunu kabul etmeme olasılığı oldukça fazladır. İşte tam da bu anlarda köpek sahiplerinin imdadına yetişen ve rahatlamasını sağlayan Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul köpeklerin güvenle emanet edildiği nadide otellerden biridir.

Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul Hizmetleri Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul

 

 

Hayvanlar içinde insana duygusal yönden en yakın olan köpekler özel bir ilgiye layık oluyorlar. Köpekler iletişim bir eğitim gerektirir. Köpeğin duygu durumlarından anlamak, beden dilini analiz etmek ancak eğitimle mümkün olabiliyor. Başakşehir Köpek Oteli İstanbul çalışanları bu anlamda tamamen eğitimli kişilerden oluşturulmuştur. Köpeğin gerek bakımı; gerek eğitimi gerek se sağlığı ile ilgilenen tüm çalışanlar alanı ile ilgili eğitim almış uzman kişilerdir. Başakşehir Köpek Oteli İstanbul bünyesine emanete bırakılan köpekler özel bakımları ve sağlıkları düzenli olarak yapılırken tatil imkanlarından da yararlanabiliyor. Alt yapısı tamamen köpeklerin her türlü ihtiyacını yerine getirecek şekilde hazırlamış olan Başakşehir Köpek Oteli İstanbul verdiği tüm hizmetleri itina ile yerine getirir.

Otelde bakım ve konaklama hizmetleri dışında köpek eğitim hizmetleri de sunuluyor. Köpek sahipleri dilerlerse köpeğinin eğitim ihtiyaçlarını bu kurum aracılığı ile sağlayabilirler. Uzman eğitmenler ile düzenlenen eğitim programları oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Köpeğin tuvalet eğitimi, Temel İtaat Eğitimi, İleri İtaat Eğitimi, Alan koruma Eğitimi gibi daha birçok eğitim programı oyunlar eşliğinde köpeğe etkin bir şekilde uygulanıyor. Köpeğin kuaför ihtiyaçlarına yönelik hizmetler de sunulan bu otelde köpeğin ırkına uygun olacak şekilde tıraşları sağlanır. Başakşehir Köpek Oteliıİstanbul ortamında hijyene oldukça önem verilir ve tüm bakım ve banyo ihtiyaçları için temiz ortamlar sağlanır. Köpeğin sağlığı günlük olarak kontrol edilir; olası sağlık sorunlarında yerinde ve zamanında müdahale edilir. Doğum gibi özel durumu olan köpekler için gerekli koşullar hijyenik bir şekilde sağlanarak doğum sürecinde ve daha sonraki zamanlarda hem köpeğe hem d yavruları için gerekli tüm sağlık ve bakım imkanları sağlanır.

Başakşehir Köpek Oteli İstanbul Çalışanları Hizmet Anlayışı

Köpek ile iletişim kurmak profesyonellik gerektirir. Köpek ile ilgilenecek kişilerin mutlak suretle yeterince bilgi donanımına sahip olması ve köpeklere karşı özel ilgi duyması gerekir. Başakşehir Köpek Oteli İstanbul bünyesinde çalışan kişiler köpek bakımı ve eğitimi konusunda son derece iyi eğitim almış kişilerdir. Köpeğin davranışlarını çok iyi analiz edebilecek, duygu durumlarını oldukça iyi sezebilecek ve bakımlarını doğru tekniklerle yapabilecek tecrübeye sahiplerdir. Başakşehir Köpek Oteli Çalışanları emanete bırakılan köpeklerin sahibinden ayrı olarak geçirdikleri süreleri kolay ve mutlu olarak geçirmeleri için gerekli yaklaşımı en iyi şekilde yaparlar. Sahiplerinden ayrılmanın getirdiği üzgün hali en az seviyeye indirmeyi başararak otelde adeta tatil yapma şansı bulan bu köpekler kendileri ile ilgilenen çalışanları ile oyunlar oynayarak çok iyi zaman geçirmeleri ve gösterdikleri şefkat ile bu süreyi rahatça atlatmaları sağlanmış olur. Başakşehir Köpek Oteli ıstanbul çalışanlarının verdiği bu hizmetler sayesinde köpek sahipleri de gittikleri yerlerde huzurlu olarak gözü arkada kalmaz.

 

 

 

 

 

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir