Maltepe Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Maltepe Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 123
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Maltepe İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Büyüyen Türkiye ve kentleşme ile birlikte kalabalık bir ilçe halini almıştır. Binalaşma ile birlikte hayvan severlikten vazgeçmeyen insanlar evlerinde köpek beslemeye ilgi göstermişlerdir. Evlerinde köpek besleyenlerin iş için başka şehirlere ya da tatil amaçlı şehir dışına gitmesi gerektiğinde köpeklerini teslim edecekleri alan bulamamaları oldukça can sıkıcı bir hal almıştır.

Maltepe Köpek Pansiyonu artık her ilçede bir kaç tane olduğu gibi bu ilçede de kurulmuştur. Köpek pansiyonları köpeğinize istediğiniz süre boyunca ev sahipliği yapacak, yokluğunuzda sizi aratmayacak kadar iyi ilgileneceklerdir. Sorunsuz bir şekilde köpeğinizi teslim edip sorunsuz bir şekilde tekrar alabilirsiniz. Köpeğinizin size alışkanlığı köpeğin size olan özlemi hissettirilmeden ona sizin verdiğiniz ilgi gibi ilgi gösterilir ve sizin sevginiz gibi sevgi gösterilir. Köpekler adeta ev rahatlığında bakılırlar. Keyifli bir alan sağlayarak köpeklerin eğlenerek sosyalleşmesi sağlanır. Mevsimlerin durumuna göre açık oyun alanları ya da kapalı ısıtmalı oyun alanları ile köpeğinizin sağlığı korunur. Olası hastalanma durumlarında pansiyonların veteriner hekimleri aracılığıyla gerekli tedavi yöntemleri uygulanır ve köpeğinizin tekrar sağlığına kavuşması sağlanır.

Maltepe Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları köpeklerinizi olası nedenlerle yalnız bırakmanızı ortadan kaldırır. Siz şehir dışında işleriniz ile ilgilenirken köpeklerinizi evde tek başına bırakmamış olursunuz. Köpeğiniz için en uygun alan olan köpek pansiyonlarını tercih ederek gözünüzü arkada bırakmamış olursunuz. Doğayla iç içe temiz havalı bahçelerde, arkadaş edinebileceği köpeklerle bir arada eğlenerek sizi bekliyor olacaktır.

Köpeğinize vermeye çalıştığınız ancak veremediğiniz eğitimleri köpek pansiyonlarına bildirmeniz halinde yokluğunuzda veremediğiniz eğitimler üzerinde çalışılacak ve köpeğiniz bakılırken aynı zamanda eğitilmiş olacaktır. Köpekleriniz eğlenerek öğrenmiş bir şekilde size verilecektir. Gelişimlerine katkıda bulunmak adına geniş bahçelerde köpeklere oyun alanları oluşturulmuş yerlerde oynaması sağlanır. Köpeğiniz aynı zamanda kendisi gibi bir çok köpekle yan yana olacak ve eğlenceli zaman geçireceklerdir. Uzun ya da kısa süre diye fark etmeden köpeğinizi bu alanlara teslim edebilir ve zaman kavramı önemsenmeden köpeğinize diğer köpeklerle aynı bakım ve hizmet şartları uygulanır. Gün boyunca oyunlarla ve eğitimlerle fazlaca hareket eden köpekler için ayrı uyku alanları da mevcuttur. Köpeğiniz gün boyunca yorulacak ve kendisi için hazırlanmış olan bu uyku odasında mışıl mışıl uyuyacaktır. Siz tatilinizde rahatça kafanızı dağıtırken köpeğinizde eğlenceli bir şekilde zaman geçiriyor olacaktır.

Maltepe Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpek pansiyonları yeşil alanları ile birlikte köpeklerinizin özgürce hareket etmesini ve doğayla iç içe olmasını sağlıyor. Yemek yeme ve uyuma durumları dışında her anları oyun ve eğitimle geçen köpekler daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Köpek pansiyon odaları sürekli hijyene önem göstererek temizlenir ve her köpeğe ayrı mama ve su kabı koyarak her türlü temizlik ve sağlık kuralına uyar. Her gün aksatmaksızın köpeğinize sağlık kontrolü uygulanır. Köpeğinizin suyu sağlığı açısından en uygun olan arıtmalı temiz sulardan kullanılır.

Köpek pansiyonlarının çoğunda bulunan kamera sistemleri ile bulunduğunuz her alandan köpeğinizin pansiyon içerisindeki konumu ve ne yaptığı hakkında bilgi alabilir ve izleyebilirsiniz. Tatilde iken içinizdeki endişeleri bu yöntem ile atabilir ve rahat tatilinize devam edebilirsiniz. Ayrıca köpek pansiyonları içerisinde bulunan özel oyun parkları ile köpeğiniz eğlenceli zaman geçirecek ve mutlu ve huzurlu olması sağlanacaktır.

Maltepe Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları köpeğinizin bakımını aksatmadan yapacak ve size teslim edilmeden önce banyo yaptırılarak temiz bir şekilde size gelmesi sağlanacaktır. Köpek otellerinin bir diğer hizmeti kuaförlük hizmetleridir. Köpeğinizin gerekli tüy bakımları yapılarak sağlıklı görünüm kazanmasına olanak sağlar. Almasını istediğiniz vitamin ya da yemesini istediğiniz mamaları söyleyerek mama değişimini ortadan kaldırır ve vitaminlerini aksatmamasını sağlarsınız.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir