Piqapoo İle Artık Köpeğinizin Dışkısını Toplamak Zorunda Kalmayacaksınız

PAYLAŞ
Piqapoo İle Artık Köpeğinizin Dışkısını Toplamak Zorunda Kalmayacaksınız
  • 0
  • 24
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Piqapoo İle Artık Köpeğinizin Dışkısını Toplamak Zorunda Kalmayacaksınız
Asrın mucizesi diyebileceğimiz bir alet olan piqapoo ile çok rahat edeceksiniz. Köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda onun dışkısını sokağa bırakması sorun oluyordu. Dışkının olduğu yerde bırakılması insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturuyor ve doğaya da zarar veriyor.
Dışkıyı poşet yardımıyla toplamak zorunda kalıyorsunuz belki de, bu da hiç hoş bir işlem değil tabii ki de. Yürüyüş esnasında köpeğiniz dışkısını yapıyor, düştüğü yerden siz elinizde bir poşetle alıyorsunuz ve yine poşetle çöpe atıyorsunuz. Bu işlemler sırasında siz dışkıya maruz kalabilirsiniz. İnsan sağlığına çok zararları olabilecek köpek dışkısı o çok kısa sürede bile size hastalık bulaştırabilir.
Almasanız olduğu yerde kalsa yine doğayı kirletiyor ve olduğun bölgeden etrafa yaydığı mikroplarla çevresini tehdit ediyor. İnsanlar farkında olmadan basabilir, temasta bulunabilir, çocuklar oynarken dokunabilir ve köpek dışkısında bulunan bazı parazitler ve maddeler insan sağlığında ölüme kadar gidebilecek etkiler yaratabiliyor. Kuruduğu zaman havaya karışarak nefes alırken etkileyebiliyor. Her şekilde sağlığa zararlı etkiler gösteriyor. Fakat şimdi mucize bir alet ile tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Piqapoo Nedir?
Piqapoo, evden çıkarken köpeğinizin kuyruğunun altına yerleştireceğiniz klipsli küçük bir poşetten ibarettir. Klipsle köpeğinizin kuyruğunun altına yerleştirdiğiniz poşet sayesinde siz de köpeğiniz de rahat edecek ve çevreyi kirletmeden, insanlara zarar vermeden mutlu yürüyüşler yapabileceksiniz.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?
Piqapoo, hafif bir malzemedir, köpeğin kuyruğunu kaldırarak klipsini kuyruğa geçirin, tek elle yapabilirsiniz. Köpekten çıkan tüm dışkılar ve parçalar poşetin içine düşer, dışarıya hiçbir sızma ve taşma olmaz. Köpeğiniz dışkı yaptığında yine klipsle birlikte alarak çöp kutusuna poşeti atarak dışkıdan kurtulabilirsiniz. Klipsi tek elle açtığınızda poşet klipsten kurutulur ve çöpe düşer, siz yeni bir poşetle tekrar köpeğinize takarsınız. Garanti bir üründür, hiçbir sızıntı ve akıntı yapmayacağının garantisi vardır.

Piqapoo İle Köpeğiniz Rahat Eder Mi?
İlk kullanmaya başladığınızda köpek bu aleti yadırgayabilir, rahatsız olabilir ve sürekli arkasına bakarak kuyruğuna bakmak isteyebilir. Ancak birkaç kez yürüyüş yaptıktan sonra bu alete alışacaktır ve varlığını bile unutacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir