Köpeğiniz İçin Yeni Bir Ürün Piqapoo

PAYLAŞ
Köpeğiniz İçin Yeni Bir Ürün Piqapoo
  • 0
  • 200
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeğiniz İçin Yeni Bir Ürün
Köpek beslemek ve onunla yürüyüş yapmak bazen insanların en sevdiği aktivitelerden biri haline geliyor. Sevimli köpekler hem oldukça eğlenceli hem de ufak sorunlar çıkarabilen hayvanlardır. Yürüyüş esnasında onların dışkısını toplamak ve çöpe atmak da bu sorunların en başında geliyor.
Ancak köpeğinizin çişini ya da dışkısını yapmamasını bekleyemezsiniz. Köpek sahipleri genelde bu sorunun üstesinden gelebilmek için küçük kürek ve süpürge gibi aparatlar kullanmak zorunda kalıyorlar. Her ne kadar elinizi değdirmemiş olsanız da yine bu apartların da temizliğini yapmak zorundasınız. Piqapoo ise sizlere bu konuda yardımcı olan oldukça pratik bir üründür. Türkiye’de ilk defa satışa sunulan bu ürün sayesinde köpeğinizin dışkısını toplama zahmetinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Piqapoo Nasıl Kullanabilirsiniz?
Bu ürün köpeğinizin kuyruğunun dibine asılan ve gezinti esnasında dışkısını içine yaptığı bir üründür. Yumuşak bir mandal yardımı ile köpeğin kuyruğuna asılan torba sayesinde köpeğiniz dışkısını sokaklara ya da ağaç diplerine yapmıyor. İçine dışkı dolan torba sonra çöpe atılıyor. Sizler bu esnada köpeğinizin ortaya çıkardığı görüntüyü görmüyorsunuz ve bununla temas etmiyorsunuz. Farklı kg’lar ile hazırlanan ürünü köpeğinizin boyuna ve kilosuna göre seçiyorsunuz. Böylece yapılan dışkı ne kadar büyük olursa olsun direkt olarak kuyruğa takılan poşete düşüyor.

Denenmiş Bir Üründür
Piqapoo tüm köpek cinslerinde defalarca denenmiş bir üründür. Her köpekte aynı sonuç alındığı için rahatlıkla bu ürünü satın alarak köpeklerinizde kullanabiliyorsunuz. İlk etapta köpeğiniz kuyruğuna takılan aparatı garipseyebilir. Ancak zamanla alışacak ve dışkısını bu poşete yapmaya başlayacaktır. Tüm köpekler ilk etapta bu poşetin üzerine oturma gibi bir davranış sergiliyorlar. Sizler sürekli olarak köpeğiniz ile gezmek istediğinizde ise yürüme esnasında bu poşete dışkısını bırakıyorlar.

Faydalı Bir Ürün
Hem köpeğinizin rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesi açısından hem de sizin o dışkıyı temizlemeniz açısından oldukça faydalı bir üründür. İster yalnız olun ister toplum içerisinde olun mutlaka o dışkıyı temizlemek zorundasınız. Ancak Piqapoo sayesinde bu sorunu çok kolay bir şekilde aşabilir ve daha hijyenik bir şekilde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopeginiz-icin-yeni-bir-urun-piqapoo/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir