Paşabahçe Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Paşabahçe Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 163
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Paşabahçe, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Beykoz ilçesine bağlı bir semttir. Acarlar, Çiğdem, İncir köy, Paşabahçe ve Soğuksu mahallelerinden oluşan bu semt doğa ve yeşille bütünleşmiş bir yapıya sahiptir. Bu semtte bulunan Paşabahçe Cam firması adını bu semtten alır. Marmara Denizine kıyısı bulunan semt, İzmit, Sakarya gibi şehirlere yakınlığı sebebiyle sanayi ve ticaret alanında gelişmiş bir konumda bulunmaktadır. Bu şirin semt sakin ve dingin bir ruh taşımakta olup huzuru arayanların tercih ettiği bir yerleşim merkezidir. Balık mevsimi geldiği zamanlarda Karadeniz ve Marmara balıklarını bir bütün halinde misafirlerine sunmaktadır.

Leziz balıklardan oluşan hoş sofralarla mutlaka tanışmalısınız. Paşabahçe İskelesi, Paşabahçe Koyu, tekne turları, boğaz manzarası ve boğaz kıyısınca uzanan tarihi konakları görülmeye değer yerlerdendir. Paşabahçe semti İstanbul’un diğer büyük ilçelerine yakınlığı nedeniyle önemli bir konumda bulunmaktadır ve ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Marmara denizi kıyısında küçük bir sahil kasabası olarak varsayabiliriz. Bu güzel, yeşil ve doğayla bütünleşmiş sahil kasabasında yaşamak çok güzel olacaktır mutlaka. Buraya gelip yerleşmek veya ziyaretçi olarak gezip tozmak isteyenler için görülesi ve yaşanılası bir yerdir. Bu doğal kasabada bir de köpek eğitim pansiyonu bulunmaktadır. Paşabahçe Köpek Pansiyonu buraya gelen misafirlerin köpeklerini emanet edebilecekleri bir alandır.

Paşabahçe Köpek Pansiyonu

Evden uzakta gezerken veya seyahat ederken köpek ve diğer hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenmek zor olabilir. Siz Paşabahçe’ye geldiğinizde sizin küçük arkadaşlarınızı bırakıp gönlünüzce gezip eğlenebilmeniz için kurulmuş bu pansiyonda onların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verilmektedir. Pansiyon bünyesinde uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen aktiviteler ve spor ile birlikte eğitim hizmeti de verilmektedir. Beslenme ihtiyaçları da yine ihtiyaçları doğrultusunda karşılanmaktadır. Buraya gelen turistlerin gönül rahatlığı ile tatillerini yapabilmeleri için gereken tüm imkânlar sağlanmaktadır.

Pansiyona köpeklerinizi bırakırken kaç gün isterseniz onu önceden belirterek plan yapabilirsiniz. Tatiliniz boyunca huzurla dinlenebilmeniz için onları düşünmenize gerek yoktur. En az sizin gösterdiğiniz ilgi ve sevgi gösterilerek yeterli konfor ile konaklamaları gerçekleştirilecektir. Merkezde köpekler için oyun alanları, aktivite merkezleri bulunmaktadır. Doğal olarak bu oyun ve aktiviteler sayesinde buraya bıraktığınız köpeğiniz belli bir eğitimden de geçmiş olacaktır. Ve siz onu teslim aldığınızda ne kadar büyük bir gelişme kaydettiğini fark edeceksiniz. Değişim kendini mutlaka gösterecektir.

Paşabahçe Köpek Pansiyonu Fiyatları

Merkez, hijyenik ve sağlık koşullarına uygun olarak sürekli kontrol halindedir. Kesinlikle herhangi bir hastalık veya bulaşıcı bir parazit gibi sorunlarla karşılaşmamanız için gereken önlemler alınmaktadır. Getirilen köpekler mutlaka aşıları tamamlanmış bir vaziyette olmalıdır bu konuya çok titizlikle dikkat edilmektedir. Uzman veterinerler aracılığıyla sağlık kontrolleri yapılan köpekler pansiyonda kalmaya uygun görüldüğü takdirde pansiyon bünyesine alınmaktadır.

Paşabahçe Köpek Pansiyonu

Sizleri ve misafir olarak karşıladıkları köpeklerinizi memnun edebilmek için ellerinden gelen tüm imkânları seferber eden Paşabahçe Köpek Pansiyonu olarak hizmet kalitesine önem verilmektedir. Sağlık söz konusu olduğunda uzman veterinerler sizlere hizmet vermektedir. Beslenme konusunda en iyi malzemelerle uzman kişilerce beslenmeleri sağlanmaktadır. Oyun ve aktivite konusuna gelince ise yine konusunda uzman eğitmenler tarafından eğitim ve aktiviteler gerçekleştirilmektedir.

Köpeklerinizi bu pansiyonda rahatlıkla konaklatabilir ve keyfinize bakabilirsiniz. Buraya bırakılan köpekler özel bir inceleme sonucunda titizlikle kabul edildikleri için birlikte oyun ve aktivitelere katıldıkları diğer köpekler ile iletişim kurmayı öğrenen köpeğiniz aynı zamanda sosyalleşmiş de olacaktır. Haliyle köpekler de psikolojik birer canlıdır ve onların da psikolojileri vardır. Bu psikolojik durumu göz önünde bulundurarak hareket etmek gerekir. Onların ne kadar hassas canlılar olduklarını unutmamak gerekir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir