Köpek Oteli Kartal istanbul

admin 5 sene önce

Köpek dostlarının çok iyi bildiği bir şeyde dostları olan ailelerinden bir parça olarak gördükleri köpeklerinin de birçok ihtiyacı olduğu. Köpeklerde aynı insanlar gibi birçok istekleri olduğu, mutlu bir köpek sahibi olmak için bunların gerçekleşmesi gerektiği. İstanbul’un Anadolu yakasında birçok cins köpeğin yaşadığı semtlerden biri Kartal. Kartal köpeklerine çok değer veren birçok hayvan severin olduğu bir yaşam alanı. Kartal’da bu kadar çok köpeğin olması köpek kuaförleri, bakım evleri veterinerler ile beraber gözden kaçsa da köpek sahipleri için kurtarıcı olduğu kadar köpekler için harika bir yer olan köpek otelleri de bulunuyor. Şehir dışına çıkan ya da yoğunluk içinde köpeklerini yalnız bırakmak istemeyen köpek sahiplerinin büyük bir ihtiyacını gideren Kartal’da ki köpek otelleri aynı zamanda insanlar kadar farklılığa ve tatile ihtiyaç duyan köpekler için beş yıldızlı bir tatil ve yenilenme fırsatı sunuyor.

Köpek Oteli Kartal istanbul

Kartal Köpek Otellerinin Nitelikleri

Kartal çok kalabalık bir semt olması, evcil hayvan sayısının fazla olması nedeniyle nitelikli köpek otellerine sahip. Köpek otellerinde bir köpeğin ihtiyacı olan her tesis veriliyor. Kaliteli ve programlı beslenme, köpeklerin spor yapma avantajı, özel dinlenme alanları Kartal köpek otellerinin başlıca özelliklerinden. Kartaldaki oteller köpek sahiplerinin evden uzaklaştıklarında köpeklerini emanet edebilecekleri bir yer olmasının dışında köpeklerin tatil yapıp iyi vakit geçireceği yerler. Beklentilerin çok üzerinde hizmet veren otellerde köpeklerin rahat tatil yapmaları için her tesis düşünülüyor. Verilen hizmetlerin yanında köpek eğitimi de otellerde verilen hizmetler içinde yer alıyor. Sadece Kartalda oturanlar için birçok semtten köpeklerini rahatlıkla emanet edebileceğiniz oteller. Otellerin servis hizmetinden yararlanarak köpeklerini huzursuz olmadan evden otellerine yerleştiriliyor.

Kartal’daki Köpek Otellerinin Köpeğinize Faydası

Kartaldaki köpek otellerinin beş yıldızlı hizmet vermesi bir köpeğin ihtiyacı olan her şeyin fazlasıyla karşılanması köpeklerin huzur içinde yaşamasını sağlar. Köpeklerin aktivitiler içinde bulunması düzenli spor yapma olanakları, köpeklerin çok daha mutlu ve uyumlu olmalarını sağlar. Ailelerinden uzakta kalan köpeklerin yaşadığı yalnızlık duygusu, psikolojik sorunlar otellerde konaklayan köpeklerde yaşanmaz. Köpeklere en az evinde olduğu kadar iyi bakılan otellerde köpek sahipleri köpeklerini emanet ederek gönül rahatlığıyla her yere gidebiliyor. Kartalda yer alan otellerde çalışan ekibin büyük bir çoğunluğu köpek, hayvan eğitimi köpeklerin istekler vb. konularda tam donanımlı kişiler oldukları için köpeğin ihtiyacı olan onun için faydası olan her şeyi yapıyor. Buda köpeğin çok daha güçlü ve sağlıklı bir canlı olması için büyük bir avantaj.

Kartal Köpek Otelleri Nerede Var

Kartalda birden çok sayıda, köpeklerin konaklayabildiği oteller yer alıyor. Bu otellerin adresi için arama motorlarında köpek oteli kartal İstanbul vb. aratmalar yapmanız yeterli. Birçok alternatif çıkacak karşınıza. Seçenekler içinden isteklerinize ve taleplerinize uygun kaliteli bir otel bulabilir köpeğiniz için büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

Her Köpek Otelde Konaklayabilir Mi

Her köpek otelinin kendine göre standartları vardır. Genel istenen köpek sahiplerinden köpeklerin sağlıklarının yerinde olması, evcil olmaları, aşılarının tam olması ve kimlik sahibi olmaları. Bu özellikleri taşıyan neredeyse büyük küçük tüm köpekler Kartalda yer alan köpek otellerinde istedikleri kadar kalabilir. Köpeklerini bu otellere sadece evden uzaklaşmak zorunda kaldığınız zaman değil değişikliğe ihtiyaçları olduklarını düşündüğünüzde, onlara güzel bir hediye vermek istediğinizde de bırakabilirsiniz. En akın dostlarınız için en güzel hediyelerden biri olacaktır. Köpeğinizi otelden aldığınızda geçirdiği değişimi ve ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz. İyi bir köpek oteli size ve köpeğinize barınmadan çok daha fazlasını verir.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.