Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

PAYLAŞ
Gaziosmanpaşa Köpek Oteli
  • 0
  • 31
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir semtidir. Geç yerleşimlerinden olan bir semttir. 1950 li yıllarda Taşlı tarla ve Küçük köy mevkii olarak bilinirdi. Sonrasında Gaziosmanpaşa adını almış, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eskiden Taşlı tarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi ; Esenler, Bayrampaşa, Sultan gazi, Eyüp ilçeleri ile komşudur.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Gaziosmanpaşa İlçesi’nde ekonomik hayatın temelini küçük esnaflar ve üretim faaliyetleri oluşturmaktadır. Burada yaşayanların %55 i bu tarz işlerde çalışmaktadır. Ufak atölyelerin çokça olduğu bu semtte, genel olarak oto tamiri, metal işleri, konfeksiyon, ve su ve tesisatçılığı konularında faaliyet gösteren ufak işletmeler çokça mevcuttur. Bununla birlikte Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı köylerde de tarım yapılmaktadır. Fakat bu tarım sektörü gün geçtikçe azalmaktadır. İlçedeki bir başka sektör ise inşaattır. İnşaat işlerinin fazlaca hâkim olduğu ve semti yeniden şekillendirdiği gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak da inşaat malzemeleri satan dükkânların çok olması kaçınılmazdır.

Gaziosmanpaşa belediyesinin de, hizmet verdiği birçok derneği ve kuruluşu vardır. Bunlardan biriside hayvan barınağıdır. Burada yüzlerce hayvana bakılmaktadır. Fakat bu barınakların yetersiz olması ve kişiye özel cevap verememesi nedeniyle bu durum yatırımcıların ilgisini çekmiş ve birçok köpek oteli ve pansiyonu kurulmuştur. Gaziosmanpaşa Köpek Oteli bunların arasındaki en iddialı kuruluşlardandır.  Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Gaziosmanpaşa Köpek Oteli, köpek sahiplerine ve dostu olan köpeklere itinayla bakmaktadır. Köpeğinizi bu otele bırakarak hem kendinize zaman ayırmış olacak, hem de köpeğiniz için uyumlu ve olumlu davranışlarla eğitileceğine şahit olacaksınız. Köpeğinizi almaya geldiğinizde, onun ne kadar huzurlu ve mutlu olduğuna, ayrıca dinlenmiş ve pozitif haline şaşıracaksınız. Ayrıca diğer farklı köpek arkadaşları ile ne kadar çok eğlendiğine, onlarla ne kadar uyumlu olduğuna, kurallara ne kadar uyduğuna şahit olacaksınız ve bu durumdan dolayı çok memnun ayrılacaksınız. Köpeğiniz için düşüneceğiniz en konforlu ve iddialı tesislerden biriyiz. Burada köpeğiniz konaklayabileceği gibi, ayrıca eğitimde verilmektedir.

Köpeğinizin hatalı ve agresif tavırlarda bulunması durumunda, ortamda bulunduğunuz kişiler tarafından istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle köpeğinizin bebeklik döneminden itibaren gerekli eğitimleri alması gerekmektedir. Böylelikle bulunduğu ortama daha kolay adapte olacaktır. Eğitimler 3-6 aylık olduğu dönemlerinden itibaren başlar. İlk önce ev içi uyum eğitimi verilir. Burada köpeğiniz ev içerisindeki kuralları ve bunların nasıl uygulanacağını öğrenmektedir. Bu sayede köpeğinizle siz daha iyi bir uyum içerisinde yaşayacaksınızdır. Sonrasında ise, itaat eğitimi verilerek komutlara uyması sağlanır.

Köpek Bakımı

İş seyahatlerinizde ya da tatillerinizde rahatlıkla bırakabileceğiniz yer olan Gaziosmanpaşa Köpek Oteli; siz köpek sahiplerinin içini rahat ettirmek için, son derece titiz bir ortamda, şefkatle köpeklerinize bakmak da onlar için en iyi hizmeti sunmaktadır. Köpeğinizi bıraktığınızda ilk önce veteriner kontrolünden geçirilerek gerekli muayenesi yapılmaktadır. Otelde kaldığı sürece boyunca da gözlem altında tutularak, siz yanında yokken psikolojisinin bozulmaması adına destek olmaktadır. Eskiden; köpeklerini bırakacak bir yer bulamayan aileler, onları eve kapatarak “terkedilmiş sendromu” yaşamalarına sebep oluyor ve köpeklerin eşyalara zarar vermelerine enden oluyordu. Köpeğinizi buraya bıraktığınızda ise onunla 24 saat ilgileneceğimizden böyle bir sendrom yaşanmayacağını da bilmenizi isteriz. Gönül rahatlığıyla seyahate, tatile gidebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Köpeğinize düzenli, saatinde mama hizmeti verilir. Onunla oyunlar oynanacak, eğlenmesi sağlanacak ve dolaşmaya gidilecektir. Çeşitli oyun aktiviteleri ile diğer misafir köpeklerimizle arkadaş olmaları sağlanacaktır. Böylece yalnız kalma psikolojisine hiç girmeden mutlu bir şekilde günlerini geçirecektir.

Burada sadece bakım hizmeti değil aynı zamanda eğitimde verilmektedir. Köpeğinizin ihtiyacı doğrultusunda onlara temel komut eğitimi de veriyoruz. Dur, kalk, otur, gel, git gibi komutları öğreterek ve pekiştirerek, siz geldiğinizde sizin komutlarınıza ne kadar daha çok uyduğunu da fark edeceksiniz. Daha duyarlı bir köpek olacaktır.  Bu otelde her köpeğin kendisine ait bir odası vardır, kendi kafeslerinde rahatlıkla kalmaktadırlar

Uzman ekibimiz ile geniş bir alana sahip olan bu yerde, randevu alarak hayvanlarınız kalmaktadır. Yemek servisi, tuvalet hizmeti, oyun alanları, banyo hizmeti ile değerli dostunuz olan köpeklerinizin rahat edebileceği en konforlu ikinci evleri olacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir