Köpek eğitimi arnavutköy

PAYLAŞ
Köpek eğitimi arnavutköy
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek eğitimi genellikle ödüllendirme ve köpeğinizi cesaretlendirme şeklinde uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Yavru köpeklerde eğitim oldukça önemlidir. Köpek eğitimi bebeklik döneminde verilmektedir. Eve aldığınız yavru köpeğinizi köpek eğitimİ arnavutköy şubemize getirerek eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Köpeklerinizin eğitim alması evde uyum içinde yaşamanız için önemlidir. Daha rahat bir iletişim kurmanız ve sözünüzü geçirebilmeniz için temel eğitimlerin verilmesi gerekir. Köpeklerinize öncelikle ev içi uyum ve sosyalleşme eğitimi verilir. Köpeğiniz 3-6 aylık olduğu dönemde bu eğitim uzman personelimiz tarafından verilir.  Köpeğinizin aldığı bu eğitim sayesinde iletişiminiz ve uyumunuz daha güzel olacaktır. Köpek eğitiminde ikinci aşama ev ve dış mekanlarda tuvalet eğitimidir. Ev içinde veya dış mekanlarda tuvaletini eğitimimiz sayesinde öğretilen yerlere yapacaktır. Böylelikle istenmeyen bir durumla karşılaşılmamış olur.

Köpek eğitimi arnavutköy

Köpek eğitimi konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün eğitimler köpek eğitimi arnavutköy şubemizde verilmektedir. Bizler sevimli dostlarımız için en doğru şekilde ve onları zorlamadan eğitim anlayışı ile çalışmaya devam ediyoruz. Öncelikli olarak onların kendilerini bulundukları alanlarda huzursuz hissetmemeleri için ve uyum sağlayabilmeleri için kendi evinizde eğitimlerimiz verilmeye başlanıyor. Evde verdiğimiz eğitimlerimizde son aşama sizlerin köpeklerinizle verilen eğitimi uyumlu şekilde uygulamanız için gerçekleştirilir. Eğitimlerimiz köpekleriniz bebeklik dönemlerinde başlamaktadır. Ne kadar erken dönemde eğitim başlarsa sonuçları o kadar iyi olacaktır. Köpek eğitiminde dikkat edilmesi gereken köpeğinizin ırkına göre yapabileceği şeylerin olmasıdır. Her köpek aynı şeyleri yapacak diye bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle öncelikle bazı temel eğitimler her köpeğe verildikten sonra ırklara göre eğitimler devam edecektir.

Köpek eğitimi arnavutköy

Köpeğinizin ev ortamında uyumlu bir şekilde yaşaması için gerekli ev uyumu eğitimi alması ve ardından tuvalet eğitimi alması gerekir. Daha sonra temel itaat eğitimi verilmesi gerekir. Temel itaat eğitimi ilerleyen eğitim evreleri için her köpeğin alması gereken emirlerden oluşur. Git getir, otur kalk, dur gibi komutları doğru şekilde uygulaması için gereken eğitimdir. Köpek eğitimi arnavutköy şubemizde verilen eğitimler sayesinde köpeğinizle uyum içinde yaşamaya başlayarak daha iyi bir iletişim kurabilirsiniz. Bu sizin ve köpeğinizin kendini huzurlu hissetmesi için gereklidir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir