Bahçelievler Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Bahçelievler Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evimizde beslediğimiz hayvanlar,  bize can dostudurlar.  Hele ki köpekler insanlardan bile sadık bir dost olurlar bizim için.

Bakımlarını büyük bir itina ile yapar yeri gelir,  gözümüzden sakınırız.  Onlar bizim için artık iyi bir dost yalnızlığımızı paylaşan bir arkadaş can dostumuz olmuştur.  Kendi yaşamımızda olduğu gibi,  can tanenizin de yaşamı rahat ve konforlu olması sizi de mutlu kılar.  Çalışan biriyseniz ya da uzun seyahatlere gidiyorsanız köpeğinizi her zaman yanınızda götüremeyebilirsiniz,  ancak onları bir kaç saatten fazlada yalnız bırakamazsınız. Köpeklerde yalnız kaldıklarında terk edilme sendromu oluşabilir ve psikolojileri bozulabilir. Size itaat etmeyebilir ve eşyalarınıza zarar verebilir. Artık köpeğinizi güvenebileceğiniz,  içiniz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz köpek pansiyonları bulunmaktadır.  BAHÇELİEVLER KÖPEK PANSİYONU köpeğinize gösterdiğiniz itinayı fazlasıyla yapabilmektedir. Örneğin tamamen köpeğinizin doğal koşullarda bulunması için özen gösteriyoruz.  Toprak zeminli bir bahçe köpeğinizin gezmesi ve ihtiyaçlarını gidermesi için idealdir.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Her gün bakımlarını ve temizliğini yaptığımız köpekleriniz evinizdeki konforu vermeye çalışıyoruz.  BAHÇELİEVLER KÖPEK PANSİYONU köpeğinizin beslenmesini sizin verdiğiniz saatlerde ve öğünlerde verilmektedir. Otelimizde sadık can dostunuza büyük bir şefkatle bakıp sizi tüm endişelerinizden uzaklaştırıyoruz. Evinizdeki rahatlığı ve ilgiyi köpeğiniz burada bulacak ve size yenilikler halinde teslim edilecektir. Can arkadaşınızın çok iyi dinlemiş ve tüm sevimlilikle size nasıl mutlu döndüğüne sizde şaşıracaksınız. Pansiyonumuza yapacağınız ön rezervasyon ve randevular bizim için önemlidir.  En az sizinki kadar köpeğinizin de rahat ve konfora ihtiyacı vardır.  Bizi tercih ettiğiniz takdirde tüm olanaklarımız sizin talebinizi sağlamaktadır. Sizin ve köpeğinizin memnuniyeti bizim için önemlidir.  Ayrıca pansiyonumuzda bulunan esktra hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Sizin isteğinize göre can dostunuz köpeğinizin hem cinsleriyle oynamalarını ve sosyalleşmesini sağlıyoruz.

Bizim tercihimiz her zaman işinde uzmanlaşmış ve ilk başta sevgi ve şefkatle çalışan elemanlardır. Çalışanlarımız köpeğinize sizin yerinizi ve yokluğunuzu asla aratmayacak ve sizin gözünüzü arkada bırakmayacaktır.  Oyun alanlarımız oldukça geniş olup bakıcılarımızın eşliğinde köpekleriniz ödüllendirilerek oynatılmaktadır.  Bahçeli evlerde bulunan pansiyonumuzda can dostlarımız için ayrı bölüm ve odalar bulunmaktadır. Amacımız ev konforunu aratmamaktır.  Kesinlikle köpeğiniz için endişeleriniz kalmayacaktır.  Köpeğinizin tüm bakımları ve temizliği, bütün itinamızla yapılmaktadır.  Göz ve kulak temizliği ayrıca tırnak bakımı yapılmaktadır.  Sizin kadar bizler içinde hijyen önemlidir ve dikkate alınmaktadır.

Köpek Bakımı

Pansiyonumuzda özel servis olup tercihinize göre küçük dostunuzu kendinizde getirebilirsiniz.  Köpeğiniz bize ilk geldiği itibaren,  uzman veteriner ekibimizin sağlık kontrolünden geçip,  sizin istediğiniz doğrultusunda eksik olan asıları tamamlanmaktadır.  Biz sizi memnun görmekten,  sizde bizden memnun kalmaktan mutlu olacaksınız.

Çalışanlarımız köpeğinizle güzel zaman geçirip tüm ihtiyaçlarını giderecektir.  Acil durumlarda her türlü ilaç ve veteriner hekimimiz mevcuttur.  Köpeğinize vereceğiniz eğitim çok önemlidir.  Dilerseniz bizden köpeğinizle ilgili eğitimi de alabilirsiniz.  Köpeğe eğitimin kendini rahat hissedeceği ortamlarda verilmelidir. Komutlara uyması için sahibinin yanında olması gereklidir. Köpekte eğitim iki aylıkken başlar ve yaklaşık dokuz on hafta sürer.  Köpeğinizin aldığı eğitim siz yanınızda yokken onun rahat yaşam alanında olmasını sağlar.  Otelimiz 24 saat can dostlarınıza hizmet vermekten mutluluk duyar.  Köpeğinizi bize teslim etiğinizde özel bir form doldurmanız gereklidir. Dolduğunuz form eşliğinde bizlerde köpeğinize gereken itina ve özeni gösteririz.  Bizlere emanet etiğiniz köpeklerinizi asla kafes ya da kulübelere tıkıştırmıyoruz. Son derece köpeğiniz için güvenli otelimiz,  onların rahat ve özgür bir şekilde gezmeleri ve oynamaları için geniş alanlara sahiptir.  İçinizde hiç şüphe kalmadan köpeğinizi bize emanet edip mutluluğunu gözlemleyebilirsiniz.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir