Hauseofistanbul Köpek Pansiyonu Hizmeti

PAYLAŞ
Hauseofistanbul Köpek Pansiyonu Hizmeti
  • 0
  • 51
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahiplerinin en büyük problemlerinden biri köpeklerine bir yere bırakmaları gerekmesi halinde nasıl ve kime emanet edecekleri konusudur. Bu noktada Hauseofistanbul köpek pansiyonu hizmeti alınarak bu sorun çözülme kavuşturulabilir. Köpek sahipleri köpek oteli hizmeti alırken köpeklerine nasıl bakılacağı, sevgi yönünden eksiklik yaşar mı, mutlu ya da mutsuz olur mu, yemek yer mi gibi birçok soruyu akıllarına getirir. Ancak köpek otellerinde köpekler profesyonel kişiler tarafından bakılıp beslendiği için köpeklerini hiçbir şekilde strese girmez ve uyum sorunu yaşamaz.

Köpek Pansiyonları Hijyenik Mi?
Hauseofistanbul köpek pansiyonu hizmeti veren kuruluşların temiz olup olmadığı konusunda da köpek sahiplerinin akıllarına birçok soru gelir. Köpek pansiyonlarında köpeğiniz veteriner hekimlerin kontrolünden geçirilir. Sonrasında dezenfekte edilen ve köpeğinizin günlük ihtiyaçlarının karşılanmış olduğu özel alanlarda evcil hayvanlarınız güvenle kalabilir. Köpek sahipleri köpek otellerine günübirlik veya belli günlerde köpeklerini bırakabilirler.

Köpek Pansiyonlarında Hizmet Kalitesi
Köpekler köpek pansiyonu hizmetinden faydalanmak için pansiyonlara getirildiğinde öncelikle veteriner hekim kontrolünden geçirilir. Sonrasında sağlık yönünden herhangi bir sorunları olup olmadığı konusunda not alınır ve girişleri yapılır. Köpek pansiyonlarında hayvanların veteriner kontrolünden göz ve kulak temizliğine tırnak kesiminden tüy taramasına kadar tüm ihtiyaçları karşılanır. Köpek pansiyonları köpeğinizin doğal ortamda olması temizlenir ve bakımının yapılması ve sahibinin beslemiş olduğu saatlerde beslenmesi ile birlikte sevgi ve ilgi ihtiyacının karşılanması için en ideal yerlerdir.

Köpek Pansiyonu Hizmeti Nasıl Alınır?
Hauseofistanbul köpek pansiyonu hizmeti için öncelikle ön rezervasyon ve randevu alınır. Sonrasında köpeğiniz için gerekli ortam hazırlanır ve köpek sahiplerinin talepleri doğrultusunda her türlü olanak sağlanır. Köpeklerin barınmasını ve sosyalleşmesini sağlayan köpek pansiyonlarında köpek sahiplerinin talepleri üzerine ekstra hizmetlerden de faydalanmak mümkündür. Köpek pansiyonlarında bakıcılar eşliğinde köpekler oyun oynayabilir. Her köpeğe ayrı bölümler ve odalar tahsis edilir. Köpek sahipleri gözleri arkada kalmadan köpeklerini bu pansiyonlara gönül rahatlığı ile bırakabilirler.

Köpek Pansiyonu Çeşitleri
Köpek pansiyonları farklı çeşitler ile karşımıza çıkar. Köpek pansiyonu çeşitleri ihtiyacı ve bütçeye bağlı olarak farklılık gösterir. Köpekler köpek pansiyonlarında profesyonel bir eğitim ve ilgi ile karşılanır. Köpek pansiyonları 2 metrekarelik kafesler veya 6 metre kareye kadar olan suit odalar şeklindedir. Köpek pansiyonlarının büyük çoğunluğu köpek cemiyeti standartlarında kurulmuştur. Köpek pansiyonlarında köpeklerin düzenli beslenmeleri ve tüm bakımları uzman ve eğitimli kişiler tarafından yapılır. Köpek tansiyonu çeşitlerinden birisi de ev tipi pansiyonlardır.
Köpek eğitimi konusunda uzman olan kişiler kendi evlerinde az sayıda köpeğe bakarlar. Ev ortamı sıcaklığında köpeklerinin kalmasını isteyen kişiler bu pansiyonları tercih edebilirler. Bu pansiyonlarda köpeklerin bakımı ve temizliği uzman olan kişiler tarafından yapılır.

Köpek Pansiyonu Fiyatları
Köpek pansiyonu hizmeti almak isteyen köpek sahiplerinin en çok merak etmiş oldukları konulardan birisi de köpek pansiyonlarının fiyatlarıdır. Köpek pansiyonlarında fiyatlar günlük ücret üzerinden hesaplanır. Hizmet alacak olduğunuz pansiyonun çeşidine bağlı olarak fiyatlarda farklılık görülür. Bir haftadan fazla olan konaklamalarda pansiyon işletmecileri indirim yoluna giderler. Köpek pansiyonu hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.
Öncelikle hizmet alacak olduğunuz pansiyonun güvenli olup olmadığı konusunda araştırma yapmalısınız. Eğer vaktiniz varsa köpeğinizi bırakacak olduğunuz pansiyonu daha önceden gidip görmelisiniz ve personel ile tanışmalısınız. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir köpek pansiyonu ile hem siz hem de köpeğiniz rahat etmiş olursunuz. Bununla birlikte kısa veya uzun süreli olarak Hauseofistanbul köpek pansiyonu hizmeti almak mümkündür.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir