Bostancı Köpek Pansiyonu Fiyatı

PAYLAŞ
Bostancı Köpek Pansiyonu Fiyatı
  • 0
  • 92
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bostancı İstanbul’ un en büyük semtlerinden birisidir. Ancak büyük olması bu semtte köpek besleyenlerin sayılarının azalması için yeterli bir sebep değildir. Aksine semtte yaşayan insanların çoğunluğu hayvan sever kişiler olduğu için evlerinde köpek besliyor ve bu köpekleri kendilerine en cana yakın dostları olarak görüyorlar. Hatta bazı insanlar köpekler olmada mutlu bir hayat süremeyeceğini düşünür. Bu nedenle de köpeklerinden hiç bi şekilde ayrı kalmak istemezler. Çünkü köpekler de çok duygusal yapıya sahip varlıklardır. Sahiplerinden ayrı kalmak onların mutsuz olmalarına ve psikolojik sorunlar yaşamalarına bunun sonucunda da hastalanmalarına neden olur. Bunu bilen köpek sahipleri köpeklerini evde tek başına bırakmak istemezler.

Ancak her ne kadar köpek sahipleri köpeklerinden ayrı kalmak istemeseler de zaman zamanda olsa köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kalabilirler. İş gereği ya da tatil amacıyla şehir dışına çıkmak zorunda kalan köpek sahipleri, köpeklerini de kendi yanlarında götürmek isterler. Ancak gideceği yerde ki oteller köpeğin otelde kalmasına izin verip vermeyeceğini bilmediği için tereddüt eder ve yanında götüremez.

Kendisi şehir dışından dönene kadar köpeğine kendisi gibi bakabilecek, mama saatlerine dikkat edecek ve onunla oyunlar oynayabilecek birimi bulmakta sorun yaşarlar. Köpeğini bırakabilecek bir yer bulamayan köpek sahibi internet üzerinden yaptığı araştırmalar sonucunda bostancı köpek pansiyonunu bulur. Bunun sonucunda kendisini şehir dışından dönünceye kadar köpeğini bu pansiyona bırakmaya karar verir.

Bostancı Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Bostancı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Bostancı köpek pansiyonu tam anlamıyla köpeklerin rahatlığını sağlamak amacıyla kurulmuş bir yerdir. Köpekler bu pansiyona getirildikleri andan itibaren kendileri ile ilgilenen bakıcıları sayesinde sahiplerinin yokluğunu asla hissetmezler. Çünkü pansiyonda görev alan yetkililer işlerinin hakkını tam olarak veriyor ve tam bir hayvan sever oldukları için köpeklere çok şefkatli yaklaşıyorlar. Köpek gördüğü bu ilgi sayesinde çok mutlu oluyor ve kendine olan güveni artıyor. Pansiyon kurucuları dahil, pansiyonda görev alan tüm personel alanda uzman ve profesyonel kişiler tarafından seçilmiştir.

Bu kişiler köpeklerle nasıl iletişim kurulması gerektiğini ve nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilirler. Köpekler bu pansiyonda kendileri için hazırlanmış olan oyun alanlarında diğer köpekler oyunlar oynar ve keyifli dakikalar geçirir. Bu durum onların pansiyonda bulunan diğer köpeklere uyum sağlaması için oldukça önemlidir. Ayrıca pansiyonda görev alan personel köpeğin eğitimi ile de yakından ilgilenir. Köpeğe tuvalet eğitimi verilir. Bu şekilde köpek sahibinin istemediği hiç bir yere tuvaletini yapmaz.

Bostancı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Köpekler pansiyon içerisinde gün içerisinde yürüyüş ve egzersizler yaparak vücutlarında bulunan enerjiyi atmak için fırsat bulurlar. Bu durum köpeklerin sağlığı açısından oldukça önemli bir durumdur. Köpekler bu pansiyonda bulundukları süre içerisinde asla kendilerini yabancı bir ortamda hissetmezler. Sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat hareketler sergilerler. Ayrıca bostancı köpek pansiyonu fiyatı oldukça uygundur. Ancak fiyatlar yoğunluk dönemine göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda pansiyon yaz aylarında daha yoğun olduğu için tatil için şehir dışına çıkan kişilerin köpeklerini bu pansiyona getirmeden önce mutlaka atamaları ve rezervasyon yaptırmaları gerekir. Aşkı takdirde pansiyonda yer bulma sıkıntısı yaşanır veya köpekler yer olmadığı için pansiyona kabul edilmezler.

Pansiyona kabul edilecek olan köpeklerde yaş ve cins ayrımı hiç bir şekilde yapılmaz. Ancak köpeğin pansiyona kabul edilebilmesi için aşılarının tam olarak yaptırılmış olması gerekir. Çünkü bu durum pansiyonda bulunan diğer köpekler ve personeller açısında oldukça önemli bir durumdur. Bu nedenle kayıt işlemleri esnasında köpeğin aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve köpeğin karnesi pansiyon yetkilisi tarafından talep edilir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir