Bakırköy Köpek Oteli

PAYLAŞ
Bakırköy Köpek Oteli
  • 0
  • 103
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bakırköy İstanbul’un en eski, köklü ve aynı zamanda merkezi semtleri arasında önde gelmektedir. Oldukça merkezi bir konumda olması ve kolay ulaşım ağı sayesinde İstanbul’un önde gelen merkezi semtleri arasındadır. İçinde bulunduğu şartlar Bakırköy’ün oldukça gelişmesinde birinci derecede etken olmuştur. Eğitim ve gelişmişlikte İstanbul’da önde gelen Bakırköy semti hayvan severliğiyle de örnek olabilecek bir semttir. Çevresel şartlarının uygunluğu insanları hayvan besleme açısından teşvik edici durumdadır. Özellikle köpek bakımı konusunda oldukça duyarlı ve gelişmiş bir semttir. Semtteki birçok birey köpek sahibidir. Oldukça duyarlı bir kesimin yaşadığı Bakırköy’de ki vatandaşlar sokak köpekleri ve hayvanlarıyla da oldukça ilgilidirler.

Bakırköy Köpek Oteli

Bakırköy’ün çok gelişmiş bir semt olması beraberinde oldukça yüksek nüfusu da getirmiştir. Şehirleşme ve oldukça yüksek olan nüfus Bakırköy’de bireylerin ve hayvanların yaşam alanının oldukça kısıtlanmasına sebep olmaya başlamıştır. Bu durumlar özellikle köpekler için oldukça önemli sorunlara ve problemlere yol açmaktadır. Ancak bilinçli ve hayvan sever Bakırköy halkı bu açıdan şanslıdır. Çünkü Bakırköy semtinde Bakırköy Köpek oteli hizmet vermektedir. Sağladığı geniş imkânlar sayesinde köpeklerin hiç bir problemle karşılaşmamasını sağlarlar. Peki, köpek oteli ya da pansiyonu olarak adlandırdığımız kurumlar nedir? Köpek oteli herhangi sebep ve nedenlerden ötürü köpeklerini bakım için bir yere bırakmak zorunda kalan köpek sahiplerine bu imkânı sağlayan oldukça önemli kuruluşlardır.

Bakırköy Köpek oteli İstanbul’da bu hizmeti veren sayılı, kaliteli köpek otelleri arasında gelmektedir. Köpek otelleri içerdikleri imkânlar sayesinde köpek sahiplerine oldukça güvenli şartlarda köpeklerine en uygun bakımı sağlayacağını taahhüt ederler. Bakırköy Köpek oteli bu imkânları sağlayarak Bakırköy semtinde ki hayvan sever köpek sahiplerine oldukça fayda sağlamaktadır. Yalnızca köpeklerin emanet edilmesi değil daha birçok konuda köpek oteli köpek sahipleri ve köpekler için oldukça önem arz etmektedir. Peki, köpek otellerinde köpekler için ne gibi uygulamalar yapılmaktadır? Köpek pansiyonlarında yapılan uygulamalar oldukça geniş bir yelpaze olarak karşımıza çıkmaktadır. Köpeklerin barınması, beslenmesi, sağlık durumlarının takibi, tuvalet alışkanlıklarının takibi, gezdirme, oyunlar ve çeşitli aktiviteler köpek otellerinin uygulamaları arasında yer almaktadır. Köpeklere sahiplerinin bilgilendirmesi ve tercihleri doğrultusunda uygun yaşam alanları ve standartları ayarlanır. Böylece hayvanların alışık olduğu yaşam standartlarından çok uzaklaşmaması sağlanır. Sahiplerinden teslim alınan köpeklerin birçoğu barınağa yerleştirilmeden önce veterinerler tarafından sağlık muayenesinden geçirilir. Aşıları takip edilir ve incelenir. Bazı hayvan barınaklarında; şart olarak istenen aşı ve prosedürler vardır. Bu şartlara uymayan köpekler pansiyona kabul edilmezler.

Bakırköy Köpek Oteli

Köpek Bakımı

Şartları sağlayan köpekler pansiyona alındıktan sonra uzman veteriner ve eğitmenler tarafından sürekli gözlem ve kontrol altında olurlar. Hayvanların yaşam standartları oldukça iyileştirilir. Uzmanlar tarafından beslenme programları takip edilir. Aynı zaman da hayvanların eğlenmesi için çeşitli oyun ve aktiviteler uygulanır. Eğitmenler eşliğinde hayvanlar çeşitli aktiviteler geçirerek, sahiplerinden ayrı kaldıkları bu dönemleri oldukça verimli bir şekilde geçirirler. Hayvanların temizlik, tüy ve tırnak bakımı gibi aktiviteleri de uzmanlar tarafından kontrollü ve programlı bir şekilde takip edilir ve uygulanır. Aynı zamanda barınakta ki başka köpeklerle de arkadaşlık kurmaları sağlanabilir. Kendi türlerinden ve ya farklı türden köpeklerle kaynaşmak ve oyun oynamak köpekler için vakitlerinin daha eğlenceli bir hal almasını sağlar.Bu tarz kurumların varlığı köpek sahiplerine derin bir nefes aldırmaktadır. Bakırköy semtinde ki hayvan severler ve köpekleri bu açıdan oldukça şanslıdırlar. Bakırköy Köpek oteli diğer köpek otelleri gibi sağladığı bu imkânlar sayesinde Bakırköy’deki hayvan severlerin gönül rahatlığıyla hayvanlarını teslim edebilecekleri  bir kurumdur.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/bakirkoy-kopek-oteli-2/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir