Sancaktepe Köpek Oteli

PAYLAŞ
Sancaktepe Köpek Oteli
  • 0
  • 24
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul Anadolu yakasının gözbebeklerinden biri olan Sancak tepe, çok değil 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Hakkında birçok plan ve proje düşünülen Sancak tepe ilçesi gelişime açık ve gelişmekte olan bir İstanbul ilçesidir. Ata şehir, Ümraniye, Kartal ve Pendik gibi işlek ilçelere komşu olan Sancak tepe ayrıca yapım aşamasında olan 3. Köprünün de bağlantı yolları üzerinde bulunmakta, konumu ve nezihliği nedeni ile oldukça ilgi gören bir ilçedir.

 

Sancaktepe Köpek Oteli Uygulamaları

Hayvan severlerin yanı sıra her insanın sahip olduğu canlıya karşı sonsuz bir sevgisi vardır. Tıpkı çocuklarımız gibi onlarında üzülmesini, acı çekmesini ve ya kötü şartlarda yaşamasını, büyümesini istemeyiz. Ama maalesef yalnızca ülkemizde değil dünyada genel olarak uygulanan prosedürler nedeni ile canımızdan saydığımız evcil hayvanlarımız ile ne bir otelde konaklama şansını elde edebiliyoruz ne de toplu taşıma araçlarını kullanma şansımız var. Bu nedenden ötürü gerek şehir dışında aile ziyaretlerinde, gerekse acil iş toplantılarında onları yanımızda götüremiyoruz. Ayrıca onları yanımızda götüremememizin yanına ek olarak eğer yakınımızda onları emanet edecek birisine sahip değilsek gözümüz arkada onları bir başlarına evde bırakmak zorunda kalıyoruz ve ya onlardan çokta hoşlanmayan komşularımızdan yardım istemek durumunda kalıyoruz.

Ülkemizde henüz çok yaygın bir uygulama olmasa da köpek oteli uygulaması yıllardan beri belirli şehirlerde ve belirli ilçelerde uygulanmakta. Köpek oteli sayesinde hem şehir dışına gidecek olan müşterilerin köpeklerini bırakacak emniyetli ve güvenilir bir adresi oluyor hem de şehir dışından gelerek köpeğine konforlu bir kalma yeri sorunu çeken kişilerin sorunu hallolmuş oluyor. Genellikle hayvan sever kişiler ve hayvan bakımında uzman bireyler tarafından kurulan bu oteller köpeklerin en uygun şekilde bakılmasına garanti veriyor.

Sadece bakımının değil aynı zaman da günlük egzersizlerinin de düzenli bir şekilde yaptırıldığı otellerde, acil durumlarda sizi bilgilendirecek veya müşterilerinin isteği doğrultusunda evcil hayvanlarının durumlarını onlara an ve an bildirecek sorumlu kişilerde mevcut. Egzersizlerin dışında sahibinden uzak kalan köpeklerin hem yerlerine alışma sürecinde zorluk yaşamamaları hem de terk edilmişlik duygusuna kapılmamaları için sık sık eğlenceli aktiviteler ve oyunlar düzenlenmektedir. Ayrıca oteldeki diğer hayvanlarla da bir araya getirilerek sosyal bir yaşam uygulaması da amaçlanmıştır. Tüm bunların yanında özel veteriner eşliğinde besin tablosu çizilen köpeğin, eğer sahibi tarafından arzu edilirse günlük rutin beslenme şeklinden ve ya alıştığı mama türünden şaşılmaması da büyük artı.

Sancak tepe Köpek Oteli

Mutlu Bir Yuva: Sancaktepe Köpek Oteli

Coğrafi konumu ile birçok işlek ilçeye komşu olan Sancak Tepe’de bulunan köpek oteli minik misafirlerini ağırlamak için can atıyor. Sancaktepe köpek oteli bünyesinde bulundurduğu uzman veterinerler ve bakıcılar sayesinde köpeğinizin bakımında kusursuz bir çaba sarf ediyor. Geniş yuva ve ferah yuva alanları köpeğinize ev konforunu aratmayacak şekilde dizayn edilmiş ve dezenfekte, temizlik işleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ulaşım konusunda sıkıntı çeken müşterilerini de düşünen Sancaktepe Köpek Oteli, ulaşım konusunda üstüne düşeni yapıyor. Ve köpek sahiplerine hayvan taşıma konusunda en güvenilir ve emniyetli hizmeti veriyor. Veterinerlerce günlük programı çıkarılan köpeğin gün içinde beslenme, egzersiz ve oyun planları sık sık denetleniyor. Sizden uzakta kalan köpeğinizin bu özlem ile depresyona girmemesi için her şey düşünülmüş durumda. Günlük oyunlar ve eğlenceli aktivitelerle köpekler gece, enerjisini atmış ve yorgun olarak keyif için yeni geçici yuvalarında uykuya dalıyor. Ayrıca müşterilerine istediği zaman ziyaret ve denetleme imkânı sağlayan köpek otelinde müşteriler tarafında hiçbir soru işaretinin cevapsız kalmaması amaçlanıyor.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir