Etiler Köpek Pansiyonu Fiyatı

PAYLAŞ
Etiler Köpek Pansiyonu Fiyatı
  • 0
  • 33
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan en önemli ve pek çok insan tarafından uğrak notası olan yerlerden biridir Etiler. İnsan kalabalığının ve kentleşmenin içinde insanlar ve hayvanlar için pek fazla yaşam alanları ve doğal ortamlar kalmamıştır. İnsanların günümüz şartlarında yoğun çalışmaları neticesinde de sahiplendikleri köpekleri ev ortamında tembelliğe alışmış ve sıkıcı bir yaşam sürdürmeye alışkın hale gelir olmuştur. Köpek sahiplerinin de şikayetçi oldukları bu durumda köpeklerinin daha farklı zaman geçirip sosyalleşmeleri veya eğitilmeleri için bırakılacakları yerlerden en önemlisi de köpek pansiyonlarıdır.

Aynı zamanda acil şehir dışında veya yut dışına çıkmak zorunda olan köpek sahiplerinin köpeklerini güvenilir hizmete teslim edebilecekleri pek çok köpek pansiyonu vardır İstanbul’da Etiler köpek pansiyonu da Etiler semtindeki pek çok hayvan sever insana kapılarını açmıştır. Zor şartlarda köpeklerini konaklamak için bırakabilecekleri ideal bir kurumken, köpekleriyle özgürce vakit geçirerek eğlenebilecekleri doğal ortamı da sunuyor. Etiler köpek pansiyonu fiyatı genel pansiyon fiyatlandırmalarında ekonomiktir. Her bütçeye uyum sağlar ve bunun yanı sıra köpekler için en kaliteli hizmeti sunarak pansiyonda kaldıkları sürece mutlu bir süre geçirmeleri için ellerinden geleni yaparlar.

Etiler Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Etiler Köpek Pansiyonu Fiyatı

Etiler köpek pansiyonu dizayn edilişi ve sağladığı hizmetler ile köpeklerin tamamen sağlıklı ve mutlu zaman geçirmelerini amaçlamışlardır. Çalışan kişiler profesyonel bir ekiptir ve tamamen köpek sevgisiyle dolu insanlar arasından özenle seçilmişlerdir. Güvenlik açısından köpek sahiplerinin koşulsuz güvenebilecekleri bir kurumdur. Giriş sırasında köpekler sağlık taramasından geçer. Herhangi bir sağlık sorunu olan veya aşısı eksik olan köpekler öncelikle veteriner gözetiminde bu kontrollerden geçer. Sonrasında giriş işlemi yapılır. Bu da otelde konaklayan köpeklerin daha sağlıklı ortamlarda zaman geçirmeleri için önemlidir. Bu durum da köpek sahiplerinin içini rahatlatacak bir etkendir.

Etiler köpek pansiyonu semtin gürültü ve karmaşasından biraz daha uzakta daha sakin ve yeşil bir meranın üstünde kurulmuştur. Pansiyon çalışanları köpeklerin konaklamaları sırasında her türlü hizmetten yararlanabilmeleri için sınırsız hizmet avantajını sunuyorlar. Sınırsız hizmetin içeriği; köpeklerin gün içinde bakıcılar eşliğinde gezmeleri, açık havada oyun oynama saatleri dahildir. Bu hizmetler neticesinde köpekler enerjilerini atabilecek ve aynı zamanda sosyalleşebileceklerdir. Psikolojik açıdan da köpeklere öz güven aşılacak bir durumdur.

Köpek Bakımı

Hizmetler dahilinde köpeklere konaklama kafesleri temin ediliyor. Kafes yöntemi olsa dahi köpeklerin konforlu konaklamalarını ve hareketlerini engelleyecek hiçbir durum yoktur. Kafes boyutları yaklaşım 10 metrekare civarındadır. Tuvalet ihtiyacı için açık alanda konumlandırılmış tuvalet alanları kullanılabiliyor. Ayrıca gün içinde gezdirme saatlerinde de tuvalet ihtiyaçlarını karşılamaları için imkan sunuluyor. Her gün köpeklerin veteriner tarafından sağlık kontrolleri yapılıyor. Bunun dışında 7/24 personeller tarafından gözetim altında olan köpeklerin herhangi ters bir durumla karşılaşması sonucunda derhal gözetim altına alınıyorlar. Sağlık köpekler için en hassas konulardan biridir. Sağlıklı ortamların oluşması için hijyen de çok önemlidir. Konaklama kafesleri sık sık personeller tarafından temizlenir. Aynı zamanda köpeklerin tırnak, göz, kulak, tüy gibi birçok bakımı ilgilenen personeller tarafından rutin bir düzende yapılır.

Konaklama şekli kafes tipi veya açık hava tipi olarak değişkenlik gösterir. Ev ortamına alışan köpekleri için kafes tipi odalar temin edilir. Bahçede yaşamaya uygun köpeklere de açık hava konaklama temin edilir. Bu gibi durumlarda köpek eğitmenleri de köpeğe özel temin edilebilir, bu köpek sahibinin isteği doğrultusunda ayarlanır. Günlük konaklamalara ek, cebi yakmayacak derecede ek fiyatlar ile oluşturulur. Bu durum daha hassas köpeklere, hasta köpeklere veya yavru köpeklere göre daha çok tercih edilebilir.

Etiler köpek pansiyonu, köpeklerin ayrıcalıklı ve dost canlısı hayvanlar olduğunun bilinciyle hizmet vererek, köpek sahiplerinin de gözlerini arkada bırakmazlar. Köpeklerin sosyalleşmesi ve insan içinde daha doğal ve bilinçli hareket etmeleri için her türlü oyun, aktivite, eğitim gibi hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra köpeklerinin bakımına özen gösteren köpek sahipleri için de ayrıca yararlanabilecekleri kuaför hizmeti de sunuyor. Köpek eğitimleri, Etiler köpek pansiyonunda, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olarak farklı düzeylerde veriliyor. Bu gibi eğitimler dışında temel eğitimler olarak tuvalet eğitimi, yavru eğitimi veya koruma eğitimi gibi programlar da mevcuttur. Etiler köpek pansiyonu güvenilir ve kaliteli hizmetinin yanında ekonomik fiyatlar ile müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Etiler Köpek Pansiyonu Fiyatlandırma

Etiler köpek pansiyonu sunduğu hizmetler ile köpeklerin eğlenceli zaman geçirmelerinin yanı sıra köpek sahiplerinin de yüzünü güldürerek cebine zarar vermemeyi amaçlıyor. Köpeklerin sık sık pansiyon hizmetlerinden yararlanarak hayatın karmaşası içinde sıkışıp kalmaktansa nefes almaları gerektiğini öne sürerek uygun fiyat avantajları ile hizmetine devam ediyor. Günlük konaklamalarda sınırsız paketler içinde pek çok hizmet barındıran programlar günlük 50 TL gibi ücretler üzerinden fiyatlandırılıyor. Yalnız uzun süre kalacak köpek dostlar için köpek sahiplerinin de cebini rahatlatacak indirimler yapılabilir. Bunun yanı sıra Etiler köpek pansiyonunda çok fazla hizmet var.

Ekstra köpek bakımından faydalanmak isteyen kişiler için kuaför hizmeti ile her bakımın fiyatı farklı olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda köpek eğitimi konusunda da yardımcı olan Etiler köpek pansiyonu, konaklayan köpek dostlara daha uygun fiyatlar sunuyor. Köpeklerin fizyolojik ve psikolojik analizleri yapıldıktan sonra uygulanacak eğitim programları ve süreleri neticesinde fiyatlar belirleniyor. Bu konuda da profesyonel eğitmenler ile görüşerek köpek sahiplerinin bizzat kendilerinden bilgi almaları daha doğru olacaktır. Köpeklerin konakladıkları süre içinde ekstra sağlık sorunları, ilaç veya aşı uygulaması gibi bir tedavi uygulaması varsa bu konuda da pansiyon yardımcı olarak cüzi ek ücretler ile hem köpeğin hem de köpek sahibinin pansiyondan ayrılırken mutlu olmasını amaçlıyor.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir