Sarıyer Köpek Pansiyonu

admin 5 sene önce

Günümüzde insanlar köpek beslemenin bir sosyalleşme ve sevgi açısından önemli bir yere sahip olduğunu düşünürler. Bazılarının köpekleri onların en sadık dostlarıdır. Ailenin bir ferdi olmazsa olmazıdır. Köpeğinin yaşantısında huzurlu olup olmadığı, sağlıklı olup olmadığı gibi konular hakkında endişe duymak doğaldır. Köpeğimizle zaman geçirir onun ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırız. Köpeğimizi yeni aldığımızda evde rahat etmesi için gereken ortamı hazırlarız. Onun yanımızda rahat olması ve hayatında mutlu olması bizim için olduğu kadar köpeğimiz içinde çok önemlidir. Bir evin küçük bebeği gibidir köpeğimiz. Sürekli ilgi ister, oynamak ister. Beslenmesine çok dikkat ederiz.

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Veteriner kontrollerini aksatmamalıyız. Aşılarını zamanı gelince yaptırırız. Onu tek başına bırakamayız. Eve gelemediğimiz zamanlar olacaktır. Tatile çıkacağınız zamanlarda, iş seyahatleriniz ve iş yemekleriniz olduğunda, bir hastalık durumu veya hasta ziyaretine gideceğinizde, bayram ziyaretlerinde veya arkadaş eğlencelerinize gideceğiniz zamanlarda köpeğinizi evde tek başına bırakmak istemezsiniz. Onun için güvenebileceğiniz bir komşunuzdan yardım isteyebilir veya köpeğinizi bir dostunuza bırakabilirsiniz. Eğer bakacak birini bulamıyorsanız programınızı da iptal etmek istemiyorsanız köpeğinizi bir köpek pansiyonuna teslim edebilirsiniz. Günümüzde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bu amaçla kurulmuş birçok pansiyon bulunmaktadır. Lokasyonunuza yakın, güvenilir, iyi hizmet veren, fiyatı uygun gelen bir pansiyon bulmak zor değildir.

Sarıyer Köpek Pansiyonu bu amaçla kurulmuştur. Siz programınızı aksatmadan rahatça köpeğinizi teslim edebileceğiniz bir pansiyondur. Sarıyer  Avrupa Yakası’nda yer alan İstanbul’un bir ilçesidir. Sarıyer güneyinde Beşiktaş, güneybatısında Kağıthane, batısında Eyüp, doğusunda İstanbul Boğazı’nın bulunduğu ve kuzeyden Karadeniz ile çevrilen önemli bir ilçedir. İstanbul’un en kuzeyindeki ilçelerinden biridir.

Köpek Bakımı

Sarıyer’de açılan Sarıyer Köpek Pansiyonu ismi ile hizmet vermekte olan bu pansiyon siz olmadığınız zamanlarda köpeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılama amacındadır. Köpeğinizi birine teslim edemeyip evde tek başına bırakmaktansa veya onu tek başına bırakmak istemeyip programınızı iptal etmeyi düşünmektense Sarıyer Köpek Pansiyonu’na getirip hem onun günlük temel ihtiyaçlarının karşılanmasını hem buradaki köpeklerle  birlikte sosyalleşmesini hem de köpeğinizin eğlenmesini sağlamış olursunuz. Ve bir yandan da köpeğiniz için çeşitli eğitim programları bulunmaktadır. Bu sayede köpeğinizin eğitimini de yardımcı olmuş olursunuz. Aynı zamanda köpeğinizin kontrolleri yapılmış olur. Köpeğinizi Sarıyer Köpek Pansiyonu’na getirirken yanınızda aşı karlarınız bulunmalıdır.

Köpeğinizin diğer köpeklerden korunması ve pansiyondaki köpeklerin hastalıklardan korunması için aşı kartlarına bakılır ve aynı zamanda köpeğiniz veteriner kontrolünden geçirilir. Eksik aşıları bulunan köpeklerin bakıcılarına durum bildirilir ve köpeğiniz pansiyona alınmayabilir.

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Sarıyer Köpek Pansiyonu’na köpeğinizin cinsi ne olursa olsun getirebilirsiniz. Bu pansiyonda her köpek için ayrı olarak tasarlanmış özel odalar bulunmaktadır. Köpek kulübeleri bu odalar içinde yer alır. Köpekleriniz için tasarlanmış olan yürüme parkurunda 1-2 saat zaman geçiren köpekler daha sonra yemek servisine alınmaktadır. Köpeğinizi pansiyona bırakırken sizden onun beslenmesi, beslenme saatleri, tuvalet ihtiyacı, gezinti saatleri ve günlük egzersizleri gibi bilgiler alınır. Ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda köpeğinizin günlük ihtiyaçları karşılanmaya çalışılır. Bu sayede köpeğinizin günlük düzeni bozulmamış olur. Köpeğinizin Sarıyer Köpek Pansiyonu’nda geçireceği zaman diliminde rahat, huzurlu, keyifli ve güvenli olmasına özen gösterilir. Sarıyer Köpek Pansiyonu köpeğinizin kendi evindeymiş gibi rahat olduğunu hissetmesi için gerekli olan her şeyi yapmaktadır. Köpeğiniz burada günlük aktiviteleri karşılanırken mutlu bir şekilde yaşantısına devam eder. Köpeklere zarar vermeden büyük bir dikkatle bakımları sağlanır. Pansiyonda yapılan hizmetler için sizden uygun bir fiyat alınmaktadır. Köpeğinizi Sarıyer Köpek Pansiyonu’na rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.