Sancaktepe Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Sancaktepe Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 149
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evcil hayvan olarak köpek sahibi olan kişilerin onları emanet edebilecekleri pansiyonlar geliştirilmiştir. Pansiyonda kalma süresi boyunca bakım, temizlik ve gıda ihtiyaçlarının giderilebildiği bir yaşam alanı haline gelmiştir. Sancaktepe köpek pansiyonu verdiği hizmetlerle hayvan sevenlerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Kalite kontrollü çalışmaları, uzman ekip çalışmaları, pansiyon süresi boyunca verilen eğitimler evcil hayvanları daha canlı ve hareketli hale getirdiği görülür. Köpeklerinizi güven ve huzur ile emanet edebileceğiniz bir yerdir.

Dostlarınızı Kendi Evindeymiş Gibi Hissettirmek!

Her evcil hayvan kendi evinde ve yaşadığı alanda daha mutlu ve daha rahattır. Farklı bir yere gittiğinde ve ortamla karşılaştığında buraya yabancı kalabilir. Köpeklerin ortama adapte olması biraz daha zordur. Onların hareketli yapısı yaşadıkları alan ile ilişkilidir. Rahat bir ortamda yetişen ve sevgi gören köpekler daha sıcak kanlı ve oyuncu olur. Bu durumu göz önünde bulunduran Sancaktepe Köpek Pansiyonu verdiği hizmette hem müşteri memnuniyeti hem de dostları için kaliteli ayrıcalıklar sunuyor.

Pansiyona gelen köpeklerin öncelikle kayıt işlemleri yapılır. Dostumuzun sağlık sorunları hakkında bilgi alınır ve hangi gıdaları tüketemediği belirlenir. Sahibi bırakıp gittiğinde dostumuzu kendi evindeymiş gibi hissettirmek ve sahibinin sevgisinden uzak mahrum kalmasını engellemek için gerekli oyun programları yapılır. Köpeklerinizi istediğiniz süre boyunca bırakabilirsiniz. Pansiyonlar öğün saatleri ve etkinlik saatleri olarak farklıdır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Hakkında

Sancaktepe köpek pansiyonu sadece evcil hayvanları değil aynı zamanda sahibinin de kalabileceği odalar ile düzenlenmiştir. Evcil hayvanı ile birlikte aynı oda içerisinde kalabilir ve kendin pişir kendin ye özelliği ile dostunuza istediğiniz sağlıklı gıdaları verebilirsiniz. Birlikte tatil yapabilir ve bulunduğu mekana alışması için gerekli oyun alanlarına dahil edebilirsiniz.

Konaklama hizmetinde uzak bir yere tatile gidecek olanlar, iş görüşmesine gidecek olanlar, herhangi bir yere gitmek isteyip de evcil hayvanını emanet edecek yer bulamayanlar için pansiyonlar kalmak için birebir yerlerdir. Örneğin; iş görüşmesi için gittiğiniz bir yere evcil hayvanınızı da götürmek isterseniz ve onun içinde konaklama yeri bulmak isterseniz bu tür pansiyonları tercih edebilirsiniz. Günlük kalma süresi boyunca uygun fiyatlarda ödeme yapılır.Sancaktepe köpek pansiyonu sunduğu hizmetler evcil hayvanların rahat etmesini sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Onların bakımlarını düzenli olarak yapacak uzman çalışanlar vardır.

Sahipleri yanında yokken düzenlenen etkinlik çalışmalarını yapan köpek eğitmenleri bulunur. Bu eğitmenler ile köpeklere verilen sevgi, günlük yaşamlarını kolaylaştıracak öğretiler ve ayrıcalıklar verilir.Pansiyon hizmetleri, evcil hayvanların daha konforlu bir ortamda konaklamaları ve yaşamaları için gerekli olan hizmeti vermeye çalışır. Köpek bakımı, tüketeceği besinler ve oyunları ile daha sağlıklı bir alan yaratır. Sahiplerin evcil hayvanlarını bıraktığı gibi geri alması ve mutlu olarak karşılaması amaç edinilmiştir. Müşteri memnuniyetinden çok evcil hayvanlarına verilen sevgi ve gösterilen özen ön plana alınmıştır.

Köpek Pansiyonunda Konforlu Yaşam!

Sancaktepe köpek pansiyonu için gösterilen özen ve konaklama odalarındaki konfor ile evcil hayvanların kendilerini evinde hissetmeleri sağlanır. Oyun alanları ve kaldıkları odalardaki uyku ve dinlenme alanları ile yaşamları daha eğlenceli hale getirilmesi amaçlanmıştır. Köpeklerin tüy bakımları, banyo ihtiyaçları ve tuvalet ihtiyaçları için yapılması gereken tedbirler alınır. Uzun süreli gidilen yolculuk ve seyahatlerde güvenle bırakabileceğiniz ve bakımı için gerekli olan ihtiyaçlar daha önceden planlar çerçevesinde hazırlanmıştır. Konforlu yaşamın yanında eğitici etkinlik programları ile köpekleriniz kendisini yalnız hissetmeyecek ve sahibinden kaldığı uzak günlerin eksikliğini hissetmeyecektir. Evcil hayvanlar sahipleri tarafından bırakıldığı gibi geri gönderilir. Köpekleri evden alıp eve teslim edilecek servis ayarlanmıştır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir