Pendik Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Pendik Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 267
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Pendik, Tuzla ile, Kartal ilçesinin arasında kalan ve İstanbul, un Anadolu yakasında bulunan güzel ve sevimli bir sahil ilçesidir. Pendik, hem sahil kesiminde yer alan geniş alanıyla, hem de Aydos ormanlarına yayılan kuzey kesimiyle deniz ve orman gibi coğrafi zenginliklere sahip olan, doğal güzellikleri nedeniyle oldukça zengin kaynaklara sahip bir ilçedir. Oldukça merkezi bir ilçe olan Pendik ilçesi; körfez den (İzmit-Kocaeli) İstanbul, a gelenleri doğal güzellikleriyle kucaklarken, ulaşım bakımından da oldukça gelişmiş ilçelerdendir. Aydınlı, Orhanlı, Kaynarca, Sancak tepe, Gözdağı, Kartal, Tuzla, Kurtköy, Yenişehir gibi yan ilçelere de komşuluk eden Pendik, ulaşım bakımından da oldukça zengin bir ağa sahiptir.

Pendik şehirlerarası ve halen yenilenme çalışmaları sürdürülen Tuzla-Söğütlüçeşme devlet demir yolları tren yolu hattı sayesinde, Anadolu yakasının büyük bir bölümüne tren ulaşımı sağlayabilmektedir. Yine metro istasyonları, geniş minibüs hatları, yaygın İ.E.T.T. ağı, Yalova, ya ulaşım sağlayan İdo arabalı vapur-feribot hatları, dolmuş hatları sayesinde İstanbul’un her yerine ulaşım gerçekleştirebileceğiniz merkez ilçelerimizdendir. Marinası (Marintürk), Viaport, geniş ve modern pazar yeri, parkları, bahçeleri, yürüyüş alanları, sahil şeridi, mesire yerleri, bisiklet yolları, otelleri, hamamları, birbirinden güzel kafe ve restoranları, eski çarşısı (yanan ve yenilenen) sayesinde en hoş güzel ve vakitler geçirebileceğiniz yanı sıra gelişmiş ilçelerimiz arasında yer alabilecek bir semtimizdir.

Pendik Köpek Pansiyonu

Pendik köpek pansiyonu ise bu güzel ve nadide ilçede yer alan köpeklerin istirahat edebileceği bir köpek bakım evidir. Sizler için her şeyden önemli, can dostunuz, biricik arkadaşınız ve kalbinizde büyük bir yeri olan köpekleriniz, bizler içinde aynı sevgiyi ve bağı ifade etmektedir. Zira hayvan sevgisi bizler için insan sevgisi ile eş değer niteliklerdedir. Hayvanları sevmeyen, insanları da sevemez politikasından yola çıkarak; vicdan sahibi bir insanın tüm yaratılmış varlıkları da aynı derecede sevmesi gerektiği inancını taşıyoruz. Hayvanları çok seven ve sizin köpeklerinize de kendi köpeğimiz gibi bakabileceğimiz deneyimli köpek bakıcısı kadromuzla, bu sevimli varlıklara en güzel şekilde bakacağımızdan ve sizler geri dönene dek de sizin yokluğunuzu var gücümüzle aratmamaya çalışacağımızdan sonuna kadara emin olabilirsiniz.

Pendik Köpek Pansiyonu

Pendik Köpek Pansiyonu Fiyatları

Pendik köpek pansiyonu sizler gibi hayvanları çok seven insanlar tarafından kurulmuş bir köpek bakım evidir. Sizler ani şehir dışı işlemleri için şehir dışına çıkma gerekliliğiniz bulunduğunda; bizler köpek bakıcılığı yaparak, sizler için sevimli köpeklerinizi pansiyonumuzda misafir ediyoruz. Pansiyonumuz her türlü dezenfekte işlemlerine tabii olup, haftanın her günü belirli saatlerde temizlenmekte ve sürekli hijyen kontrolleri yapılmaktadır. Bunun yanında köpek misafirlerimiz için hazırlanan odalar, diğer birçok sıradan köpek otel ve pansiyonunda mevcut olduğu gibi; sıkışık kafesli ve hayvanlara eziyet edercesine, havasız, dar ve karanlık ortamlardan oluşturulmamaktadır.

Odalarımız havadar, geniş ve konforludur. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz veteriner hekimlerimiz her daim hayvanları kontrol edebilme imkanına sahip olup, en küçük bir rahatsızlıklarında gereken müdahaleyi gerçekleştirebilecek ve gerekli ilaçları verebilecek konumdadır. Yanı sıra köpek misafirhanemize gelen köpek misafirlerimizin aşı kartları tek tek ve detaylı bir şekle yapılarak; aşısı olmayan köpekler maalesef pansiyonumuza kabul edilmemektedir.

Yanı sıra arzu ederseniz de sizlerin bilgisi dahilinde köpeklerinizin açısı anlaşmalı olduğumuz hekim tarafından yaptırılabilmektedir. Can dostlarınız köpeklerinizi hangi düzende besliyorsanız; bizler de sizlerin yokluğunu onlara hissettirmemek adına, hazır mamaya alışkın olanlara en kaliteli hazır kuru mama markasından sizin belirleyeceğiniz öğün şeklinde, ev yemeğine alışkın olanlar içinde ev yemeği temini şeklinde beslenmelerini aksatmadan gerçekleştirmekteyiz. Yanı sıra düzenli bir şekilde de dolaştırılma saatleri gerçekleştirilmektedir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/pendik-kopek-pansiyonu-2/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir