Hasanpaşa Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Hasanpaşa Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler insanların uzun yıllardan bu yana dostlarıdır. İnsanlar ile birlikte yaşar fakat bu bazen bu şekilde problemler yaratmaktadır. Bazen planlamış olduğunuz tatil ve özel günlerde köpeklerinizi yanınıza alma şansınız olmamaktadır. Köpeklerinizi evde bırakma şansınız olmadığından köpekleriniz için özel yerler aramanız gerekmektedir. Bundan dolayı Hasanpaşa köpek pansiyonu olarak köpek sahiplerine kaliteli hizmet vermek adına kurulmuş bir firmayız. Hasanpaşa Köpek Pansiyonu olarak bizler köpeklerin pansiyona alımından önce sağlık kontrolü ve aşılarının yapılıp yapılmadığının kontrolü yapılır ve veteriner hekim tarafından verilen sağlık onayı ve aşı kartlarının kontrol onayı sonra köpek pansiyona alınır. Aşılarının yapılmadığı görülürse köpek pansiyona alınmaz.

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Fiziksel Şartları

Öncelikle köpek bakım odaları tavandan zemine kadar bakteri barındırmayan seramikler ile kaplanmıştır. Tamamen kendilerine ait odalarda yumuşacık yatakları ve ses, ısı sistemleri son derece teknolojik olarak dizayn edilmiş olup köpekler için rahatsız etmeyecek seviyededir. Köpek sahipleri istedikleri zaman izleyebileceği şekilde kamera sistemi bulunmaktadır. Odalarda sıcak yaz günleri için klima sistemi bulunmaktadır.

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Konakla Ücreti İçinde Olan Hizmetler

Konaklama hizmeti olarak alınan ücretin içinde olan hizmetler arasında köpek beslenme hizmetidir. Köpekler düzenli olarak uygun ve vitamin ağırlıklı mamalar ile beslenmektedir. Sağlık, form garantili mamalar ile köpekleriniz beslenir ve kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca köpeklerin oynamaları için eğiticiler gözetiminde harika bir alan oluşturduk ve orada köpekler oynar egzersiz yapar. Köpekler günde 1 saat kadar açık alanda gezdirilir ve tuvaletleri yaptırılır. Konaklama süresi 15 gün veya üstü olan köpeklerde banyo ve kuaför hizmeti verilmektedir. Ayrıca veteriner kontrolü va sağlık taraması yapılır.

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Köpek Alım Süreci ve Kurallar

Köpek sahipleri randevu sistemi ile almış oldukları tarihte pansiyonumuza gelir ve köpeğini uzaman veteriner hekim ile birlikte köpeğin gerekli sağlık kontrollerinde bulunur. Bu kontroller sonucunda köpek uygunsa kayıt işlemleri yapılır ve tasmasına Hasanpaşa Köpek Pansiyonu izleme kartı takılır. Sonrasında köpek odaya alınır. Daha sonra sahibi tarafından köpeği hakkında olan bilgiler ve beslenme şartları ile ilgili bir form doldurulur. Köpek sahibi ödemeyi peşin veya kredi kartı ile yapar ve kamera izleme istiyorsa cep telefonuna özel olarak sistem kurulu ve izleme dem osu izletilir.

Köpek sahiplerine konaklama süresi 1 haftayı geçen ve bu süre içinde ödeme yapmayan telefonlara cevap vermeyen köpek sahiplerinin köpeklerinin pansiyon tarafından ücretsiz olarak yeni yuva kazandırılacağının bilgisini vermektedir. Bizler sizlerin sorumluluk almayarak bırakacağınız köpeklere yuva olmak isteriz ama maddi olarak bu bizleri zorlar ve köpek sahibi olmak isteyen kişilere böyle ücretsiz imkân sunmaktayız.

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Ücretli İsteğe Bağlı Eğitimler

Uzman kadromuz ve eğiticilerimiz ile uygun bir ücret karşılığında köpekleriniz için eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler köpeklerin sahipleri ile arasında ilişkiyi artmasını sağlamak için önemli olan eğitimlerdir. Ayrıca köpeklerin saldırgan olması, çok havlaması, çok gereksiz hareketli olmasının önüne geçmek için köpekler eğitilmelidir. Bu eğitimler köpekler sahiplerini dinler.

Ayrıca itaat eğitimi verilmesi gerekir. Köpeklere itaat eğitimi verilerek davranışları çok daha iyi duruma getirilir. Köpeklerde itaat eğitimi olarak verilen eğitimler arasında oturması kalkması ve sahipleri ile hareket etmesi ve sahiplerinin el hareketlerini algılaması gibi birçok eğitim verilmektedir. Bu şekilde köpekler daha sağlıklı iletişim kurmaktadır. Daha sağlıklı birlikte yaşam olur ve yaşam kalitesi artmaktadır. Bu olay köpeklerin daha huzurlu olmasını sağlar ve evde huzurlu olana köpek daha uysal durmaktadır. Bu konu köpek bakımı için önemlidir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir